Radovan Karadžić, predsednik RS
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 173
  1. #1

    Radovan Karadžić, predsednik RS

    Opraštam svima koji me blate

    Bivši predsjednik Republike Srpske Radovan Karadžić u ekskluzivnoj izjavi prije odlaska u Hag, koju su "Danu" dostavili članovi njegove porodice, poručio je da oprašta svima onima koji su ga blatili, te da traži oproštaj od onih koji su ga poznavali kao doktora Dabića. On je naveo i kako ga "projektovane analize njegovih kolega samo zabavljaju".
    - Svoje nove prijatelje i poznanike koji su poznavali doktora Dragana Dabića molim za oproštaj i poručujem da vjeruju sebi, a ne propagandi. Ja sam onakav kavim me oni znaju. Što se tiče analiza onih koji me ne poznaju, mogu reći da su same projekcije koje me zabavljaju, ali im opraštam - naveo je Radovan Karadžić u izjavi, koju su pred izručenje članovi njegove najbliže porodice dostavili "Danu".


    http://www.dan.cg.yu/?nivo=3&rubrika...&clanak=155608

    Šta reći:
    1. Deli oproštaj, kao da je Bog. Dabić-gramatika - to mu dođe kao treće lice..
    2. Traži oproštaj, ali samo kao Dr. Dragan Dabić. A kao Dr. Radovan Karadžić? Nema za šta?
    Poruku je izmenio itebejac, 02.08.2008 u 00:05 Razlog: dopuna linka
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Ne znam, da sam na njegovom mestu, sto puta bi vec pustio da me uhvate, nego da se skrivam u ulozi nekog nadrilekara.
    Ovakvo ponasanje deluje potpuno inflatorno na sve ideje za koje se borio, iako moje licno misljenje je da je samo sledio put manjeg otpora i gradio karijeru time... A nekada i tako moze covek da se nasuce...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #3

    13 Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Itebejebejac?? Sta bi Karadzic bez tebe??Ti si i njegov tumac,portparol i prevodilac,i rac,rac,rac ...
    Poruku je izmenio GostBG, 02.08.2008 u 00:24 Razlog: .........
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Сваки је Србин Радован!
    Хваћа му за све добро што је учинио за Републику Српску!!!
    Србијо моја поносна буди!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Itebejebejac?? Sta bi Karadzic bez tebe??Ti si i njegov tumac,portparol i prevodilac,i rac,rac,rac ...
    ooohh! oprostio mi brat Radovan, pa se osećan dužnim prema njemu, znaš?
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat BackaPalankaSRB kaže: Pogledaj poruku
    Сваки је Србин Радован!
    Хваћа му за све добро што је учинио за Републику Српску!!!
    ...nisam ni znao da se zovem Radovan...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Mogu samo jedno da kazem:
    "Oprosti im Boze ne znaju sta rade....."
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat BackaPalankaSRB kaže: Pogledaj poruku
    Сваки је Србин Радован!
    Хваћа му за све добро што је учинио за Републику Српску!!!
    ...ne znam ko ti je napunio glavu tako mladom tim glupostima, imao si pet godina kad je ovaj počeo da se skriva... sumnjam da mnogi koji su ostali bez igde ičega, siromašni i izbegli dele tvoje "mišljenje"...a ne primetih da njegovoj porodici nešto nedostaje...nakrao se toliko da obezbedi tri generacije...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam, da sam na njegovom mestu, sto puta bi vec pustio da me uhvate, nego da se skrivam u ulozi nekog nadrilekara.
    Ovakvo ponasanje deluje potpuno inflatorno na sve ideje za koje se borio, iako moje licno misljenje je da je samo sledio put manjeg otpora i gradio karijeru time... A nekada i tako moze covek da se nasuce...
    Скривање у улози надрилекара не делује инфлаторно на идеје за које се борио, иако се жути медији труде свим силама да га што више изложе порузи. Напротив, он се спрдао с њима, долазио на трибине, појављивао се на телевизији... а скривао се у стилу најчеститије српске гериле, хајдука, ускока, четника...
    А твоје лично мишљење да је градио каријеру просто није тачно, њега су малтене натерали да се прихвати председниковања, у најтеже време. Ево видимо и која је плата за то што је водио Србе кад се то великим силама није допадало.

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ne znam ko ti je napunio glavu tako mladom tim glupostima, imao si pet godina kad je ovaj počeo da se skriva... sumnjam da mnogi koji su ostali bez igde ičega, siromašni i izbegli dele tvoje "mišljenje"...a ne primetih da njegovoj porodici nešto nedostaje...nakrao se toliko da obezbedi tri generacije...
    Ти си дакле један од оних генијалаца који меша бабе и жабе, па ћеш Карџића да оптужиш за цунами у Тајланду. Није он никаква цвећка без мана и греха, али да је водио свој народ у најтежим тренуцима, да је учествовао у одбрани, у стварању државе која значи опстанак за људе... стоји. И то је нешто што се мора ценити, а не сад човека који је пре 13 година отишао у илегалу кривити зато што је баби мала пемзија.
    Што се тиче његове породице, не видим разлога да не буде ситуирана, посебно јер се ради о породици двоје људи који су деценијама радили као лекари. А и срамота би за државу била да је породица председника, посебно првог, ратног, одрпана и бедна. Требало би им доделити државну пензију у неком пристојном износу.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Што се тиче његове породице, не видим разлога да не буде ситуирана, посебно јер се ради о породици двоје људи који су деценијама радили као лекари. А и срамота би за државу била да је породица председника, посебно првог, ратног, одрпана и бедна. Требало би им доделити државну пензију у неком пристојном износу.
    Sa parama iz Srebrenice?

    I Mengele je bio lekar...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Ти си дакле један од оних генијалаца који меша бабе и жабе, па ћеш Карџића да оптужиш за цунами у Тајланду. Није он никаква цвећка без мана и греха, али да је водио свој народ у најтежим тренуцима, да је учествовао у одбрани, у стварању државе која значи опстанак за људе... стоји. И то је нешто што се мора ценити, а не сад човека који је пре 13 година отишао у илегалу кривити зато што је баби мала пемзија.
    Што се тиче његове породице, не видим разлога да не буде ситуирана, посебно јер се ради о породици двоје људи који су деценијама радили као лекари. А и срамота би за државу била да је породица председника, посебно првог, ратног, одрпана и бедна. Требало би им доделити државну пензију у неком пристојном износу.
    ...yosice... ajd kod mame da ti presvuče pelene... kad počneš da se ponašaš kao odrastao udostojiću te odgovora...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Скривање у улози надрилекара не делује инфлаторно на идеје за које се борио, иако се жути медији труде свим силама да га што више изложе порузи. Напротив, он се спрдао с њима, долазио на трибине, појављивао се на телевизији... а скривао се у стилу најчеститије српске гериле, хајдука, ускока, четника...
    А твоје лично мишљење да је градио каријеру просто није тачно, њега су малтене натерали да се прихвати председниковања, у најтеже време. Ево видимо и која је плата за то што је водио Србе кад се то великим силама није допадало.



    Ти си дакле један од оних генијалаца који меша бабе и жабе, па ћеш Карџића да оптужиш за цунами у Тајланду. Није он никаква цвећка без мана и греха, али да је водио свој народ у најтежим тренуцима, да је учествовао у одбрани, у стварању државе која значи опстанак за људе... стоји. И то је нешто што се мора ценити, а не сад човека који је пре 13 година отишао у илегалу кривити зато што је баби мала пемзија.
    Што се тиче његове породице, не видим разлога да не буде ситуирана, посебно јер се ради о породици двоје људи који су деценијама радили као лекари. А и срамота би за државу била да је породица председника, посебно првог, ратног, одрпана и бедна. Требало би им доделити државну пензију у неком пристојном износу.
    Moraş da shvatiş da ljudima ne mozeş da menjaş mişljenje i da nisu svi zaslepljeni bosanskim veliçinama i idolima ...
    Nas to ovde ne interesuje
    zato ste tako i proşli na izborima i kog joş boli k... za bosanke lopuze , dosta nam je i ovih naşih ovde !
    i o kom Srpstvu balavite vişe ? o pljaçkanj banaka tenkovima s poçetka rata ?
    Şta je nestalo para sada ? Priçaş o debilu koji se krije s kurvom po Bgd dok mu turiraju neprestano zenu i decu , narod susednu Srbiju !
    Jedino je Biljana Plavşiç imala MUDA od bosanskih politiçara !
    Nije dozvolila dete da joj ubiju nego je izaşla i rekla jeste tu sam şta mi mozete !
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    .....mozemo li ocekivati da drugog gospodina nadju kako konobarishe u nekom od kafica glavnog grada???
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom
      Vrh

  14. #14

    13 Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Sa parama iz Srebrenice?

    I Mengele je bio lekar...

    Doooobraa fooraaaaa !!!!!!!!!
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Dr. Karadžić traži oproštaj

    Ma onaj drugi je ostao bez doktora za leçenje od alkoholizma
    nije se otreznio od '92
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tadić, naš predsednik
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 509
    Poslednja poruka: 30.09.2012, 10:51
  2. Vuk Stefanović Karadžić
    Autor Cecara u forumu Književnost
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 16:43
  3. Uhapšen Radovan Karadžić
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 17.08.2008, 11:16
  4. Radovan IV
    Autor Nenad_DPb u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.03.2008, 10:37
  5. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •