Imate li fobiju? - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 122
  1. #91

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Samo se ludaci ne boje ničega i nikog...usput lažu

    To se kaže drugačije...bojim se sebe jedino,a što se fobije sa medicinskog aspekta tiče imam sada samo od fobije fobiju,inače sam imao problema dugo godina...srećom,pa sam saznao o čemu se radi...posledica prečestih susreta sa smrću,koje se ne ispoljavaju dok si mlad,već kada prestane ćelijska regeneracija i prilikom prvog problema u kojem se nađeš,uglavnom životnog...

    p.s. a lepo načelnik maksilofacijalne tada A. Piščević rekao da me odvedu u Soko banju na 15 dana,jer će kad tad pući toliki preživljeni stres,što fizički,što mentalni...ali ko u 21 da poveruje dr od 60 leta da stres postoji i da on zna sve bolje od mene u 21...jbg

  2. #92

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Samo se ludaci ne boje ničega i nikog...usput lažu
    hvala na komplimentu..

    nije lepo suditi o nekome koga ne poznaješ, a još manje ga vredjati..sve ima svoje razloge, čak i nedostatak strahova..možda je neko imao tu "sreću" i prošao neke grozne stvari u životu i posle toga se apsolutno više ničega ne boji..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #93

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    hvala na komplimentu..

    nije lepo suditi o nekome koga ne poznaješ, a još manje ga vredjati..sve ima svoje razloge, čak i nedostatak strahova..možda je neko imao tu "sreću" i prošao neke grozne stvari u životu i posle toga se apsolutno više ničega ne boji..
    Da sam hteo da Te uvredim umeo bih to drugačije da uradim...em se nisam lično tebi obratio,em ako si ceo post pročitala pažljivo mogla si da shvatiš poentu,pa bi prvo pomislila da ako sam se i tebi obratio onda sam i sebi takođe...

    Prevela si me bukvalno...čitaj me bolje i između redova,pa se nećeš naći u prilici da me shvatiš tako kako jesi...a sad se lepo pomiri sa mnom,jer si bila površna i naterala me da ti se pravdam što sam te uvredio,a ne poznajem te...

    Usput parafrazirao sam medicinske nauke u tome što si ti prepoznala kao obraćanje tebi i uvredu...tvoj post je samo bio dobro mesto da se iznad istog to i napiše...

  4. #94

    Odgovor: Imate li fobiju?

    izvinjavam se i ja tebi što sam bila površna i pogrešno te protumačila..

    inače mi nije običaj da to uradim i da ne razumem poentu..ali dešava se svima, pogotovo kad je pisana reč u pitanju..u razgovoru oči u oči, ovo se sigurno ne bi desilo..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #95

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Vrat mi je narocito osetljiva zona.Imam strah da ce me neko udaviti i ne volim da me stiskaju u tom predelu.Uopste bojim se da cu ostati bez vazduha i udaviti se/ugusiti.Mozda nekom zvuci glupo,ali svako ima neki strah.Meni ovaj moj nije ni malo prijatan,iako ni ne preterujem u njemu
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #96

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    u razgovoru oči u oči, ovo se sigurno ne bi desilo..
    Mi smo i komšije,tj. nisi daleko,pa bi se svakako lakše razumeli...mada nekada imam fobiju od komšiluka...

  7. #97

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Pa ne znam da li se to moze nazvati fobija,ali ja se oduvek bojim da odem daleko od kuce,a i kad odem cesto se unervozim,pa trci u wc....
    There is no rules!!!

  8. #98

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Aha,nikad ne bih zaspala sa zatvorenim prozorom u spavacoj,pa da je i -40 vani.Prozor je moja fobija.
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  9. #99

    Odgovor: Imate li fobiju?

    imam..................fobiju od paukova i skakavca ......i klaustrofobiju.......fobiju od voznje osecam kad bi bila vozac zakucala bi se u prvi kamion sto naidje.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #100

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Nije bas po definiciji fobija,ali mi je vrlo neugodno kad pomislim da tona zemlje treba bude preko mene mrtve!Zato cu biti pepeo,pa leteti,leteti...

  11. #101

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Jedina stwar koje se plasim od malena to je ono sto ima 5,6,7,8 nogu i koji prawi onu glupu paucinu,,,,,,,,,,,,,ppppauuukkk

  12. #102

    Odgovor: Imate li fobiju?

    ...od visine...chak je i sanjam..
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  13. #103

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Imala sam fobiju i od prelazaka mosta.Kad idem uz ogradu mislila sam da ću da padnem, da me ona voda i virovi vuku na dole.Čak sam mislila da će sve da poodpada sa mene,cipele,sat sa ruke
    I ondak sam sebe terala da idem pešaka preko, još onog našeg nesretnog Varadinskog mosta,svaki dan.I eto izlečila se!

  14. #104

    Odgovor: Imate li fobiju?

    bitno je pobeci od fobicke situacije.

    nekako se malko pronalazim u :
    atelofobija- od nesavršenosti
    decidofobija- od donošenja odluka

  15. #105

    Odgovor: Imate li fobiju?

    Mislim da ne postoji osoba na ovom svetu,koja se ne plasi nicegaJa recimo imam fobiju od insekata,visine,zatorenog prostora i ne smem da predjem most peske,automatski pocinje da mi se vrti u glavi

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta imate u kucistu?
    Autor Kunic u forumu Hardver
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:31
  2. Da li imate kućnog ljubimca?
    Autor Kunic u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 09:32
  3. Da li imate hobi?
    Autor Kunic u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 12.08.2011, 00:25
  4. Mis'im, imate li uzrečicu?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 21.06.2011, 11:50
  5. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •