Koliko ste partnera promenili? - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 93
  1. #61

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Ne mos ti to izbrojati nikako

  2. #62

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ne mos ti to izbrojati nikako
    Daj onako odokativno, bas me zanima

  3. #63

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    sa 3 milijarde, bilo je tu svega, ovako kad pogledam tu "CIFRU" dodje mi logicno da sam i nesto musko dofatio... al to sam ti ja, jedan grandiozni ljubavnik. i neka to svi znaju...

  4. #64

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Za mene te žene nisu bile "cifre" i pošto uvek pamtim samo lepe trenutke...onda bi bilo malo degutantno da trenutnoj pričam o njima. Sa druge strane, Drinče, meni ona koja počne da priča sve najgore o bivšima samo dočara sliku da ću, možda sutra, i ja biti bivši...i najgori .
    Stoga..poštujem da svako od nas ima neke svoje svetinje i da sam odlučuje kada će neku izložiti. Nešto ne verujem da je ok olako svoje emocije "prosipati" pa bio to i forum.
    Delići...koliko da se oseti ko smo, od čega smo sastavljeni, šta vrednujemo...a ono što smo celi..to je za naše partnere .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #65

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    2...
    Back in red!

  6. #66

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Za mene te žene nisu bile "cifre" i pošto uvek pamtim samo lepe trenutke...onda bi bilo malo degutantno da trenutnoj pričam o njima. Sa druge strane, Drinče, meni ona koja počne da priča sve najgore o bivšima samo dočara sliku da ću, možda sutra, i ja biti bivši...i najgori .
    Stoga..poštujem da svako od nas ima neke svoje svetinje i da sam odlučuje kada će neku izložiti. Nešto ne verujem da je ok olako svoje emocije "prosipati" pa bio to i forum.
    Delići...koliko da se oseti ko smo, od čega smo sastavljeni, šta vrednujemo...a ono što smo celi..to je za naše partnere .
    A da te neko pita koliko imaš dece, ti bi jednostavno odgovorio, zar ne?
    Takva je tema... Uopšte se ne traži da po bivšim vezama pljujemo ili da se posebno emotivno otvaramo, nego da kažemo koliko puta smo u životu voleli, pokušali da volimo, ili bili sa nekim, bez obzira na kvalitet veze. Ne mora, naravno, ali kad već odlučimo da ovde pišemo...
    Ispade najbolji naslov za ovu temu: zašto okolišam da kažem broj partnera.
    Vrag odneo šnalu...

  7. #67

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    A da te neko pita koliko imaš dece, ti bi jednostavno odgovorio, zar ne?
    Takva je tema... Uopšte se ne traži da po bivšim vezama pljujemo ili da se posebno emotivno otvaramo, nego da kažemo koliko puta smo u životu voleli, pokušali da volimo, ili bili sa nekim, bez obzira na kvalitet veze. Ne mora, naravno, ali kad već odlučimo da ovde pišemo...
    Ispade najbolji naslov za ovu temu: zašto okolišam da kažem broj partnera.
    lijepo goworis..samo,ipak ne reche nam koliko partnera si promjenila?

    ja sam dosta promijenio.

  8. #68

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    lijepo goworis..samo,ipak ne reche nam koliko partnera si promjenila?

    ja sam dosta promijenio.
    Listaj malo temu...

    Dosta? Misliš dosta- dosta? Dosta - završio si karijeru?

    Daj bar reci posle kojeg broja sledi to dosta?
    Vrag odneo šnalu...

  9. #69

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Listaj malo temu...

    Dosta? Misliš dosta- dosta? Dosta - završio si karijeru?

    Daj bar reci posle kojeg broja sledi to dosta?
    pa sama si rekla da okolishas,ako se ne waram. a kad rekoh da sam dosta promijenio,nisam rekao da sam zakljucio s tim.nego samo rekoh 'dosta'..nadam se da sam sad jasniji,ako nisi shwatila iz prwe

  10. #70

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Nekad sam bacala na papir i sumirala prošlost...pa smo se smijale, upoređivale...
    Šta mi sad sve to vrijedi kada sam ovog momenta nezadovoljna svojim sexualnim i ljubavnim životom.
    Mogla sam se kresnuti sa Brad Pitt-om u prošlosti...ne bi mi sada ovog momenta pridavalo neku važnost.

    Nedovoljno sam ih imala...prokletu me Bog stvorio.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #71

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Ostajem ubeđenja da je nekog teško promeniti...stoga mislim da nikoga nisam promenio . Možda sam malo pripomogao da one tada pokažu najbolji deo sebe ...ali ništa suštinski nisam menjao jer sam želeo da budu baš onakve kakve jesu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #72

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Ja stigla do 56...i ondaK sam se zabrojala...a nemerEm iz pocetka
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #73

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    pa sama si rekla da okolishas,ako se ne waram. a kad rekoh da sam dosta promijenio,nisam rekao da sam zakljucio s tim.nego samo rekoh 'dosta'..nadam se da sam sad jasniji,ako nisi shwatila iz prwe
    Rekla sam ranije desetak, a precizno - 11.
    Ok?

    Eto, 11 puta se zaletala u ljubav, ili bar neke njene varijante, a trenutno sam srećna žena.
    Radila sam možda isto toliko poslova u životu, pa sad radim onaj koji najviše volim.
    Mnoge cifre sad čine zbir onoga što sada jesam. I ni jedne se ne stidim, niti imam utisak da sam bilo šta devalvirala time što sam cifru rekla.

    Egzo, naravno da imaš pravo na svoje "dosta". Ja sam se samo glasno pitala u čemu je frka da se o tome priča, i zašto se tema uglavnom koristi za opravdanja...
    Vrag odneo šnalu...

  14. #74

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    @Izabellita,u prawu si za frku o prici na owoj temi..citao sam ranije sta si pisala..ali samo sam ponowio twoj citat i apostrofirao swoje misljenje.

  15. #75

    Odgovor: Koliko ste partnera promenili?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    2...
    I nekoliko partnerka...
    Back in red!

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste mobilnih telefona dosad promenili?
    Autor silvia u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 23.09.2018, 14:26
  2. Šta biste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije
    Autor Ilija gromovnik u forumu Politika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 08.05.2017, 14:54
  3. Izbaciti partnera iz takta?
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 06.08.2009, 19:11
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  5. Kako upitati partnera za sex?
    Autor panta u forumu Spomenar
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 06.12.2007, 21:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •