U kom periodu biste voleli da živite? - Strana 9
Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 148
  1. #121

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    Mislim da nije postojao period kojim bih ja, iz današnje perspektive, bio dovoljno zadovoljan da bih poželeo da u njemu živim. Verovatno bih u svakom od perioda kojih se eventualno setim imao osećaj da nešto nije u redu, da to može mnogo bolje. Verovatno je moje vreme daleke budućnosti, koje se svi toliko plaše. Neko je pomenuo Dušanovo carstvo, voleo bih da sam tome svedočio. .

    Vidim, svi pominju neke ratove. Ne bih voleo da živim u periodu rata, dosta mi je i voo malo što sam video. Jedino... ... ako su u pravu ovi što tvrde da su srbi narod najstariji... voleo bih da sam video taj veliki srpsko-kineski rat, u kojem život izgubi ravno milion duša, pa nek' ide i moja

  2. #122

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    hm...mozda tridesete,cetrdesete ,pedesete godine dvadesetog veka.....u svoj raskosnosti i prenaglasenosti umetnickog podzemlja u Parizu.....poceci velikih umetnika u slikarstvu,Sartrov egzistencijalizam,naglasene poetike u poimanju zivota....vreme u kome je Crnjanski sluzbovao po poslanstvima......vreme u kome se na ferije odlazilo u Opatiju ili Italiju......vreme gde je kafanski sto bio pozornica na kojoj su blistavi umovi prosipali stihove i ideje....
    eto...
    Poruku je izmenio believer, 26.02.2010 u 03:35
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #123

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    hm...mozda tridesete,cetrdesete ,pedesete godine dvadesetog veka.....u svoj raskosnosti i prenaglasenosti umetnickog podzemlja u Parizu.....poceci velikih umetnika u slikarstvu,Sartrov egzistencijalizam,naglasene poetike u poimanju zivota....vreme u kome je Crnjanski sluzbovao po poslanstvima......vreme u kome se na ferije odlazilo u Opatiju ili Italiju......vreme gde je kafanski sto bio pozornica na kojoj su blistavi umovi prosipali stihove i ideje....
    eto...
    a ko che da radi da pitam ja tebe!? ko che da radi?!
    svi bi da i da a posebno da

    a ko che u rudnik da se zavuche, ko che chelik da lije, a?!
    ko che struju da izmisli, ko che neboder da digne, a?!
    to niko neche, a?!



    e pa nechu ni ja
    za mene era nije bitna samo mora d'ima interneta, vodovoda kanalizacije tekuche vode i da su usavrshili proizvodnju ulozzaka. sve ostalo mogu da istrpim. al ako bi moro bash da biram voleo bi da zzivim u melburnu ili oslu... naprimer....
    & underpaid......

  4. #124

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    definitivno u srednji vijek na balkanu,tada smo bili neko i nesto i sigurno bih bio lovac sa konjom i sokolomnna ruci,stanes kraj potoka i napijes se ciste vode (koje necemo imati ukoro ako ovako nastavimo)i jahanje kroz sume i proplanke,ma netaknuta priroda,ma sutra bih otisao kada bih mogao da je moguce sta imamo sada??? smrdljivi zrak, flaciranu vodu,bolescina koliko hoces,gledas kao neki mis kada ce neko na tebe da baci osirumaseni uranijum ili nesto slicno i gledaju dali ces prezivjeti i dali ces poludjeti,to se nama sada desava jer smo mi ispitni kunici za velke sile koje zele da vide jel covecanstvo moze da podnese toliko,da i hrana uvozna je takodje vrsta tog prjjekta,zato bih volio srednji vijek pa makar me jurili i razbojnici sa topuzima,haahahahahahaa
    Poruku je izmenio bili985, 21.11.2010 u 23:49

  5. #125

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    Sad, kad na delu videh tadićevo demokraCko mladunChe...

    ( koPile.. jerbo se ne zna ni ko ga sve krecho, ni ko mu ga sve mećo...ni ko mu ga takvonikakvo napraviJo)


    'tela bi samo da s'vratim u komunu
    onu TiTinu



    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 22.11.2010 u 09:57 Razlog: n

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #126

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    ...ja bih medj pecinske ljude....ono, vatrica, lovis da bi jeo (rostilj-razanj), nosish krzno bez grize savesti, 'molujes' zidine pecine, igras se sa mamutima (begas od sabljastih tigrova....to su pra, pra koreni dzoginga), ma zdrav zivot .........i ebe ti se za politiku, ekonomiju, (ne)kulturu, tehniku i tehnologiju, za Grand i ostale parade, za sve.........ma milinica

  7. #127

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    u vreme kada su gepidi imali svoju državu u Vojvodini.

  8. #128

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    28 juni 1918.
    Pa da ubedim Gavrinu mamu da zabrani sinu izlazak u grad tog dana.
    Bilo bi bolje za sve.
    Da mu ispece przenice za dorucak recimo..

    Ali ko ce przenicu ohladitii ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #129

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    U bilo kom.. pre BorisTadićevog i MlađanDinkićevog rođenja.



    Dođe mi sada da sklepam neki vremeplov.. pa da se u to vreme kako znam i umem, nekako (ki Terminator) prebacim
    da im nađem roditeljestvoritelje

    i da ih (jednim kratkim rafalom ) razjurim iz spavaćih soba.. pre svršenog*čina


    da spasim svet.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #130

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    U bilo kom samo bez teskih zena koje samo blebecu...
    Back in red!

  11. #131

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    U bilo kom samo bez teskih zena koje samo blebecu...
    reče lak muškarac.. i ostade malen
    u svom





    vremenu

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #132

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    Izgleda da ih ima u svakom vremenu...
    Back in red!

  13. #133

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    Gobekli Tepe...cca 11 000 pne i u doba renesanse
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  14. #134

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    Doba prosvećenosti (druga polovina 18. stoleća).
    Poruku je izmenio PutnikIzDaleka, 06.07.2012 u 16:23

  15. #135

    Odgovor: U kom periodu biste voleli da živite?

    U vreme SFRJ .

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde biste voleli da otputujete za novu godinu?
    Autor osica u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.12.2023, 12:49
  2. Koga od forumaša biste voleli da upoznate u RL ?
    Autor blueella u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 429
    Poslednja poruka: 09.09.2016, 01:00
  3. Šta biste voleli da budete u sledećem životu?
    Autor SQUAW u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 13:54
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.01.2010, 14:51
  5. Da li biste voleli da imate projektor?
    Autor goldie u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.09.2008, 02:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •