Ceda Jovanovic - Strana 10
Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 202
  1. #136

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    E kada bi Cedislav imao ovaku podrsku na izborima kao ovu ovde, de bi mu kraj bio.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    E da je Ceda bio nocas sa mnom...

    Ne navija ni za mene niko,sto bi ja sa vama tako dragim ljudima ulazio u polemiku zbog ikoga,pa makar se i o Cedi radilo...prvo gori sam od njega po mnogo cemu,drugo da ne lajem vise ako citas Cedo ti ces shvatiti...Izvini sto ne 'ebem stranke ma koje da su,ali ako se zadrzis na forumu eto imas moj novi msn , pa se javi...

    Sto neko nije posvetio ovako inspirativnu temu meni,bar bi imalo sta da se napise,ovako nagadjate ili citate novine,pa Ceda uvek kriv.....Koji vam je,u mnogo cemu je nevin kakvih nas ima........
      Vrh

  3. #138

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Sto neko nije posvetio ovako inspirativnu temu meni,bar bi imalo sta da se napise,ovako nagadjate ili citate novine,pa Ceda uvek kriv.....Koji vam je,u mnogo cemu je nevin kakvih nas ima........
    То све зависи од симпатија, да ли је неко "такав лопов да би га требало обесити" или је "добар каквих има"...
    Који од ове двојице је Чеда а који рецимо Веља Илић? Зависи од симпатија. Или је то све један Чеда-Веља...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #139

    Ceda Jovanovic

    bolje da je majka kamen rodila umesto njega. imala bi krmača ošta leđa češati.

    bolje bi bilo da se zove Čudo Jovanović, jer mu od rođenja umesto čedo moje tepaju čudo moje.

    pokazuje deci kako treba da se pravilno koristi droga i da se "uvuče" u politiku i dogura daleko.

    sramota je ko pokušava da vodi ovu državu, a još veća što ima onih koji ga podržavaju.


    neko mi je poslao reputaciju, ali se nije potpisao.

    nema potrebe da se krijete, jos nikoga nisam ujeo.

    jeste da lajem, ali ne ujedam.
    Poruku je izmenio BaneK, 18.12.2007 u 06:02 Razlog: uzastopni postovi
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=80811

    "Status Kosova biće rešen van Saveta bezbednosti UN, a sprovodjenje takve odluke biće nepovoljnije za naše gradjane, i još više će pogoršati odnose Srbije i njenih medjunarodnih partnera", navodi se u saopštenju Jovanovića.



    Има ли бољег примера да је Чеда само слуга западних фашиста? И бољг примера издајничког силовања здравог разума... "... сад ће велике силе да реше статус Косова ван УН, на нашу штету, и то смо наравно ми криви, а криви смо и за то што ће отимање дела наше земље да поквари односе са онима који нам уништавају земљу. А да, ти што нам уништавају земљу, то су иначе наши међународни партнери".
    Добри партнери, коме треба непријатељ с таквим партнерима.
    Или ја Чеду погрешно читам?
    Можда Чеда није мислио на партнере Србије, већ на своје личне налогодавце?
    Онда нема никаквог проблем, то што неко жели да уништи Србију није препрека да буде Чедин "партнер". Напротив, пожељно је.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #141

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    ma da izdajnik, strani placenik.... chim su se te rechi ponovo pochele tako chesto provlachiti vidim da nam se ne pishe dobro... vracamo li se na politiku 90ih...? bash nam je lepo bilo tad... zivelo se ko nikad... zato i ja sad uzivam u svojoj mladosti, putujem svetom... milina jedna!

    shto ga vishe pljuju i shto crnju kampanju vode protiv njega... meni samo raste u ochima.
    Ima moju podrshku i na ovim izborima! Zaokruzi 7! Zivot je zakon!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  7. #142

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ma da izdajnik, strani placenik.... chim su se te rechi ponovo pochele tako chesto provlachiti vidim da nam se ne pishe dobro... vracamo li se na politiku 90ih...? bash nam je lepo bilo tad... zivelo se ko nikad... zato i ja sad uzivam u svojoj mladosti, putujem svetom... milina jedna!

    shto ga vishe pljuju i shto crnju kampanju vode protiv njega... meni samo raste u ochima.
    Ima moju podrshku i na ovim izborima! Zaokruzi 7! Zivot je zakon!
    Kada bi ga ljudi samo slusali sta prica.
    Istina boli, zar ne?!

    I opet ima najbolju kampanju.

    Za njega ce da glasa moj otac, moja mama, moj brat, moj komsija, moje kolege sa posla, moja zubarka...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ma da izdajnik, strani placenik.... chim su se te rechi ponovo pochele tako chesto provlachiti vidim da nam se ne pishe dobro... vracamo li se na politiku 90ih...? bash nam je lepo bilo tad... zivelo se ko nikad... zato i ja sad uzivam u svojoj mladosti, putujem svetom... milina jedna!
    То што нам не требају поново деведесете не значи ни да нам треба неко попут Карлеуше...

    shto ga vishe pljuju i shto crnju kampanju vode protiv njega... meni samo raste u ochima.
    Ima moju podrshku i na ovim izborima! Zaokruzi 7! Zivot je zakon!
    Ма мученик један како га само нападају... и то најгори...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #144

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ma da izdajnik, strani placenik.... chim su se te rechi ponovo pochele tako chesto provlachiti vidim da nam se ne pishe dobro... vracamo li se na politiku 90ih...? bash nam je lepo bilo tad... zivelo se ko nikad... zato i ja sad uzivam u svojoj mladosti, putujem svetom... milina jedna!

    shto ga vishe pljuju i shto crnju kampanju vode protiv njega... meni samo raste u ochima.
    Ima moju podrshku i na ovim izborima! Zaokruzi 7! Zivot je zakon!
    Kakve ima veze s kim bi se ko kresnuo ,narocito sa predsednikom drzave...
    Volim sto ti raste u ocima,a smanjuje ti se tamo gde ne treba....

    Da ti bar daju sansu...
      Vrh

  10. #145

    Ceda Jovanovic

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    bolje da je majka kamen rodila umesto njega. imala bi krmača ošta leđa češati.

    bolje bi bilo da se zove Čudo Jovanović, jer mu od rođenja umesto čedo moje tepaju čudo moje.

    pokazuje deci kako treba da se pravilno koristi droga i da se "uvuče" u politiku i dogura daleko.

    sramota je ko pokušava da vodi ovu državu, a još veća što ima onih koji ga podržavaju.


    neko mi je poslao reputaciju, ali se nije potpisao.

    nema potrebe da se krijete, jos nikoga nisam ujeo.

    jeste da lajem, ali ne ujedam.
    Sramota je da ljudi ne mogu da ukljuce mozak kako su dosli u polozaj da su im svi drugi krivi i kada im to neko kaze on je najomrazenija licnost ovog drustva.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ма мученик један како га само нападају... и то најгори...
    Tako je: Slobini i Mirini udbasi, Seseljevi radikali, Kostunicini tajkuni,...

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=80811

    "Status Kosova biće rešen van Saveta bezbednosti UN, a sprovodjenje takve odluke biće nepovoljnije za naše gradjane, i još više će pogoršati odnose Srbije i njenih medjunarodnih partnera", navodi se u saopštenju Jovanovića.



    Има ли бољег примера да је Чеда само слуга западних фашиста? И бољг примера издајничког силовања здравог разума... "... сад ће велике силе да реше статус Косова ван УН, на нашу штету, и то смо наравно ми криви, а криви смо и за то што ће отимање дела наше земље да поквари односе са онима који нам уништавају земљу. А да, ти што нам уништавају земљу, то су иначе наши међународни партнери".
    Добри партнери, коме треба непријатељ с таквим партнерима.
    Или ја Чеду погрешно читам?
    Можда Чеда није мислио на партнере Србије, већ на своје личне налогодавце?
    Онда нема никаквог проблем, то што неко жели да уништи Србију није препрека да буде Чедин "партнер". Напротив, пожељно је.
    Izgleda da je Ceda potpisao Kumanovski sporazum po kom vise ni srpskog postara nema na Kosovu.
    Izgleda da je Ceda doprineo svojom politikom da dodje do bombardovanja.
    Izgleda da je Ceda vladao Srbijom 90-ih preko 2 000 000 glasova sa Kosova.
    Izgleda da je Ceda svojom politikom naterao vecinu mladih ljudi da hleb traze po belom "omrazenom i fasistickom" svetu.
    Izgleda da je Ceda svojom politikom unistio institucije u ovoj zemlji.
    J..e ga sto je narkoman i to sa dvoje dece (tesko njima).
    Ama ljudi radite nesto i biti ce te postovani.
    Sigurno da Uzbekistan cenite zbog njihovih dostignuca, e tako zapad ceni i nas.
    Poruku je izmenio BaneK, 18.01.2008 u 22:22 Razlog: uzastopni postovi-sad malo ja
      Vrh

  11. #146

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Kostunicini tajkuni,...

    J..e ga sto je narkoman i to sa dvoje dece (tesko njima).
    Gde izvadi tužnog Koštunicu sa sve mačkama i jugićem da stavljaš u kontekst sa ikakvim tajkunčićima...

    I nemoj da si u zabludi da dvoje i troje dece mogu da te spreče da budeš na kokainu... veruj mi
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Sramota je da ljudi ne mogu da ukljuce mozak kako su dosli u polozaj da su im svi drugi krivi i kada im to neko kaze on je najomrazenija licnost ovog drustva.
    Увек мрзе оне који су чиста срца и говоре неугодну истину Дај бре, секташка логика. Аутоматски дисквалификује свакога ко каже било шта против Бурдуша.

    Tako je: Slobini i Mirini udbasi, Seseljevi radikali, Kostunicini tajkuni,...
    Све сам шљам. А и логично је, јер ко год нападне Бурдуша, тај је шљам. А ко није за Бурдуша самим тим је шљам, камо ли кад га нападне.

    Izgleda da je Ceda potpisao Kumanovski sporazum po kom vise ni srpskog postara nema na Kosovu.
    Izgleda da je Ceda doprineo svojom politikom da dodje do bombardovanja.
    Izgleda da je Ceda vladao Srbijom 90-ih preko 2 000 000 glasova sa Kosova.
    Izgleda da je Ceda svojom politikom naterao vecinu mladih ljudi da hleb traze po belom "omrazenom i fasistickom" svetu.
    Izgleda da je Ceda svojom politikom unistio institucije u ovoj zemlji.
    То што постоје већи и гори од Бурдуша не значи да Бурдуш није штеточина.

    J..e ga sto je narkoman i to sa dvoje dece (tesko njima).
    Ama ljudi radite nesto i biti ce te postovani.
    Sigurno da Uzbekistan cenite zbog njihovih dostignuca, e tako zapad ceni i nas.
    Каже се "бићете", бити ћете кажу Хрвати, бити ће те је неписмено.
    И опет та прича о томе како нас запад не цени јер смо ето грозни... исти онај запад који нас је продао Стаљину, који је разбио СФРЈ, који је донео зло Ираку...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    necu se obazirati na to sta drugi govore o njemu
    ja ,ionako,necu glasati za njega
    ali Nikad
    jer mu ne verujem
    jer je ostrascen
    jer je previse bucan
    jer ima uzaren pogled
    jer ima tupavo poluotvorena usta i spustenu bradu posle svake recenice koju hoce da naglasi
    jer mu je pajtas zalizanko Beba
    jer voli fensi provode
    i da
    jer mu ne verujem
    jer mu ne verujem
    jer mu ne verujem
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #149

    Ceda Jovanovic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Увек мрзе оне који су чиста срца и говоре неугодну истину Дај бре, секташка логика. Аутоматски дисквалификује свакога ко каже било шта против Бурдуша.

    Ako se sektaska logika zasniva na informacijam koje dolaze kroz glasnogovornike-luzere i visoko novinarstvo(kurir, press,..) onda sam ja cist sektas.
    Nisam ja kriv sto su ljudi u propalom drustvu voljni da se prepuste kolotecini nazadnog razmisljanja nametnutoj iz udbaskih radionica zarad licnog interesa i potrebe da vladaju nad bilo cim pa makar sve otislo dodjavola.
    To drustvo se pretvara u Srbekistan, mesto gde se odjednom pojavljuju "strasno pametni i obavesteni" ustvari mesto odakle svako normalan zeli da ode.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku


    Све сам шљам. А и логично је, јер ко год нападне Бурдуша, тај је шљам. А ко није за Бурдуша самим тим је шљам, камо ли кад га нападне.

    То што постоје већи и гори од Бурдуша не значи да Бурдуш није штеточина.
    Ukljuci mozak, ko je unistio zapadni sistem vrednosti i zdravog razmisljanja a doveo srbekistanski isti?
    Nece nista samo od sebe. Pokazi mi boljeg, neko to mora da "odradi".

    A koji to Burdus nije bio stetocina, veci ili manji? Pitanje je cilja i sto manje stete da se dodje do njega.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Каже се "бићете", бити ћете кажу Хрвати, бити ће те је неписмено.
    И опет та прича о томе како нас запад не цени јер смо ето грозни... исти онај запад који нас је продао Стаљину, који је разбио СФРЈ, који је донео зло Ираку...
    Je.. ga Rodjen sam u Hr. pa malo brkam...
    Sto se tice zapada i Staljina, nije mi jasno kako nas ja prodao Staljinu. Pa srpski komunisti su, pobivsi i rasteravsi tadasnju srpsku elitu, forsirali Staljina sto se i danas vidi.
    SFRJ smo razbili sami zato sto smo (Srbi) ziveli ucaureni u misli da je bratstvo i jedinstvo osnova za nerad i rasipanje.
    Sadam je samog sebe doveo u poziciju da najebe. Neke stvari u svetskom poretku su jasne samo se treba naci u poziciji da nadjes svoj interes. Visokom politikom treba da se bave oni koji su joj dorasli. Nama je dosla glave u glupostima tipa "sprecavanja novog sv. poretka" ili "cuvajte se braco Rusi, mi ce mo vas braniti"
    A sve zbog ocuvanja vlasti kroz trovanje naroda glupostima.
    Poruku je izmenio BaneK, 19.01.2008 u 13:47 Razlog: uzastopni postovi
      Vrh

  15. #150

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ukljuci mozak, ko je unistio zapadni sistem vrednosti i zdravog razmisljanja
    Jel to onaj sistem vrijednosti 'j.bem te dok si mi zanimljiv i dok mi trebas, a poslije cu da te sutnem, cim nadjem boljeg', mozda?

    To je 'kurva sistem vrijednosti', pa tako nekako i gledam na zapad..
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 16:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •