Ceda Jovanovic - Strana 5
Strana 5 od 14 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 202
  1. #61

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Dragi Cedo, nastavi na razbijanju demokratskih opcija, neizmerno ce ti biti zahvalan ceo narod.


    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    U ovoj zemlji napametniji i najsposobniji uvek imali malu podršku !A zato su primivci imali i imaju veliku podršku politički nepismenog naroda.
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    U ovoj zemlji napametniji i najsposobniji uvek imali malu podršku !

    Pa naravno, ali nedostaje jos malo pa da Srpska Radikalna Stranka pobedi veliki demokratski, narodnjacki i mali demokratski blok.

    A zato su primivci imali i imaju veliku podršku politički nepismenog naroda
    A da, primitivci potkupljuju narod sitnim obecanjima pa onda zasedne u upravne odbore, pa se siti nabroje love. Ali politicki nepismen narod zato vise nece glasati za Cedu Jovanovica koga drzava oce da cuva od same sebe da se ne bi sapleo dok silazi niz stepenice svoga potkrovlja.


    Poruku je izmenio Lillith, 03.07.2007 u 20:46 Razlog: kodovi
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    U ovoj zemlji napametniji i najsposobniji uvek imali malu podršku !A zato su primivci imali i imaju veliku podršku politički nepismenog naroda.
    Из чега следи да је свако ко нема велики подршку народа - најпаметнији и најспособнији Џери џиниус...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Bilo kako bilo - ja sam povodom Čede fasovala negativnu reputaciju... I baš nešto razmišljam: sve pozitivne reputacije su, uglavnom, potpisane, a ova negativna je - anonimna. To je zanimljiva pojava...
    'Ajmo još koju o Čedi... da ne ispadnem iz teme !
    Čeda stanuje u zgradi u kojoj stanuje jedna moja rodjaka. Na svakom spratu te zgrade ima po dva momka iz njegovog obezbedjenja. Svaki put kada izlazi iz zgrade, to čini isključivo u džipu, ali poseban kuriozitet je što pored njegovog, postoje još dva, identična... I Čeda je svaki put u drugom... odnosno, trećem...
    Sad, kad je baš tako jako ispravan - od koga se to toliko plaši... Od koga zazire... Kome, šta i koliko duguje...?
    posle Silerove..covek se zapita da li je malo i ta tri dzipa.Mozda je u jednom heroin,u drugom kokain,a sta je onda u trecem
    TO SAM JA !!!!
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat kuta kaže: Pogledaj poruku
    posle Silerove..covek se zapita da li je malo i ta tri dzipa.Mozda je u jednom heroin,u drugom kokain,a sta je onda u trecem
    Pa vaga za merenje i kesice !
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Što nacošima smeta LDP i Čeda Jovanović? Zato što govori istinu!
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Što nacošima smeta LDP i Čeda Jovanović? Zato što govori istinu!
    Ma nije valjda ? A koju to ? Samo molim te u vise recenica, objasni njegovu politiku.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Između LDP-a i SRs-a uvek ću glasati za LDP .Između Tome grobara i bilo kojeg drugog kandidata , uvek ću birati bilo kog drugog kandidata.
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Između LDP-a i SRs-a uvek ću glasati za LDP .Između Tome grobara i bilo kojeg drugog kandidata , uvek ću birati bilo kog drugog kandidata.
    Каква случајност. Између ЛДП и СРС најрадије не бих гласао ни за једне. Али уместо Чеде Наркомана или Чанка Наполеона, увек ћу бирати било ког другог кандидата.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Koliko frke niokocega....

    Ceda je tolika nula od coveka da od mene ne zasluzuje ni najmanji komentar.

    O Kostunici, Tadicu, Tomi ima jos i sta da se prica. Imaju oni ih dobrih strana, nisu bas toliko losi koliko se to nama cini al Cedu bi trebao samo tuzilac jos da poslusa pa da ga smesti na mesto koje mu pripada, a kao olaksavajucu okolnost da se uzme to sto je uspeo na svetlo dana da izvede njemu slicne pa sad znamo ko je kakav i sa kim imamo posla.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Koliko frke niokocega....

    Ceda je tolika nula od coveka da od mene ne zasluzuje ni najmanji komentar.

    O Kostunici, Tadicu, Tomi ima jos i sta da se prica. Imaju oni ih dobrih strana, nisu bas toliko losi koliko se to nama cini al Cedu bi trebao samo tuzilac jos da poslusa pa da ga smesti na mesto koje mu pripada, a kao olaksavajucu okolnost da se uzme to sto je uspeo na svetlo dana da izvede njemu slicne pa sad znamo ko je kakav i sa kim imamo posla.
    A šta si ti , ako je g. Čedomir Jovanović nula ?Osnuj partiju , pa da te vidimo !Najlakše je pljuvati nekoga i zalepiti mu etiketu kako radi DB .
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Između LDP-a i SRs-a uvek ću glasati za LDP .Između Tome grobara i bilo kojeg drugog kandidata , uvek ću birati bilo kog drugog kandidata.
    Citajuci tvoje komentare stvarno mi nije jasno da li ti ista znas o politici i statutu stranke o kojoj govoris u hvalospevu ? Nisam pitao za koga bi pre glaso pa to mi je jasno vec zasto ? Mogu oli dobiti odgovor ili opet da cekamo ifrazu ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    A šta si ti , ako je g. Čedomir Jovanović nula ?Osnuj partiju , pa da te vidimo !Najlakše je pljuvati nekoga i zalepiti mu etiketu kako radi DB .
    Osnovno merilo, koliko je neko covek je da osnuje partiju, pa da ga vidimo?
    Hm. Tu nesto ne stima. Ispade da je Toma Nikolic najveci covek. Ima najvecu partiju.

    Eeej Radikali imate jos jednog vatrenog pristalicu -> Jerry021
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Poštovani gospodine Pero , očigledno me niste razumeli uopšte iako pričamo istim jezikom.Ja sam rekao da ako niste zadovoljni politikom bilo koga ,vi jednostavno osnujte partiju i vodite sopstvenu politiku i svoju stranku.Uputsvo za osnivanje partije je napisano u ustavu i u zakonu o političkim partijama i organizacijama. Pa vam to predlažem da radite , i da se lepo okanete g. Jovanovića i njegovog života .A ako hoćete i dalje da čitate časopise koje osnovala DB , vi ih dalje čitajte i zadržite svoje mišljenje za vas i vaše prijatelje .
    A što se mene tiče za mene je g. Jovanović najhrabriji političar uz retke izuzetke poput g. Čanka,g-đe. Vesne Pešić, g.Batića .I to mišljenje ništa ne može da promeni.
      Vrh

Strana 5 od 14 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •