Ceda Jovanovic - Strana 13
Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 202
  1. #181

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Ozbiljno, nevezano za Cedu, uzasavaju me ljudi koje sve znaju i pisu tako kao da su oni po ceo dan sa nekom osobom, a svoje znanje crpe (kao i ogromna vecina nas) iz novina, sa tv-a ili neta. Verovatno znas i koji mu je broj tekuceg racuna i iznos na njemu.
    e pa sad,druze,prijatelje,brate......nemoj tako......
    zar i oni koji su za Cedu ne kupe podatke o ostalima iz istih izvora? net,tv,novine? m? samo,u tom slucaju su izvori pravi i istiniti?
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #182

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    bilo kako bilo ja cu nastaviti da podrzavam chedu... zato shto se slazem sa njegovim stavovima prema Kosovu, zato shto hocu da se sazna istina o atentatu na Zorana Djindjica... i neka su mu ruke prljave... savest mu je chista.

    Posle silnih polemika dolazim do zakljucka da si ti koleginice mlada najpametnija... glasaš za onog koga bi zveknula i ne možeš da pogrešiš,jer ako čitaš sve ispod,da bi glasala i bila merodavna treba da pročitaš sve od Kulina Bana na ovamo,a to je nemoguće...Naravoučenije: treba biti i sexualno poželjan da bi privukao mladu visokoumnu i novu izbornu ciljnu grupu kojoj ti pripadaš,jer nisu glasači samo oni načitani i pametni već i mlađe punoletnice koje ne razmišljaju glavom već organima,što je uvek inspirativno...
      Vrh

  3. #183

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e pa sad,druze,prijatelje,brate......nemoj tako......
    zar i oni koji su za Cedu ne kupe podatke o ostalima iz istih izvora? net,tv,novine? m? samo,u tom slucaju su izvori pravi i istiniti?
    Ma nisi me razumela. Vidis da sam napisao nevezano za Cedu (za koga me u principu, da kazem po ko zna koji put, i nije mnogo briga al' ne volim preterivanje). Naravno da si u pravu i da oni koji ga brane kupe podatke sa istih mesta. I naravno da ne tvrdim da su oni istiniti. Jos jednom, ono sto mi smeta je ne tudje misljenje (kao tvoje, npr., ti mu ne verujes i kraj), nego preterivanje sa uverenoscu u neke podatke koje si procitao, odabrao i sad ih prenosis kao nepobitnu istinu. Smesno.
      Vrh

  4. #184

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Poruka sa vređanjem i psovakama je obrisana. I sve ostale koje su se nadovezale na istu.
    A sad, bez vređanja, da se vratimo na temu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #185

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Није то лична увреда већ опсервација о његовим политичким "ставовима". Па оно би било смешно да није тужно. А то што по мишљење и плату иде у америчку амбасаду можда јесте лично, али се тиче и његовог политичког деловања.
    Evo ja svoje misljenje o "slobodnoj Srbiji" naplacujem po postu od Amera.
    Jedan post = jedan dolar.
    Zamisli kolika je Cedina plata.
      Vrh

  6. #186

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Zamisli kolika je Cedina plata.
    ...a ceda je zaposlen?...
      Vrh

  7. #187

    Ceda Jovanovic

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a ceda je zaposlen?...
    Kao sto se vidi iz posta, u americkoj ambasadi.


    Saopštenje Pravnog tima LDP
    Pravni tim Liberalno demokratske partije saopštava da se Andreja Mladenović, iako uredno pozvan, danas ponovo nije pojavio na suđenju pred Trećim opštinskim sudom u Beogradu po tužbi Čedomira Jovanovića za klevetu, pa je sud odredio njegovo privođenje za 19. mart 2008.

    Pravni tim LDP-a želi da ukaže na činjenicu da je prošlog četvrtka Mladenović došao u Prvi opštinski sud u Beogradu i pred istražnim sudijom izjavio da će se braniti ćutanjem, takođe po tužbi Čedomira Jovanovića za klevetu.

    Ističemo i to da je glavni i odgovorni urednik dnevnog lista "Kurir" Đuro Bilbija izjavio danas pred Trećim opštinskim sudom u Beogradu da je on samo formalno glavni i odgovorni urednik "Kurira" i da se inače ne bavi uređivačkom politikom lista jer, kako je rekao, druga lica uređuju novine za koje radi, tako da ne zna ništa o tekstu zbog kojeg je tužen za klevetu.

    Zbog objavljivanja laži o Vladimiru Popoviću i Čedomiru Jovanoviću osuđeni Predrag Popović i list "Pravda"!


    Sud zabranio Predragu Popoviću i listu Pravda da ubuduće povređuju prava ličnosti Vladimira Popovića i novčano ih kaznio.

    Drugi opštinski sud u Beogradu doneo je presudu u predmetu P4684/07 kojom se nalaže tuženima Predragu Popović, glavnom i odgovornom uredniku lista "Pravda" i izdavaču ovog lista, preduzeću "Pravda Press", da tužiocu Vladimiru Popoviću isplate na ime nematerijalne štete iznos od 250.000,00 dinara kao i 68.100,00 dinara za naknadu troškova parničnog postupka. Takođe, Drugi opštinski sud je pod pretnjom plaćanja novčane kazne, zabranio tuženima, Predragu Popoviću i listu "Pravda" da ubuduće povređuju prava ličnosti Vladimira Popovića.
    Vladimir Popović je tužio Predraga Popovića i preduzeće "Pravda Press" jer je 20.6.2007. u listu "Pravda" (na naslovnoj i unutrašnjim stranama) objavljen tekst pod naslovom "POLITIČKI SUMRAK BEBE POPOVIĆA I ČEDE JOVANOVIĆA - ČEKA IH ZATVOR", u kojem se iznose najteže klevete na račun Popovića i Jovanovića i navodi da su ova dvojica bila umešana u otmicu Milorada Miškovića i Milije Babovića. Ovaj tekst je bio objavljen u sklopu višemesečne medijske kampanje koja je trajala tokom leta 2007. godine, kada je pokušano, uz pomoć Dušana Mihajlovića i medija bliskih vlastima, obesmišljavanje zahteva javnosti za utvrđivanje političke pozadine ubistva premijera Đinđića, tako što će se abolirati pravi inspiratori ovog zločina a krivica preneti na njegove saradnike, pre svega Vladimira Popovića i Čedomira Jovanovića.

    ldp.org.yu
    Poruku je izmenio BaneK, 01.02.2008 u 10:11 Razlog: dve za redom
    Back in red!
      Vrh

  8. #188

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Чиста му је и радна књижица, само му је рачун пун
    Нема он став о Косову, он има наредбе шта да прича о Косову.
    А ти се слажеш с њим... генијално, неко ко је први пут гласао на изборима за 15,5 година према својим тврдњама.
    Она воли Чеду... то што нема појма о политици није битно, напротив, у ЛДПу то је предност.
    ... ne bih rekla da je na tebi da sudish o tome kakvo je moje znanje ili neznanje buduci da za tako neshto nisi kompetentan. ja svojim postovima nisam nikog vredjala, pa bi te zato molila da ni ti mene ne vredjash niti da mi se obracash podcenjivachki i sa visine. na to nemash nikakva prava. buduci da se i moj glas jednako vazi kao i tvoj... bez obzira koji put da mi je da glasam.
    i da glasala sam prvi put... pa!? necu da drugi odluchuju umesto mene. moj glas se jednako vazi kao i svaki drugi glas. glasala sam zbog sebe i svoje buducnosti. to je moje pravo. i kakve zapravo ima veze da li je to moje prvo ili 101. glasanje...???!!!
    ne volim ja Chedu. Ja volim ono za shta se chovek zalaze. Ja samo hocu normalno da zivim... a ne da budem rupa u tepihu...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  9. #189

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ne volim ja Chedu. Ja volim ono za shta se chovek zalaze. Ja samo hocu normalno da zivim... a ne da budem rupa u tepihu...
    Svaka cast princess, ZIVOT JE ZAKON!!!
    Back in red!
      Vrh

  10. #190

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ... ne bih rekla da je na tebi da sudish o tome kakvo je moje znanje ili neznanje buduci da za tako neshto nisi kompetentan. ja svojim postovima nisam nikog vredjala, pa bi te zato molila da ni ti mene ne vredjash niti da mi se obracash podcenjivachki i sa visine. na to nemash nikakva prava. buduci da se i moj glas jednako vazi kao i tvoj... bez obzira koji put da mi je da glasam.
    i da glasala sam prvi put... pa!? necu da drugi odluchuju umesto mene. moj glas se jednako vazi kao i svaki drugi glas. glasala sam zbog sebe i svoje buducnosti. to je moje pravo. i kakve zapravo ima veze da li je to moje prvo ili 101. glasanje...???!!!
    ne volim ja Chedu. Ja volim ono za shta se chovek zalaze. Ja samo hocu normalno da zivim... a ne da budem rupa u tepihu...
    E da je malo vise ovakvih normalnih ljudi ne bi mi sad ovolko kasnili za svetom.
    A ako neko hoce da ratuje neka namesti puske na kukuruz pa u shumu...
      Vrh

  11. #191

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    ...glasaš za onog koga bi zveknula...
    da, samo da dodam da Chedu uopshte ne nalazim posebno fizichki privlachnim, da ne bi bilo neke zabune
    Tadic je ipak privlachniji. ali eto u prvom krugu ipak nije dobio moj glas.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  12. #192

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ma bre on je marginalac josh od kad se pojavio. A onda je usro josh vishe, kompromitovao se do bola. Sad se pokazuje i kao totalno nepovezan sa realnoscu. Ko ce da glasa za njega?

    Po meni, jedini uspeh u karijeri mu je shto je bio uz Zorana Djindjica.
    Čovek koji je bio potpredsednik srpske vlade, šef poslaničkog kluba najveće koalicije stranaka ikad stvorene u Srbiji, predsednik stranke iza koje stoji 250.000 ljudi, koliko god se to tebi lično ne dopadalo, ne može da bude marginalac!
      Vrh

  13. #193

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Čovek koji je bio potpredsednik srpske vlade, šef poslaničkog kluba najveće koalicije stranaka ikad stvorene u Srbiji, predsednik stranke iza koje stoji 250.000 ljudi, koliko god se to tebi lično ne dopadalo, ne može da bude marginalac!
    Dečko je pametan ali mora se liječiti,narkomanija je zlo savremenog čovječanstva.Pa kad se izliječi onda ćemo vidjeti všta ima za reći ali ovako propada..
      Vrh

  14. #194

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    .....ja mislim da je tip malo lood....i mislim da ima probleme sa bubrezima...jako veliki podochnjaci....
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom
      Vrh

  15. #195

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat bleiburg kaže: Pogledaj poruku
    Dečko je pametan ali mora se liječiti,narkomanija je zlo savremenog čovječanstva.Pa kad se izliječi onda ćemo vidjeti všta ima za reći ali ovako propada..
    Ama ima li vise neki drugi argument, ovaj se stvarno ofucao.
    Back in red!
      Vrh

Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •