Operska diva preko noći
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31
  1. #1

    Operska diva preko noći

    Priprosta 47-godišnja Britanka dokazala je javnosti kako izgled nije sve. Naime, Susan Boyle se prijavila na talent show 'Britanija traži zvezdu', a kada je stupila na pozornicu bila je zbunjena i sramežljiva koliko i žiri ispred nje. Ali, ubrzo se pribrala i pokazala kako se s njom "nije šaliti".

    Objasnila je okupljenima kako od svoje dvanaeste godine želela da bude pevačica, ali nikada nije imala priliku. Sada je ipak odlučila da ispuni svoj san...




    Hrabro je uzela mikrofon i pustila glas. Publika ni žiri nisu mogli da veruju svojim ušima, a britanski mediji su proglasili najvećim iznenađenjem ne samo nove sezone već celog showa...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Svaka joj čast, jer je nakon toliko vremena imala hrabrosti da izađe na scenu.

    Glas... zaista anđeoski. Ne verujem da je iko ko je odslušao pesmu ostao ravnodušan.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Sunce ti poljubim.. ja se rasplak'o neverovatno kako zena peva, totalno me je raspilavila sad
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Uživanje je bilo čuti je,kao i posmatrati skeptike na koje nije delovala "pojavom"...ali kada je pustila glas opšte iznenađenje,to je već bila priča za sebe.

    Žena zaslužuje sve pohvale...
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Sunce ti poljubim.. ja se rasplak'o neverovatno kako zena peva, totalno me je raspilavila sad
    i ja.....
    a i bale su mi krenule na jednog clana zirija,,,o bogo moj,kakav muskarac!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i ja.....
    a i bale su mi krenule na jednog clana zirija,,,o bogo moj,kakav muskarac!

    onaJ markaNtni mishkarac smaraGdnog pogleda.....znala sam....
      Vrh

  8. #8

    14 Odgovor: Operska diva preko noći

    Grupa "Diversiti" porazila Suzan Bojl u finalu


    Plesna grupa "Diversiti" pobednik je televizijskog takmičenja "Britanija ima talenat" (Britain's Got Talent), porazivši večeras favoritkinju Suzan Bojl, koja je postala medjunarodna zvezda posle prvog pojavljivanja na tom takmičenju.

    Bojl (48 ) postala je favoritkinja takmičenja posle nastupa u aprilu s pesmom "Sanjala sam san" iz mjuzikla "Jadnici".


    Ona je na današnjem finalu pevala istu pesmu, ali ipak nije uspela da porazi "Diversiti", grupu uličnih pevača i igrača koja je pobedila glasovima publike, preneo je Rojters.


    Suzan Bojl iz Škotske, koja je postala senzacija na Internetu, nezaposlena je, radi kao volonter u crkvi, u izjavama za medije šalila se da je nikada niko nije poljubio, a mediji su je nazvali "ružni andjeo".

    Snimak njenog nastupa na Internetu posećen je najmanje 150 miliona puta, a gostovala je i u programima čuvenih TV voditelja Opre Vinfri i Larija Kinga.

    Saksofonista Džulijan Smit zauzeo je treće mesto na britanskom takmičenju pevačkih talenata.


    izvor: srbija.net
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Operska diva preko noći

    evo i pobednika.....

      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    onaJ markaNtni mishkarac smaraGdnog pogleda.....znala sam....
    Simon Cowell???


    Zao mi je sto nije pobedila...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Uživanje je bilo čuti je,kao i posmatrati skeptike na koje nije delovala "pojavom"...ali kada je pustila glas opšte iznenađenje,to je već bila priča za sebe.
    Divni svet u kome živimo. Nije dovoljno lepa da bi bila u stanju bilo šta da radi. Bljaks! Onaj skepticizam sa kojim su joj se obratili članovi žirija pre nego što je zapevala, dok se predstavaljala, skoro podsmeh, čist rasizam. Sve bih ja to otpustila. O'ma
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Priprosta 47-godišnja Britanka dokazala je javnosti kako izgled nije sve. Naime, Susan Boyle se prijavila na talent show 'Britanija traži zvezdu', a kada je stupila na pozornicu bila je zbunjena i sramežljiva koliko i žiri ispred nje. Ali, ubrzo se pribrala i pokazala kako se s njom "nije šaliti".

    .
    ja uopste nisam videla sramezljivu zenu na sceni...ona je izasla kao bena pred ziri....kako inace da posmatram ono uvijanje kukovima nego kao benavljenje? dakle,Suzan je polusvet...i ziri je bio prilicno okej,....pomislite samo sta bi jednoj takvoj zeni uradili nasi ljudi sa estrade! par puta sam imala prilike da vidim na tv-u izivljavanje Sase Popovica nad "kandidatima"
    elem....na spoj onakvog glasa i ,u najmanju ruku,neprikladne pojave,svako bi razgoracio oci.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ja uopste nisam videla sramezljivu zenu na sceni...ona je izasla kao bena pred ziri....kako inace da posmatram ono uvijanje kukovima nego kao benavljenje?
    Mrdanje kukovima je moglo da bude zbog treme, npr. Kada Britni Spirs ili neka druga bena zavrti svojim guzovima i ostalim ekstermitetima onda je to ok, a ako neko drugi mrdne kukovima onda je to benavljenje, pa ne znam.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    dakle,Suzan je polusvet...i ziri je bio prilicno okej,....pomislite samo sta bi jednoj takvoj zeni uradili nasi ljudi sa estrade! par puta sam imala prilike da vidim na tv-u izivljavanje Sase Popovica nad "kandidatima"
    Kako to misliš 'polusvet'? Šta je svrstava u tu kategoriju?

    Ja neću da postavljam Sašu Popovića kao referntu tačku, i ne zanima me kako bi to neko radio ovde ili onde. Generalno, ovo je bilo bezobrazno i neprofesionalno, pomalo sakriveno ali jasno.

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem....na spoj onakvog glasa i ,u najmanju ruku,neprikladne pojave,svako bi razgoracio oci.....
    Ono što je priroda nekome dala nije neprikladno. Žena ima skoro 50 godina, došla je pristojno obučena na takmičenje gde neko treba da proceni da li ona zna da peva ili ne. Ja tu ne vidim ništa nepriklando.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Operska diva preko noći

    i ako jos mogu da dodam....da li bi onaj glas ostavio onakav utisak da nije onakvog izgleda? Cisto sumnjam.Nit bi bio toliko primecen niti bi ona preko noci postala zvezda.Budimo realni.
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i ako jos mogu da dodam....da li bi onaj glas ostavio onakav utisak da nije onakvog izgleda? Cisto sumnjam.Nit bi bio toliko primecen niti bi ona preko noci postala zvezda.Budimo realni.
    Ma..ono je ipak Simon...on zna da bude i te kako nemilosrdan (citaj realan i nadasve objektivan) kada ispred njega stane neko ko blage veze s' muzikom nema..ali s' druge strane zna da prizna (i prepozna) kvalitet...

    Da, ne bi
    ostavio takav utisak...jer u principu se ljudi okrecu ili za necim izuzetno lepim...ili izuzetno ruznim...sredina uglavnom ostaje neprimecena...
    S' druge strane smatram (iako sada rizukujem da vecinu skoci na mene) da je licni izgled ne Boziji dar (ili kako nam je priroda dala) vec ipak odraz nase (licne) kulture (pre svega sam prema sebi) i da svako iz svog "izgleda" moze (ako zeli) da izvuce maximum....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posao preko neta!!!
    Autor sokac u forumu Posao
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.03.2023, 12:48
  2. Upoznavanje preko interneta
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 22:27
  3. Suknja preko pantalona?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.08.2007, 20:16
  4. Virus preko e-maila
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.06.2006, 02:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •