Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Bas mi zao sto cu propustiti....
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    @hunter
    Romi u narodu poznatiji kao cigani koje ti zoves Egipcani (a geografija?) jesu umJetnici...
    Eno obilaze svet, zabavljaju strance virtuoznom svirkom, koja je puna pozitivne energije za razliku od vecine (domacih) muzicara koji sviraju modernu muziku, plagijat (uglavnom) anglosaxonske kulture i tom istom zabavljaju domacu publiku...

    Lepo je kad jedna zemlja ima tako sharenu muzicku scenu posto monotonija ubija.

    Ja sam za EXIT i Guču...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E, daaa...

    ...divno mesto, ta Gucha...

    ...tu mozemo videti Mrkonju i Selju kako se grlU i ljubU...i zderu pechenje...divan prizor...idealno mesto za alkoholisanje, povratjanje i blejanje ispod sukaNja...dobre ribe mogu da se izuju, popnu na astaL i omogucU uradjenim dJecharcima da obavljaju malopre pomenutu radnju...strendzeri mogu da pokazu da nismo samo mi stoka, i oni konjE za trku imaDu...Egipcani (postao sam toliko kulturan da cigane ne zovem ciganima) mogu da se osecaju kao pravi umJetnici, a ne kao tezgaroshi koji jedva chekaju da im neko uvali kintu u trubu...lokalno stanovnishtvo moze da zadovoljno trlja ruke zbog iznenadnog priliva kapitala...oni manje vedni ili sposobni uvek mogu da prosjache na ulici...patriote mogu da kupuju suvenirchice posvecene bratu alternativnomlekaru ili vojskovodji ili bilo kom od brace...svoju podrshku i divljenje nashim herojima davace, naravno, ispod cirade, masne brade, krvavih ochiju i sa obavezna tri prsta u zraKu...

    ...vrhunac spoja mudrosti i inteligencije, tzv. "guchizma" je ovo: "Ko ne razume Gucu, ne razume Srbiju" - Vojislav Koštunica
    ...zashto li mi kroz glavu prolaze stihovi O. Mandica "...smejem se, smejem se, smejem se, a plakao biiiiih..."
    preterujes...necu da kazem "kao i obicno" ali ponekad si bas sklon tome....
    ne,nemam nista protiv Guce
    nemam nista protiv veselih curica koje se bose penju po astalu
    to se zove "ludovanje"
    u cemu je razlika izmedju pomenute radnje u Guci ili na Exitu?! u tome sto se u Guci penju curice na astal a na Exitu na ramena?
    dakle,nemam nista protiv
    a posebno ne protiv Bobana Markovica ili Fejata Sejdica
    jedino sam protiv laznog urbanog i laznog elitizma
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Vašar k'o vašar, ali skoro pa svetskih razmera. Ovoga puta, prvi put u životu, saglasna sam sa Koštunjavim po pitanju definicije. Tačno tako, treba razumeti.

    I naravno, želim vam lep provod
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Nemam nişta protiv te pomenute grupacije ako ne smeta okolini naravno ali ...
    sam protiv finansiranja od strane drzave takvih manifestacija ...
    To je isto şto i ispiranje mozga putem dnevnika protiv koga se bune Yossa , Skvo i ostale demokrate i faşisti ...
    Pa zar to nije isto kao razne burek i yogurt revolucije ?
    Damo vam stoko dzabe sendvi i pivo pa urnişi grad , selo , znanje imanje itd.
    İ posle oekujete da neko da zivot za Srbiju ili vam izda linu kartu bez guzve
    E pa ne moze prvo u red stoko pa onda lina karta i drzavljanstvo
    Иди бегај, испирање мозга. То је журка, карневал, туристичка манифестација, бренд, а уједно и манифестација културе и очувања традиције. Зато држава треба да учини све да помогне ту манифестацију.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Nemam nişta protiv te pomenute grupacije ako ne smeta okolini naravno ali ...
    sam protiv finansiranja od strane drzave takvih manifestacija ...
    To je isto şto i ispiranje mozga putem dnevnika protiv koga se bune Yossa , Skvo i ostale demokrate i faşisti ...
    Pa zar to nije isto kao razne burek i yogurt revolucije ?
    Damo vam stoko dzabe sendvi i pivo pa urnişi grad , selo , znanje imanje itd.
    İ posle oekujete da neko da zivot za Srbiju ili vam izda linu kartu bez guzve
    E pa ne moze prvo u red stoko pa onda lina karta i drzavljanstvo
    To što ti porediš je isto kao dupe i oko, za mene... pa bih te zamolila da me ne tumačiš više, ne ide ti. Al' dobro, tako ti razmišljaš - nemam ništa protiv
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    I tome dodje kraj.Zao mi braca cigani bre!!
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Pet dana trube i ludog provoda, Sabor u Guči

    Zaradiše 3 miliona evra od ulaznica!!! heeebote,
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Hit dana
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 804
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 14:55
  2. Dogodilo se na današnji dan
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1455
    Poslednja poruka: 20.03.2015, 12:00
  3. Na današnji dan dogodilo (mi) se...
    Autor Sirijus u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.05.2013, 10:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •