Radovan Karadžić, predsednik RS - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 173
  1. #16

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Doooobraa fooraaaaa !!!!!!!!!
    Nije to nikakva fora.
    To je tragedija pred kojom zatvaramo oci i pravimo se ludi...
    Poruku je izmenio Gospodin Ne, 02.08.2008 u 18:52
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Niko nikom život ne sme da oduzme, a ko je kome, ne znam. Kada bi mogla pauza od ratova i ratovanja da se napravi, od bar 18 godina, najbolje bi bilo. Ostalo mi je lakše da kažem ovako ( sutra malo lakše,al' 'ajde, jezičke zamke) :


    Where are you
    By: Joeri De Schutter


      Vrh

  3. #18

    14 Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Niko nikom život ne sme da oduzme, a ko je kome, ne znam. Kada bi mogla pauza od ratova i ratovanja da se napravi, od bar 18 godina, najbolje bi bilo. Ostalo mi je lakše da kažem ovako ( sutra malo lakše,al' 'ajde, jezičke zamke)

    I ??? Sta si ti ovim rekla? Lepo nista !! Ovo je "Kubizam"(mislim na Pikasa,ne na Kubu)!!! "Ko je kome,ne znam(tacka umesto upitnika)" Ne znas jer te ne interesuje,ili neces da znas.Da su ubili nekog tvog,sve bi znala!!! I ovako se sve zna,u 99% slucajeva !! A ti nam stigla sa neke druge planete,pa ne znas??
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Nemojte molim vas samo da se pravite ludima pred sebičnošću samozvanih političara kao Karadžić i Milošević.
    Isto tako je narod onomad verovao i Dafini i Gazda Jezdi. Kad je Gazda Jezda otišao, pitali su ljude šta očekuju, a oni odgovorili: "Šta da očekujem? Samo dobro. Ma, dobar čovek je on vratiće se.."
    Setite se šta je rekao gospodin Tomislav Nikolić posle izbora 2007: "Ono što čovek obeća u kampanji, to ne mora da održi. To je ipak izborna kampanja" DOBRO JUTRO - političari (pa i Karadžić) smatraju da imaju pravo od rođenja da lažu, a pride da to po potrebi nazivaju radom za dobrobit Srbije.
    Poruku je izmenio itebejac, 02.08.2008 u 13:54 Razlog: izmena
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Dosao Muja u BG na alternativn medicinu da slusa predavanje...posle predavanja kaze on predavacu gospodine vi me na nekog podsecate...kaze predavac pa ja sam Radovan Karadzic...kaze Muja ma nije moguce...eto ja sam Muja iz Srebrenice...kaze Karadzic ma nije moguce...
    Србијо моја поносна буди!
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    itebejac:
    Sam sebe kažnjava onaj koji se nervira zbog gluposti drugih ljudi.
    Eto,to je moje misljenje
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Meni je bash zao brata Radovana. Chovek se bash dao na lechenje alternativnim puteviMa, ko zna dokle bi stigao da ga nisu prekinuli u punom zamahu...mozda bismo imali i novog Nobelovca.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Meni je bash zao brata Radovana. Chovek se bash dao na lechenje alternativnim puteviMa, ko zna dokle bi stigao da ga nisu prekinuli u punom zamahu...mozda bismo imali i novog Nobelovca.
    Za neupuene bih vam rekao da je jedna NSadjanka vodei alternativac u svetu ...
    prizanta je medjunarodno od postojeih svetskih instituta , unicefa ....
    i naravno ovde ne zivi ve skoro 20 godina
    zato şto je oigledno bilo i tada takvih kretena kao pomenuti koji su izigravali sve ono şto je normalno
    u svetu ali ne i kod nas
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Za neupuene bih vam rekao da je jedna NSadjanka vodei alternativac u svetu ...
    prizanta je medjunarodno od postojeih svetskih instituta , unicefa ....
    i naravno ovde ne zivi ve skoro 20 godina
    zato şto je oigledno bilo i tada takvih kretena kao pomenuti koji su izigravali sve ono şto je normalno
    u svetu ali ne i kod nas
    Da se ne zove ona možda Dafina?

    Ali, pošto je Kardžić crnogorac, trebalo bi da zna da ono sa oproštajem malo teže ide. Naročito, da se njemu oproste počinjena dela. A dali će on meni oprostiti da se ne slažem sa njegovim viđenjem stvari me ne interesuje. Tukao ga nisam, čak ni vređao..
    Kao što Kal_el kaže - kreten.. a kreteni kretenski se ponašaju, jer ne znaju drugačije. Samo me nemojte ubeđivati da su mu i oni aparati radili što ih je prodavao i preko interneta.
    Prevario nas je sve, sve nas smatrao budalama i tako to.. pokvaren do kolena.
    Kad su ga uhvatili pisao sam o tome kako je brata Karadžića Njegova Ekselencija Preosvešteni Episkop Amfilohije pričestio u zatvoru, još u Beogradu. Izrazi sam nadu, da mu je, eto možda uspelo da gospodina Karadžića preobrati nazad u pravoslavlje iz te alternativne ujdurme. Ali je izgleda uspeo samo u tome da ga privikne nazad na hrišćanski rečnik, rečnik oproštaja. Ako ovo ne znači i zvanično vređanje SPC od strane gospodina Karadžića onda ne znam šta. Ma, i onda se jave neki, kao: "dobar je čovek to, samo je žrtva, pa je malo smušen, ali inače najveći srpski heroj".
    Samo, dobro je što se gospodin Karadžić rukovodi (izgleda i dalje) viskovima, a uvažena SPC Svetim Pismom.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Sa parama iz Srebrenice?

    I Mengele je bio lekar...
    Нико нигде не спомиње некакву пљачку у Сребреници, тако да је ово с парама из Сребренице бедно патетисање.
    Менгеле је био лекар, лекара је милиони на свету, па нису сви ко Менгеле, мало ти је лоше поређење.

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...yosice... ajd kod mame da ti presvuče pelene... kad počneš da se ponašaš kao odrastao udostojiću te odgovora...
    Нах, нисам ти ја Хлебмастер па да се примам на ове твоје фазоне из обданишта. Ниси у стању да образложиш своје мишљење или га немаш. Иди криви Караџића што се ниси школовао па си незадовољан радним временом и платом. Он ти је крив.

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Moraş da shvatiş da ljudima ne mozeş da menjaş mişljenje i da nisu svi zaslepljeni bosanskim veliinama i idolima ...
    Nas to ovde ne interesuje
    zato ste tako i proşli na izborima i kog joş boli k... za bosanke lopuze , dosta nam je i ovih naşih ovde !
    По теби свако ко напише нешто на форуму, покушава узалуд да мења некоме мишљење? Или само неко ко мисли другачије од тебе?
    Радован Караџић није "босанска величина", већ српска. Колико је величина а колико није је ствар за дискусију, али да је био председник једне српске земље у најтежим тренуцима, и да га не јуре због њега лично већ зато што желе да науде свима нама, то стоји. И зато заслужује одбрану, макар од ових који га сад држе.

    i o kom Srpstvu balavite vişe ? o pljakanj banaka tenkovima s poetka rata ?
    Şta je nestalo para sada ?
    Тако мали Ђокица види одбрану народа...

    Priaş o debilu koji se krije s kurvom po Bgd dok mu turiraju neprestano zenu i decu , narod susednu Srbiju !
    Дебил ти Јожеф Каса.
    Што се тиче ових трачева и вређања, настави да читаш Скандал. Све и да је јебо нешто успут, то је његова приватна ствар, и ти би да можеш.
    Што се тиче турирања, у интересу Србије и Срба је било да га не испоруче.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat Bjankaa kaže: Pogledaj poruku
    .....mozemo li ocekivati da drugog gospodina nadju kako konobarishe u nekom od kafica glavnog grada???
    ...verujem da je ipak,menadzer u nekom paintball klubu...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Што се тиче турирања, у интересу Србије и Срба је било да га не испоруче.
    Srbiji je u interesu postovanje domaceg i medjunarodnog prava. Civilizovana drustva operisu po tom principu a ne po nekim nebuloznim filozofijama.

    Elem, citam da je Karadzic ostavio svoju tesko bolesnu zenu i cerku u opkoljenom Sarajevu i cerka joj je i bila ranjena od granate.
    Kazi mi ti da li je to istina ili novinska patka.
    Kazi mi ti, ako je istina, da li je on covek? Jer muskarac sigurno nije.

    Za mene je on ipak covek koji je saucesnik u trogodisnjoj opsadi jednog grada, covek koji je ubio Sarajevo!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Yosso mene si citirao ali nisam zadovoljan odgovorom ...
    ako emo da se prepucavamo onda odgovori na neşto konkretno ...
    -kao şto je pljaka para iz Bosne i troşenje po Bgd kockarnicama
    -ta tvoja pravoslavna veliina voda kurve naokolo a svoju zenu i decu ne gleda!
    pa to nema ni u jednoj veri da je dozvoljeno ak ni omrznutom ti İslamu ...
    -ako je ve bio junak i umaltio silne duşmane svaka ast ali nek kaze JESAM duvajte ga !
    Veruj mi da sam na njegovom mestu i da se toliko zrtvujem za narod i drzavu da bih ja dao zivot dostojanstveno kao major Tepi ili neko drugi iz istorije Srpske kako su to ve znali uraditi ... sa sobom bi u smrt poveo i duşmane !
    Zar je muşko to şto se krije pijan u bifeu ?
    Bar HİLJADU muşkaraca lino poznajem koji su HEROJİ i vole svoj narod i poginuli bi za SRBİJU !
    ti znaş o emu priam ...
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Jedino je Biljana Plavşi imala MUDA od bosanskih politiara !
    Nije dozvolila dete da joj ubiju nego je izaşla i rekla jeste tu sam şta mi mozete !
    Зато што су је навукли да је неће осудити, па сад кукумавчи из шведског затвора како је туку курве и наркоманке.
    Не ради се о мудима, то је вођење народа и државе, а не крађа трешања од лудог комшије, ради се о процени и интересима народа. Плавшићка им је служила, па је дочекала да је одбаце као стару чарапу, чисто за наук свима осталима.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Srbiji je u interesu postovanje domaceg i medjunarodnog prava. Civilizovana drustva operisu po tom principu a ne po nekim nebuloznim filozofijama.
    Сигурно, чим ми покажеш међународно и народно право по ком је разбијена Југославија, отето Косово, нападнут Ирак, свргнуте владе у Украјини, Грузији... одма ће ти поверујем. Право... роткве стругане.

    Elem, citam da je Karadzic ostavio svoju tesko bolesnu zenu i cerku u opkoljenom Sarajevu i cerka joj je i bila ranjena od granate.
    Kazi mi ti da li je to istina ili novinska patka.
    Kazi mi ti, ako je istina, da li je on covek? Jer muskarac sigurno nije.
    Нисам још чуо ту будалаштину, али не би ме зачудило да је неко Ало и то објавило... наравно да није истина, нити их је оставио, нити су рањени, нити су болесне, ни Љиљана ни Соња.

    Ако се већ петљаш у расправе о политици, требало би да не слушаш шта бабе причају на пијаци већ да читаш мало озбиљније изворе.
    По питању Караџића није битна ни његова личност ни његов приватни живот, битно је оно што се рефлектује на народ и државу. Дал је опслуживао какву распуштеницу или није... много ме занима.

    Za mene je on ipak covek koji je saucesnik u trogodisnjoj opsadi jednog grada, covek koji je ubio Sarajevo!
    Сарајево су "убили" исти они који су убили Југославију, Босну, они који су почели рат, они који су истерали 150.000 сарајевских Срба. А листа је дугачка, сетимо се, Кучан, Дрновшек, Рачан, Туђман, Геншер, Мок...
    Опсада Сарајева била је легитимна и неопходна војна акција, с изузетком неселективног гранатирања. Муслиманске снаге у Сарајеву и ближој околини имали су 50.000 војника наспрам 17.000 српских.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Yosso mene si citirao ali nisam zadovoljan odgovorom ...
    ako emo da se prepucavamo onda odgovori na neşto konkretno ...
    Мени препуцавање није нешто посебно занимљиво, али могу да одговорим на конкретна питања.

    -kao şto je pljaka para iz Bosne i troşenje po Bgd kockarnicama
    Било је и пљачке и корупције, несумњиво је да је и Караџић имао удела у томе, колико тачно још се не зна... и то је нешто што му народ, посебно у Босни, јако замера.
    Међутим, то није једина ствар по којој се може судити о председнику Караџићу, а сигурно није нешто због чега су га тражили из Хага. Његов лик и дело треба размотрити детаљно, са више аспеката, што да не. Међутим, за мене је најбитније оно што се дешава сад и оно што се највише рефлектује на народ и државу.

    -ta tvoja pravoslavna veliina voda kurve naokolo a svoju zenu i decu ne gleda!
    pa to nema ni u jednoj veri da je dozvoljeno ak ni omrznutom ti İslamu ...
    Немој ти да причаш шта ја мислим о исламу. Даље, немој да читаш жуту штампу, јер нигде нисам видео озбиљну информацију да је водао некакве курве. А затим, све и да јесте, шта да се ради, ипак је и Радован син свог народа, воли мало и да попије и да потера женско, и да баци карту... све је то ирелевантно. С породицом није могао да проводи време јер су га прогонили као хајдука, тако да ти је бесмислица ово да не "гледа своју жену и децу". Убр, деца су му одавно одрасла и ожењена/удата. Као што рекох, за жуту штампу је битно да ли је он опслуживао какву Милу или неку другу Драгу, за мене је битно оно што се рефлектује на народ и државу.

    -ako je ve bio junak i umaltio silne duşmane svaka ast ali nek kaze JESAM duvajte ga !
    Није он био никакав Краљевић Марко или Зека Буљубаша па да се хвали како је разгонио Турке на буљуке... већ је био председник државе. Сад да он изађе пред некога и каже "јесам, убијао сам душмане, и нек сам... ".... мислим, шта би то било, стрип?

    Veruj mi da sam na njegovom mestu i da se toliko zrtvujem za narod i drzavu da bih ja dao zivot dostojanstveno kao major Tepi ili neko drugi iz istorije Srpske kako su to ve znali uraditi ... sa sobom bi u smrt poveo i duşmane !
    Zar je muşko to şto se krije pijan u bifeu ?
    Bar HİLJADU muşkaraca lino poznajem koji su HEROJİ i vole svoj narod i poginuli bi za SRBİJU !
    ti znaş o emu priam ...
    Најлакше је тражити од некога другог да да живот за отаџбину, иако се можда слажем да би за све нас било да је Радован тако урадио, ипак је то туђ живот, његов.
    А то где се и како се крио, то је најмање битно, прво нико не вели да је пио, али све и да јесте, јака ствар, пијем и ја. Да се крио под маском Јелене Тинске не би било битно, то је само техничко питање.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tadić, naš predsednik
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 509
    Poslednja poruka: 30.09.2012, 10:51
  2. Vuk Stefanović Karadžić
    Autor Cecara u forumu Književnost
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 16:43
  3. Uhapšen Radovan Karadžić
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 17.08.2008, 11:16
  4. Radovan IV
    Autor Nenad_DPb u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.03.2008, 10:37
  5. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •