Dr. Martens
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Dr. Martens

  1. #1

    Dr. Martens

    Ja ih mnogo volim! Isto kako yige reče da za starke kažu da ih nose samo pankeri i narkomani, tako i za ovu marku važi neko mišljenje.. Koje je bzzvezze
    Ja sam kupila jedne sandale pre desetak godina, još uvek su u dobrom stanju a prošle su sve i svašta.. Udobnije cipele nikad nisam imala. Da imam malo više para, kupila bih još pet pari garanT.. i čizme i sandale, i papuče..
    Kvalitetna i izdržljiva obuća.

    Da li ih nosite? Da li mislite da martinke nose samo pankeri i narkomani?

  2. #2

    Odgovor: Dr. Martens

    Marte me uvijek nekako asociraju na moje tinejdzerske dane . Nosila sam ih i to puno tamo negdje od 13 do 17 godine ne kao sandale vec cizmake, a onda sam ih - prerasla. Broj stopala je ostao isti, ali se moj stil odijevanja promijenio.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #3

    Odgovor: Dr. Martens

    Da li ih nosite? Da li mislite da martinke nose samo pankeri i narkomani?
    e baš o tome sam pričala neki dan sa koleginicom na poslu...

    Glupa predrasuda ništa drugo...niti sam panker,niti ne daj Bože narkoman,a nosila sam ih kao tinejdzerka...a i sad ponekad,ne uvek...odraslo se .

    Isto važi i za starke .

  4. #4

    Odgovor: Dr. Martens

    Martensice sam nosila u osnovnoj i srednjoj shkoli.. imala sam chizmake i iste ove sandale ko shto su tvoje na slici (samo bez ovih rupica) maslinasto zelene boje.. sandale dan danas ponekad obuchem.. sad su mi suvishe teshke, pa ih ne nosim chesto.. chizmake su preshle sve i svashta nosila sam ih po svim vremenskim uvjetima i u svim godishnjim dobima.. nakon dugogodishnjeg izlaganja vremenskim neprilikama i raznim drugim nepogodama josh uvijek su relativno nosive.. za divno chudo nisu se raspale toliko da ih bacim.. mislim da su kod bake.. nose ih na njivu kad vade krupmir te chizmake sam zbilja obozhavala..

    naravno da ne mislim da to nose samo pankeri und narkomani.. chista predrasuda kao i za starke
    moomoo meee jooouu

  5. #5

    Odgovor: Dr. Martens

    I dalje nosim martinke. Jedne su mnogo stare, cipele ... a čizme sam letos kupila još jedne,'vake:


  6. #6

    Odgovor: Dr. Martens

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku

    Sestre po čizmi Samo te imam. One stare i muževnije nisu ostale ni za uspomenu jer što ja nisam stigla dokrajčiti uspeo je najmlađi bata kad mu je noga porasla da mi ih mazne 'nako zapostavljene, zbog kaubojki. Bile isto crne, samo ne toliko duboke, već na pola.
    Što se tiče tih predrasuda, želim da verujem da se ljudi ne bave više takvim stvarima kad je o odevanju&obuvanju reč Nekako mi je ta priča više off.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Dr. Martens

    Sinoć slatka i ja zalepile nosove za izlog gledajući baš neke takve u raznim bojicama... Mada, znam ja da zabalavim i na Dr. Martens cipele... Ne mogu da prođem pored "Urbana", a da ne zastanem i ne bacim pogled...

    ili

    love it....
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  8. #8

    Odgovor: Dr. Martens

    Imam .

    Chizme, ove sa mekanim djonom. Toplooo..

  9. #9

    Odgovor: Dr. Martens

    I poslije godina nošenja i mojih krvavih nogu i dalje izgledaju kao nove.
    Zeznem se nekad zimi, kad je jako dubok snijeg, a zna se da samo one ne propuštaju vodu pa ih obujem. Ja ne znam kako sam ih ponosno nosila kao mlađa...koliko su teške...mogu nekome glavu da razbijem sa njima.

    Ali ih ne prosljeđujem nikome..previše smo vezane.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •