Imate li fobiju? - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 122
  1. #76

    Odgovor: Imate li fobiju?

    ja se delom pronalazim u ovome sto je Drina napisala, samo sto se ja ni ne nesto ne trudim da to promenim
    i nisam pomenula..
    izuzetno se plasim klovnova
    znaci, meni su klovnovi najstrasnija stvorenja na svetu i cim ga ugledam bilo gde ja se prenerazim od straha.. a koliko se secam, to mi vuse od nekog filma gde je klovn jeo decu ili tako nesto.. pa mi ostalo u secanju.. ne secam se kad sam poslednji put bila u cirkusu
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #77

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    izuzetno se plasim klovnova
    Gle, isto kao ja Koincidencija.
    Imam još jednu fobiju koja i nije baš uobičajena, a ni normalna baš kad se zamislim malo, al' nju ne govorim svima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #78

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    od visine!
    Takodje. U ranoj mladosti sam imao strasnu arahnofobiju, ali to sam uspesno prevazisao. Osim ove akrofobije, neustrasiv sam

  4. #79

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    od visine!
    i ja

  5. #80

    Odgovor: Imate li fobiju?

    strah od pasa
    kao maloga na ulici me neki pas oborio i ujeo za guzu
    Zivim u gradu a ima ih u svakoj drugoj porodici
    I tako u beskrajno!

  6. #81

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    izuzetno se plasim klovnova
    znaci, meni su klovnovi najstrasnija stvorenja na svetu i cim ga ugledam bilo gde ja se prenerazim od straha..
    takodje ali iz drugog razloga... kao mala sam imala poster u sobi sa likom nekog klovna... i kada bi pao mrak i ja legla na spavanje, dobijao je neki strasan izgled... kao da mi se ceri sa zida... nekada nisam mogla da spavam od straha... i onda jednog jutra... skupim hrabrost... i pocepam ga sa zida... (sto mama nije bas dobro podnela, jer ga je ona okacila zbog dekoracije sobe)
    i plasim se visine...
    ali trudim se da svaki strah pobedim...
    Citius, Altius, Fortius.

  7. #82

    Odgovor: Imate li fobiju?

    od visine,
    jako malog prostora,
    ostavljanja,
    padanja u rupu(to je valjda isto visina,a?),
    ...

  8. #83

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Zbog Veljka Bulajica i nemackih pasa, strasno sam se kao dete bojala kucica, posle me je to proslo.
    Plasi me visina, ali samo u situacijama kad nemam neki oslonac. No, cim imam za sta da se drzim je ok...
    Pri uzletanju i sletanju aviona postajem najdublje religiozna. Nije mi nista u medjuvremenu.
    Patim od mizofobije, straha od zaraze... frka od prljavih ruku. Ja taj trip imam najcesce u prevozu, znaci ne moze da mi se desi da rukom dodirnem mebl od bilo kakvog sedista, izbegavam javne toalete, od srca zahvaljujem dzentlmenima ako mi otvaraju vrata, pa ne moram ja da diram kvake...
    Vrag odneo šnalu...

  9. #84

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Nemam. Ja sam... skoro pa od onih koji ne osećaju strah ni onda kada bi trebalo.



  10. #85

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Imam,bojim se svih mogućih insekata izuzev muve i mrava. Da se ja pitam,sve bi ih istrijebila.
    Kad ugledam pauka u sobi počnem da vrištim i zovem nekog da dođe da ga ubije,a ja sam naravno već uveliko u drugoj prostoriji. Ili na primjer kad ljeti u nekoj bašti pijem kafu i pčela se pojavi u mojoj blizini,tad nastupa šou-od mlataranja rukama i svim raspoloživim sredstvima do skakanja sa stolice i bježanja od dotične pčele. A svi prisutni u lokalu se pitaju da li sam normalna a naravno ima i onih koji umiru od smijeha
    I kad mi neko kaže da se suočim sa svojim strahom... ma sa šakom bih ga suočila
    I'm floating on air..

  11. #86

    Odgovor: Imate li fobiju?

    imam fobiju od voznje bilo kojim motornim vozilom.....tako da mi odlazak bilo gde tesko pada,jer uvek moram da idem kolima ili busom...

  12. #87

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Imam fobiju od zmija ali tako da ne smem da ih gledam ni na televiziji ni na slikama i ne znam odakle mi to.

  13. #88

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Ne znam da li je to fobija, ali ja se užasavam bubašvaba, crva i noćnih leptira.
    To su mi tri najodvratnija stvorenja na svetu.
    Taj užas i to zgražavanje ne mogu i ne umem ni da opišem, a kamo li da iskontrolišem.

    Užasavam se takođe i od aviJona. Ne mogu da ih smislim. To je već prava fobija.
    Putovala sam tim vakum konzervama 13 puta i to samo onda kada je - baš moralo.
    Četrnaesti put spretno eskiviram i odlažem već godinama (očigledno je da - baš i ne mora).
    Zapravo, to ja imam "varijantu" klaustrofobije koja stupa na scenu samo u VAKUM zatvorenim prostorima
    (avion, podmornica, komora, atomsko sklonište ... ).



    ... ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #89

    Odgovor: Imate li fobiju?

    imam neke normalne strahove,ali fobiju-ne
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #90

    Odgovor: Imate li fobiju?

    ne bojim se ničega i nikoga..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta imate u kucistu?
    Autor Kunic u forumu Hardver
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:31
  2. Da li imate kućnog ljubimca?
    Autor Kunic u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 09:32
  3. Da li imate hobi?
    Autor Kunic u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 12.08.2011, 00:25
  4. Mis'im, imate li uzrečicu?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 21.06.2011, 11:50
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •