Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38
  1. #16

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    А 20 мил. евра сигурно нико није дао за пиво и волове.
    samo sam dala primer..
    meni 20 miliona evra jeste mnogo, iz razloga sto nikad nisam na gRomili videla vise 1000.. a kamoli ovoliko.. i samo ovoliko investiranje mi zvuci kao megalomansko.. jednostavno ne razumem gde toliko pare odu.. kontam ja da za neka ulaganja te pare nisu ni pi*kin dim, ali sto je mnogo, mnogo je..
    a gde je lova od sponzora, zarada od sponzora.. zarada od turista.. ne znam ja, lupetam zato sto mi nije jasno gde sve to moze da ode..
    u principu, nije ni bitno.. hleba i igara..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    samo sam dala primer..
    Само сам одговорио такође метафорично

    meni 20 miliona evra jeste mnogo, iz razloga sto nikad nisam na gRomili videla vise 1000.. a kamoli ovoliko.. i samo ovoliko investiranje mi zvuci kao megalomansko..
    Не можеш рачунати колико је за државу мало или пуно по томе колико си ти новца видела на гомили. Државни буџет је цирка 8,5 милијарди евра...

    jednostavno ne razumem gde toliko pare odu.. kontam ja da za neka ulaganja te pare nisu ni pi*kin dim, ali sto je mnogo, mnogo je..
    Не знаш где оду ал знаш да је много?

    a gde je lova od sponzora, zarada od sponzora.. zarada od turista.. ne znam ja, lupetam zato sto mi nije jasno gde sve to moze da ode..
    Лова од спонзора и зарада од туриста иде онима који издају собе, држе те кафане, шатре, продају пиво, сувенире, волове... општини и држави иду таксе, порези, што се више прода и потроши то је више пореза држави.
    Већ сам рекао, туризам је озбиљна индустрија. Узми рецимо Будву, станове не гради држава, хотеле не гради држава, собе не издаје држава... али опет држава улаже у путеве до Будве, аеродром у Тивту, канализацију, водоснабдевање, осталу инфраструктуру за нове грађевине... јер туристи неће доћи без тога.

    u principu, nije ni bitno.. hleba i igara..
    Наравно, у туризам и културне манифестације мора да се улаже. Иначе добијамо само спаваонице и претрајавање уместо живота.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Dozivljavam i Guu i Exit kao jedno veliko okupljanje alkoholiara , kurvi i narkomana ...
    i to drzava finansira samo fali onaj pop da ih prska vodom kao Karadzia
    nemamo mi gde drugo da ulozimo novac jer smo zbrinuli svu decu kako şkolama tako i bolnicama i igraliştima ...
    imamo privatno izfinansirane vrhunske sportiste i s druge strane drzavne stipendiste na lakim drogama i flaşiste da im se dive ...
    eto nama hleba (opijata) i igara
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Dozivljavam i Guu i Exit kao jedno veliko okupljanje alkoholiara , kurvi i narkomana ...
    Што је дефиниција екстра провода
    Мислим да на Гучу иде далеко мање наркомана и курви, мислим да је профил гостију мало другачији. Дакле, како привучи курве на Гучу, наркомани не морају

    i to drzava finansira samo fali onaj pop da ih prska vodom kao Karadzia
    Ти би радије да хоџа да запис...

    nemamo mi gde drugo da ulozimo novac jer smo zbrinuli svu decu kako şkolama tako i bolnicama i igraliştima ...
    imamo privatno izfinansirane vrhunske sportiste i s druge strane drzavne stipendiste na lakim drogama i flaşiste da im se dive ...
    eto nama hleba (opijata) i igara
    Као што већ рекох, нико није престао да даје новац за школе, болнице и игралишта тиме што је уложио мало новца у туризам и културу.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мислим да на Гучу иде далеко мање наркомана и курви, мислим да је профил гостију мало другачији.
    Mda... profil gostiju je malo drugačiji...

    "Ko ne razume Gucu, ne razume Srbiju" - Vojislav Koštunica
































      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Mda... profil gostiju je malo drugačiji...
    Мени ови више личе на пијанце него на наркомане. Ове слике ме нису убедиле да су ови исти људи били на Егзиту.

    "Ko ne razume Gucu, ne razume Srbiju" - Vojislav Koštunica
    Свака му је Његошева...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мени ови више личе на пијанце него на наркомане. Ове слике ме нису убедиле да су ови исти људи били на Егзиту.



    Свака му је Његошева...
    Narkomani, alkoholičari, what's the difference?
    Važno je da je dobra zabava.


      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    A kakve veze ima ko posećuje festival i šta neki ljudi rade na bilo kom festivalu? Ja ne kapiram jel ste vi generalno onda protiv svakog festivala u svetu, okupljanja, parada, koncerata, sabora... whatever? Svuda ima i narkomana i alkoholičara i budala i lopova i kurvi i milicije iiiii... razvedenih žena (ovo je iz bumeranga, da mi neko ne zameri it was beyond my control). Svaki festival je isti što se toga tiče, svuda. Ako ti se ne dopada - ne odeš, jednostavno je.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Ja protiv...
    Bila na Exit-u (više puta, uključujući i "nulti"), a bila i u Guči 2003.
    Nadam se da me to ne čini alkoholičarkom, kurvom ili narkomanom i da se neću razvesti (pa ja nisam ni udata... )...

    Guču pamtim po pivu,



    po liciderskim srcima,



    pečenim volovima,



    jednoj maloj plavoj devojčici na dedinim ramenima koja je bila najveseliji gost (zaboravila sam joj ime, davno je bilo, ali sam onomad uzela njenu adresu i poslala joj slike),



    po savršenoj prirodi u okolini...




      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Ja protiv...


    Bila na Exit-u (više puta, uključujući i "nulti"), a bila i u Guči 2003.

    Nadam se da me to ne čini alkoholičarkom, kurvom ili narkomanom i da se neću razvesti (pa ja nisam ni udata... )...

    Naravno da te ne čini (sve i da voliš da popiješ i sve i da se tamo malo nacvrcaš), u tome je moja poenta. A i narkomani i alkosi i kurve su ljudi i imaju dušu. Samo se zabavljaju/rade/žive na drugačiji način i pritom ugrožavaju sebe i svoje zdravlje, a ne tebe ili mene
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A kakve veze ima ko posećuje festival i šta neki ljudi rade na bilo kom festivalu? Ja ne kapiram jel ste vi generalno onda protiv svakog festivala u svetu, okupljanja, parada, koncerata, sabora... whatever? Svuda ima i narkomana i alkoholičara i budala i lopova i kurvi i milicije iiiii... razvedenih žena (ovo je iz bumeranga, da mi neko ne zameri it was beyond my control). Svaki festival je isti što se toga tiče, svuda. Ako ti se ne dopada - ne odeš, jednostavno je.
    ...ne znam...sta fali razvedenim zenama?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Ništa, pretpostavljam. To je bila samo šala, što i naglasih, znaš...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ništa, pretpostavljam. To je bila samo šala, što i naglasih, znaš...
    ...onda sam ja pogresno razumeo...kao...razvedene zene su najgore...
    ...izvinjavam se sto sam gloop...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    E, daaa...

    ...divno mesto, ta Gucha...

    ...tu mozemo videti Mrkonju i Selju kako se grlU i ljubU...i zderu pechenje...divan prizor...idealno mesto za alkoholisanje, povratjanje i blejanje ispod sukaNja...dobre ribe mogu da se izuju, popnu na astaL i omogucU uradjenim dJecharcima da obavljaju malopre pomenutu radnju...strendzeri mogu da pokazu da nismo samo mi stoka, i oni konjE za trku imaDu...Egipcani (postao sam toliko kulturan da cigane ne zovem ciganima) mogu da se osecaju kao pravi umJetnici, a ne kao tezgaroshi koji jedva chekaju da im neko uvali kintu u trubu...lokalno stanovnishtvo moze da zadovoljno trlja ruke zbog iznenadnog priliva kapitala...oni manje vedni ili sposobni uvek mogu da prosjache na ulici...patriote mogu da kupuju suvenirchice posvecene bratu alternativnomlekaru ili vojskovodji ili bilo kom od brace...svoju podrshku i divljenje nashim herojima davace, naravno, ispod cirade, masne brade, krvavih ochiju i sa obavezna tri prsta u zraKu...

    ...vrhunac spoja mudrosti i inteligencije, tzv. "guchizma" je ovo: "Ko ne razume Gucu, ne razume Srbiju" - Vojislav Koštunica
    ...zashto li mi kroz glavu prolaze stihovi O. Mandica "...smejem se, smejem se, smejem se, a plakao biiiiih..."


    @Veverica: mogla si komotno da postavish josh koju sliku, tako bi mi totalno blokirala komp. Bravo.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Nemam nişta protiv te pomenute grupacije ako ne smeta okolini naravno ali ...
    sam protiv finansiranja od strane drzave takvih manifestacija ...
    To je isto şto i ispiranje mozga putem dnevnika protiv koga se bune Yossa , Skvo i ostale demokrate i faşisti ...
    Pa zar to nije isto kao razne burek i yogurt revolucije ?
    Damo vam stoko dzabe sendvi i pivo pa urnişi grad , selo , znanje imanje itd.
    İ posle oekujete da neko da zivot za Srbiju ili vam izda linu kartu bez guzve
    E pa ne moze prvo u red stoko pa onda lina karta i drzavljanstvo
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hit dana
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 804
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 15:55
  2. Dogodilo se na današnji dan
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1455
    Poslednja poruka: 20.03.2015, 13:00
  3. Na današnji dan dogodilo (mi) se...
    Autor Sirijus u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.05.2013, 11:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •