Radovan Karadžić, predsednik RS - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 173
  1. #76

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Pitaj to "o čemu" one koji "o svemu" malo bolje znaju: Morfa, Sunčicu.. ima upućenih (i opečenih) ovde još.

    ...
    Baš me zanima zašto misliš da Morf ili Sunčica bolje znaju o krivici Radovana od bilo koga drugog, kojeg interesuje ta tema.

    Da nisu sedeli sa njim i slušali kako naređuje zločine?

    To što je neko iz tih krajeva, ne znači i da zna ko je kriv. U svakom slučaju, praonašao bi barem isti broj onih, sa istim "akreditacijama", koji suprotno misle od njih.

    Kakav licemer.

    Važno da je za svo to vreme njegovo dupe(nce) bilo u zavetrini.... i stvaralo nove prijatelje..
    Šta li je tebao, da se kao Šešelj sam prijavi?
    A?
    Šta bi dobio sa tim?
    Zašto da se ne skriva?
    Sedam(+) godina da mu sude?!?

    To što se on krio, to ne znači da su "nadležni" imali pravo da pustupaju kao Gestapo, a jesu, prema njegovoj familiji i prijateljima.
    ______________

    Bajdvej, nisam ga voleo, ali baš ga nisam voleo, dok je bio na vlasti. Ali to ne znači da mu treba uskratiti prava.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Baš me zanima zašto misliš da Morf ili Sunčica bolje znaju o krivici Radovana od bilo koga drugog, kojeg interesuje ta tema.

    Da nisu sedeli sa njim i slušali kako naređuje zločine?

    To što je neko iz tih krajeva, ne znači i da zna ko je kriv. .
    Hvala Gliši što ne negira stradanja ljudi sa područja sa kojeg ja dolazim...ali ja bih voljela da se moje ime izuzme iz ovih rasprava i da se ne povlači tamo-vamo...

    I hvala Bogu da nisam sjedila s njim kada je naređivao bilo šta, i volim da vidim sada da sjedi u Hagu jer je kriv. Neka se sudi svima koji su krivi, sa bilo koje strane. Evo danas slušam da je Ganić u pritvoru u Londonu, i da Srbija šalje zahtjev za njegovim izručenjem...neka mu se sudi...i ako je kriv, neka plaća za svoja djela.

    Briga mene što Radovan K. nije uzeo pušku pa pucao po nama...dovoljno je ako je naredio pucanja, ili utjecao na nekoga da postupi tako.

    A pričati o nečemu čega nisi bio dio ....to je kao da si čuo da se desila saobraćajna nesreća, niti si bio tu, niti si bio ranjen...ali znaš bolje od onih koji su propatili i izvukli JEDVA živu glavu. Lako je biti junak i hvaliti nekoga kad nisi na sopstvenom dupetu osjetio zlodjela.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat Freddy kaže: Pogledaj poruku
    ...samo srbi srbi srbi srbi!
    Za druge ne znam .. to je druga tema
    ali onim srbima koji su u "hUg" na raport "pozvani" sudi se čigledno zato:
    što su, bez izuzetka, svi bili u neposrednom zagrljaju sa S(otono)M. Kao njegovi istomišljenici, saradnici, poslušnici, sledbenici, produžene ruke, repovi.. i kopita
    kako ti umeš lepo da kažeš za Karadžića "vragolast je bio" bucko mali ..bradati i rogati .. buci buc
    a mali bucko mnogo bOckati boc-boc

    Tako ispada
    1. da je onaj (da ga ne spominjem) tamo bio zbog sebe
    2. njegovi puleni takođe zbog sebe (u vezi s'njim)
    i do ovde ja ne vidim baš ni jedan problem
    3. da srpski narod ispašta zbog svih tih - njih.
    e tu već vidim problem.
    Zato što dobismo po repu svi i koji su mu sliku u njedrima nosali i koji su mu sliku gde god je vide - šutirali.

    Ali... to bi trebalo da nas, ako ništa drugo, već jednom nauči - da ne puštamo čobana da nam u fotelju preCednika (za)sedne.
    Da ne bi ispali (kao što ispadosmo) ofce.
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 02.03.2010 u 16:55 Razlog: falila su mi karadžićeva njedra ... za slobčetovu sliq

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Hvala Gliši što ne negira stradanja ljudi sa područja sa kojeg ja dolazim...ali ja bih voljela da se moje ime izuzme iz ovih rasprava i da se ne povlači tamo-vamo...
    Pa ne sećam se da je iko ovde negirao stradanje ljudi sa tog područja, posebno ne ja. Ali ako već želiš da ti se ne povlači ime, što si citirala moj odgovor a ne (i) Glišin komentar? Ovako ispada da sam ja kriv za "povlačenje". Još k tome što se (samo) njoj zahvaljuješ.
    I hvala Bogu da nisam sjedila s njim kada je naređivao bilo šta, i volim da vidim sada da sjedi u Hagu jer je kriv. Neka se sudi svima koji su krivi, sa bilo koje strane. Evo danas slušam da je Ganić u pritvoru u Londonu, i da Srbija šalje zahtjev za njegovim izručenjem...neka mu se sudi...i ako je kriv, neka plaća za svoja djela.
    Ovo je čista pravda!?
    Budi dosledna. Ako smatraš da je kriv, onda nemoj da se igraš nekoga ko veruje u pravo i/ili pravdu. Ti ga smatraš krivim i OK. Mogu i da razumem zašto.
    A siguran sam da tvoje mišljenje ne bi promenila ni (neverovatna) eventualna oslobađajuća presuda haškog tribunala! Jel' tako?
    Briga mene što Radovan K. nije uzeo pušku pa pucao po nama...dovoljno je ako je naredio pucanja, ili utjecao na nekoga da postupi tako.
    Tačno. Dovoljno je. I neka mu presude AKO je naredio.
    A pričati o nečemu čega nisi bio dio ....to je kao da si čuo da se desila saobraćajna nesreća, niti si bio tu, niti si bio ranjen...ali znaš bolje od onih koji su propatili i izvukli JEDVA živu glavu. Lako je biti junak i hvaliti nekoga kad nisi na sopstvenom dupetu osjetio zlodjela.
    Nisu ni sudije haške sudije bile tamo! Pa šta? Osporava li im neko pravo da sude?
    Zna li svaki ranjenik, ako već ne ko je povukao obarač, a ono ko je naredio da se to uradi?
    Nemoj mešati svoju bol, sa istinom i pravdom. A posebno omalovažavati patnje nekoga drugog, a za koje ni ne znaš da li postoje i kolike su.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Baš me zanima zašto misliš da Morf ili Sunčica bolje znaju o krivici Radovana od bilo koga drugog, kojeg interesuje ta tema.
    Da nisu sedeli sa njim i slušali kako naređuje zločine?
    To što je neko iz tih krajeva, ne znači i da zna ko je kriv. U svakom slučaju, praonašao bi barem isti broj onih, sa istim "akreditacijama", koji suprotno misle od njih.

    sorry, ali asocirao si me pričom na jedno davno, nemilo i nedrago iskustvo. Kako sam se razvela.

    Elem, tada- da bi se "jedan čovjek i jedna žena na peronu srećeeeeee..." rastali, bilo je kao prvo potrebno
    mišljenje tetKe iz SocijalnogZavoda.
    Mi napisali, tako-tako-tako i tako nam stoje stvari i iodosmo sad s'tog perona dalje pa-pa, svak svojim vozićem.
    Čak se i pozdravili.. i ižljubili
    uredno platili taxu, potpisali i seli ispted tetKe, na soc.zavodno-razvodnu klupicu.
    Kad će ona nama:
    Vidite, sve sam ovo pročitala, proučila i razmislEla. Moj je utisak da među vama ima još iii teee kakoooo ljubavi. Baš ste mi lep par.
    Uopšte nemam utisak da vam je bilo loše. Aj'te molim vas, vratite se kući, pa mi se javite za par meseci.


    sorry, ali toliko o "onima koje interesuje ta tema"


    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Šta li je tebao, da se kao Šešelj sam prijavi?
    A?
    Šta bi dobio sa tim?
    Znaš šta bi dobio?
    Jel' znaš šta bi dobio?
    Od mene bi dobio - bar jedan plus.
    malo li je

    Nego, ajde da postavim pitanje ovako. Tebi. Lično.

    PretPostavka: Da se ti kriješ, zbog bilo čega, po šumama i gorama ove zemlje poooonosne
    naravno, spreman si na sve da sačuvaš glavu,
    ali,
    jednog trenutka čuješ da su ti upali u kuću... bilo ko..
    i maltretirali majku
    ženu
    dete, ne daj Bože...

    PretPostavljeno pitanje: Za koliko sekundi bi se pojavio i rekao
    - "evo me tu sam, nešto ste 'teli?
    *ebite se."

    m...?
    gukni sad

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku

    sorry, ali asocirao si me pričom na jedno davno, nemilo i nedrago iskustvo. Kako sam se razvela.

    Elem, tada- da bi se "jedan čovjek i jedna žena na peronu srećeeeeee..." rastali, bilo je kao prvo potrebno
    mišljenje tetKe iz SocijalnogZavoda.
    Mi napisali, tako-tako-tako i tako nam stoje stvari i iodosmo sad s'tog perona dalje pa-pa, svak svojim vozićem.
    Čak se i pozdravili.. i ižljubili
    uredno platili taxu, potpisali i seli ispted tetKe, na soc.zavodno-razvodnu klupicu.
    Kad će ona nama:
    Vidite, sve sam ovo pročitala, proučila i razmislEla. Moj je utisak da među vama ima još iii teee kakoooo ljubavi. Baš ste mi lep par.
    Uopšte nemam utisak da vam je bilo loše. Aj'te molim vas, vratite se kući, pa mi se javite za par meseci.


    sorry, ali toliko o "onima koje interesuje ta tema"
    Da li si ti to opisala sudije tribunala?
    Ja sam pričao o sebi, o tebi, o nama koji pišemo na ovoj temi.
    Zar samim pisanjem o ovome ne izražavamo zainteresovanost?
    Znaš šta bi dobio?
    Jel' znaš šta bi dobio?
    Od mene bi dobio - bar jedan plus.
    malo li je

    Nego, ajde da postavim pitanje ovako. Tebi. Lično.

    PretPostavka: Da se ti kriješ, zbog bilo čega, po šumama i gorama ove zemlje poooonosne
    naravno, spreman si na sve da sačuvaš glavu,
    ali,
    jednog trenutka čuješ da su ti upali u kuću... bilo ko..
    i maltretirali majku
    ženu
    dete, ne daj Bože...

    PretPostavljeno pitanje: Za koliko sekundi bi se pojavio i rekao
    - "evo me tu sam, nešto ste 'teli?
    *ebite se."

    m...?
    gukni sad
    Hajde da se igramo štAko.

    Jebte, evo sedim pet minuta i ne mogu da se ubacim u film.

    Ne, ne radi se o tome koliko bi milisekundi trebalo da se stavim između mojih i onih.
    Ne, nego ne mogu da zamislim razloge skrivanja. Skrivanja od koga? Zbog čega?
    A sve je to veoma bitno, jer nije se ni on nije počeo skrivati odjednom.

    No dobro, da ne filozofiram previše. Odgovor sam već dao. Milisekunde su u pitanju.

    Ali hajde, kad se već igramo štAko da ti meni odgovoriš na dva pitanja.
    1. Da li je njegovoj familiji sada bolje? Da ih sada Gestaovci više ne cimaju?
    2. Zašto ni jednom nisi spomenula nepravdu koja je nanošena njegovoj familiji u cilju njegovog isterivanja iz ilegale? Ili je to je opravdano?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    ne razumem ovo plakanje nad rashinom sudbom.
    nad sudbom one dece koja su korishchena kao topovsko meso niko ne plache?

    lasno je sedeti u ofisu i mobilisati dechurliju, zashtichen iza 200 telohranitelja drzzati govore kako svako treba da pude ponosan da zzivotom brani domovinu...etc... eo ga i onaj mali oche u igricu da stavi da se svako MORA mobilizaciji odazvati i zemlju zzivotom braniti. to bre ushlo u gene vishe .... a kad treba taj iz ofisa svoje dupe da turi on D lajn, uvati pa promeni lichni opis i pochMe neku drugu ideologiju propovedati. iscelitelj! mosh misliti.

    naravno da treba kao sheshelj!
    ako imash neku pravdu da isterujesh idi pa je isteruj tamo gde se to i radi. ako chesh da dizzesh pesnicu i da se busash u grudi a nechesh pushku u ruke da uzmesh i da stanesh u prve redove onda mrsh u hag i objasni chikama svoj point of view.

    i naravno da treba da drzze shekija tamo sedam + + + godina. jok, no treba da ga puste da nastavi ovuda da truje. pa tek smo malo glavu digli iz tih njihovih i njegovih bezumnih govana!

    a djeneral je posebna pricha. mada njega najvishe razumem. on je chovek profesionalni vojnik i bole ga ushi za ideologiju. njemu je samo do isprobavanja naoruzzanja. kad se lepo ispuco - dzada!
    & underpaid......
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Da li si ti to opisala sudije tribunala?
    Ja sam pričao o sebi, o tebi, o nama koji pišemo na ovoj temi.
    Zar samim pisanjem o ovome ne izražavamo zainteresovanost?
    Ja sam zainteresovana da se i njegova priča - već jednom - okonča. I sve njihove. I Mladićeva.
    Dosta mi je više da me/nas kojeko (kad zamisli da je kralj) dovodi u poziciju/e piona.. pa da nas onda menja, ruši, žrtvuje i gubi,
    na njihovim šahovskim tablama i u njihovim šah-mat partijama...

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Milisekunde su u pitanju.
    Nisam se igrala. To sam te ozbiljno pitala .. i sve si mi rekao.

    Radi se o primarnom "instinktu" zaštite porodice.. o časti, obrazu. dostojanstvu.
    O situaciji kada čovek/životinja , makar i najneviniji na svetu, ne vaga šta je vrednije - svoja nevina, slobodno sakrivena guzica ili mir svojih bližnjih.

    Što se njihovog mira tiče - bez njegovih političkih zamešotina svakako bi ga imali (bar u delu cimanja "Gestapoa")
    Što se njegove nevinosti tiče - ne može je nikada dokazati zbog svojih prljavih političkih zamešotina .. i nesumnjivo (makar i samo "teoretski") prljavih ruku.
    "ko se sa tricama pomeša - svinje ga pojedu"

    Tako mislim ja ... ... što nikoga ne obavezuje da se sa tim složi.

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ali hajde, kad se već igramo štAko da ti meni odgovoriš na dva pitanja.
    1. Da li je njegovoj familiji sada bolje? Da ih sada Gestaovci više ne cimaju?
    2. Zašto ni jednom nisi spomenula nepravdu koja je nanošena njegovoj familiji u cilju njegovog isterivanja iz ilegale? Ili je to je opravdano?
    1. Pretpostavljam da ih ne cimaju, i nije im "bolje" sigurno.
    Ali, ovo loše koje sada imaju, imali bi da se nije sve ove godine (k'o mali perica) skrivao
    i tako bili pošteđeni bar svih tih dugogodišnjih cimanja, šikaniranja, maltretiranja i proganjanja.
    Zarad njegovog "početka od nule, i nove stotice prijatelja"
    On je sada evo opet na nuli ... a njegovi su u "minus beskonačno".
    Za mene je njegovo skrivanje po tu "cenu" - njegov najsramniji čin.

    2. Naravno da su ti i ne samo ti postupci (udaraca po porodici) - više nego odvratni.
    I gadim se svih direktnih i indirektnih mučenja onih koji mogu biti mamac za zverku koja se lovi,
    ali...
    to su metodi "lova" koji nikad nije fer. Svaki lovac zna da su u tom "sportu" naročito u "sezoni lova" - sva sredstva dozvoljena.


    Samo, primeti razliku
    i lav i vuk i medved i lisac ... tim bi metodom (napada na leglo) odmah bili uhvaćeni.

    Koja je on onda sorta? U kompletnoj flori i fauni?

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Tema ovako postavljena može da se shvati samo kao provokacija.
    No, ja ću da odgovorim, jer hoću da iskoristim svoje pravo na javno izražavanje svog mišljenja i jer mi je dojadilo da se u razrešenjima konflikata u ratovima na prostorima bivše Jugoslavije
    favorizuju druge nacije . I treće, da malo suzbijemo dalji razvoj ljudskog bezobrazluka i gluposti.


    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Šta reći:
    1. Deli oproštaj, kao da je Bog. Dabić-gramatika - to mu dođe kao treće lice..


    Karadžić oprašta, jer ga drugi vređaju, kleveću i pljuju. Da li je vređanje opravdano? Nije. Da li je kriv za šta ga optužuju? Videćemo. Imamo pravo na iznošenje mišljenja, ali vređanje nije dozvoljeno. Za to se, ukoliko lice reaguje, ide na sud. Ne oprašta on što misli da je Bog. On to ni ne misli, nigde još nisam čula da je tako nešto izjavio. Verujem da bi novinari objavili takav stav. Samoinicijativno opraštati i institirati na tome je lepo i prirodno, ali nekome ko nema takvih sklonosti, pa o tome ni ne razmišlja, svakako zvuči strano. Neki povezuju opraštanje samo sa Bogom. I kako da se ignoriše ovakvo pitanje... Zar treba da poziva na osvetu, kao neki pre svog polaska u Hag?

    Svako posmatra svet iz sopstvenog stanovišta, pa je verovatno ovde u pitanju analitičar podeljene ličnosti. S obzirom na to da ne shvata da se ovde radi o jednom čoveku i da su stavovi koje iznosi stavovi njegove ličnosti.
    Možda tebi Dabić zvuči kao treće lice jednine. To Dabić? Meni deluje kao dečija logika.

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    kao Dr. Dragan Dabić , Dr. Radovan Karadžić
    Tačka se ne piše u skraćenici doktor.

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    2. Traži oproštaj, ali samo kao Dr. Dragan Dabić. A kao Dr. Radovan Karadžić? Nema za šta?

    A ti znaš da bi trebalo da traži oproštaj? Jesi bio s njim? Čuv'o ovce u Bosni, dok ste bili mali? Daj, molim te...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam zainteresovana da se i njegova priča - već jednom - okonča. I sve njihove. I Mladićeva.
    Dosta mi je više da me/nas kojeko (kad zamisli da je kralj) dovodi u poziciju/e piona.. pa da nas onda menja, ruši, žrtvuje i gubi,
    na njihovim šahovskim tablama i u njihovim šah-mat partijama...
    A ko od nas, piona, ne želi to?

    Verovala ili ne, nikako mi nije namera ni tebe, ni Maski, ni Suncokretavu, nit' ikoga ubeđivati u Radovanovu nevinost. Jer ni sam u nju ne verujem. Ali ne u onom smislu i u onoj meri kako je krivica predstavljena haškom optužnicom, a posebno ne paušalnim osuđivanjem na osnovu utisaka nas "piuna".

    Nisam se igrala. To sam te ozbiljno pitala .. i sve si mi rekao.
    Pa čim su u pitanju pretpostavke, u pitanju je igra. Kakva, takva, ali ipak igra. Jer niko ne zna, za sigurno, kako bi se poneo u kojoj situaciji. Možemo samo da pretpostavljamo i da se nadamo.

    Svaki lovac zna da su u tom "sportu" naročito u "sezoni lova" - sva sredstva dozvoljena.
    Sve što si napisala, i ti i Maski, je razumljivo. Mogu da shvatim, a delimično se i složem. Ali ovu rečenicu nikako ne mogu da razumem, a kamo li da se složim s njom.

    Lovcu su sva sredstva dozvoljena?!?
    A lovini?
    Kada vuk ugrize lovca, automatski je kriv?
    Kad vuk ugrize medveda, opet je kriv?
    Kad prikolje koju ovcu iz medvedovog tora, kriv je.
    Al' medvedu je dozvoljeno da uređuje vučiju livadu. On je ugrožena vrsta. Može mu se.
    A ovce?
    Šta je njima dozvoljeno?

    Ne. Nikako ne smeju ikome biti sva sredstva dozvoljena.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    @Maski...lutko,niko ne plache nad 'Rasinom' sudbinom..samo objektivno pricamo...i pitamo se jesu li zaista srbi sve krivi....ili ima jos neko kome treba da se sudi,mimo srba!
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat Freddy kaže: Pogledaj poruku
    @Maski...lutko,niko ne plache nad 'Rasinom' sudbinom..samo objektivno pricamo...i pitamo se jesu li zaista srbi sve krivi....ili ima jos neko kome treba da se sudi,mimo srba!

    Hoćeš li ti ikada napisati text duži od dvije rečenice i iznijeti svoje mišljenje?

    Nešto ne vidim tu neku tvoju objektivnost ...samo neki pokušaj. Ali dobro, sve dok Adrijan piše, ti valjda misliš da piše i u tvoje ime?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    ma o kakvoj pravdi prichash? svi su oni ista ....

    nisu uspeli da se dogovore koliki je chiji deo, razbezzali se po ofisima i montirali dechurliju da se bije i narod korenje da chupa. i sad neko treba da ih zzali, brani ili pravda?! ne kapiram.

    ovi dole se istalili - mi vama slobodnu trgovinu drogom, vi nama slobodnu izgradnju vojne baze i milinica. a shta je s onima pobijenima u njivi? jel i oni imaju neki deo u tom talu?

    jel treba zzena koja je iz knina doshla u bg u bademantilu s bebom od 4 dana, da plache nad sudbom R.K. i njegove famijije? jel neko zaplako nad njenom sudbom kad je povlachio figurice po mapi?

    ne razumem. majkemi, ne razumem. pa dal ima iko s dva oka u glavi ko mozze da kazze "kunem se u ovog i ovog. on je ispravan i ja chu slepo da ga sledim" .... dal ste bre normalni!?

    a ta pricha "nisu sve srbi krivi krivi su i drugi" mi je tek najsmeshnija
    nije ovo obdanishte pa da se zzalish vaspitachici. ko je napravio dil nije kriv, ko nije kriv je i ende.
    Poruku je izmenio maski, 02.03.2010 u 20:14
    & underpaid......
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Hoćeš li ti ikada napisati text duži od dvije rečenice i iznijeti svoje mišljenje?

    Nešto ne vidim tu neku tvoju objektivnost ...samo neki pokušaj. Ali dobro, sve dok Adrijan piše, ti valjda misliš da piše i u tvoje ime?
    Adrijan uvek misli u prvom licu jednine.

    Kao što napisa i ovu (prethodnu) rečenicu.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Radovan Karadžić, predsednik RS

    Evo šta meni smeta u njegovoj odbrani...

    1. Tvrdi da su u Sarajevu pripadnici Armije BiH sami gađali bolnice i porodilišta, da srpska vojska nije pucala na Sarajevo, samo u onim slučajevima kada se branila.

    Nisam mogla da vjerujem šta čujem. Koji je on idiot? Kako takvo nešto može da izgovori i ostane živ.

    2. Srbi su u Sarajevu držali samo ona naselja koja su bila decenijama srpska, ona u kojima su bili manjina, ta naselja nisu držali, niti su napadali.

    Ko je ON da određuje čije je koje naselje u jednom gradu?
    Pokušavam da zamislim da neko, a morao bi biti umni bolesnik krene tako na Beograd i počne da cijepa Beograd i određuje koliko i gdje ljudi živi, pa da se igra rizika i uzima teritorije.

    3. Masakr na Markalama su iscenirali građani i armija BiH...

    Živo me zanima kako nekome može (osim njemu) pasti na um dok te granatiraju da se igraš ubijanjem ljudi koji čekaju u redu za hljeb...da ih pobiješ, rasporediš...da bi slika tog stradanja obišla svijet i da bi se neko sažalio nad tobom? Mislim da dovoljno drugih primjera ima, ne mora se ništa izmišljati.

    4. Svake godine se sahranjuju žrtve pokolja u Srebrenici i Potočarima, jer mnogi ostaci još nikada nisu pronađeni...i on sada dolazi do zaključka da će se ove godine, jer on posjeduje te informacije ...kao neće biti dovoljno posmrtnih ostataka pa će se vaditi postojeći da se ima šta sahraniti.

    KO NORMALAN može tako nešto da izjavi...kako ga nije stid svih tih žrtava, ali on još ima hrabrosti da skrnavi te žrtve, kao da niko u BiH nema oči da vidi te navodne ekshumacije...? Da bi rodbina poginulih dopustila da se diraju ti grobovi, kad su im konačno našli smiraj poslije godina traženja?

    I neka mi onda neko kaže da je on normalan i da je vrijedan uopšte ove priče.

    Najjadnije od svega je što on braneći sebe, uvlači sav srpski narod, ponovo...u ambis svojih velikosrpskih ideja, koje više ne piju vode nigdje, osim u njegovoj glavi.

    Mada, trebalo bi biti čovjek i znati stati. On taj level nikada neće dostići.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tadić, naš predsednik
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 509
    Poslednja poruka: 30.09.2012, 10:51
  2. Vuk Stefanović Karadžić
    Autor Cecara u forumu Književnost
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 16:43
  3. Uhapšen Radovan Karadžić
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 17.08.2008, 11:16
  4. Radovan IV
    Autor Nenad_DPb u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.03.2008, 10:37
  5. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •