Ceda Jovanovic
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 202

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Ceda Jovanovic

    Mafijin ili Djindjicev sin?
    Za ili Protiv
    Pod tema - Prevremeni izbori i konkretno za koga ?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ceda Jovanovic? Mozda mafijin sin, mozda nesto drugo...
    Svakako nezrela i marginalna osoba koja nije vredna moje paznje.

    Prevremeni izbori? Uvek Konkretno za koga? Nemam stalnu stranku (iako sam uglavnom demokratski orijentisana) glasam po trenutnom osecaju i stanju na ovoj nasoj bednoj politickoj sceni. Kostunicu bih rado smenila, da imam nekakvu moc.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Čedomir Jovanović je najodvratnija pojava na srpskoj političkoj sceni ikad. To da li će on ući u parlament ili ne, nije političko, već čisto higijensko pitanje.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ma bre on je marginalac josh od kad se pojavio. A onda je usro josh vishe, kompromitovao se do bola. Sad se pokazuje i kao totalno nepovezan sa realnoscu. Ko ce da glasa za njega?

    Po meni, jedini uspeh u karijeri mu je shto je bio uz Zorana Djindjica.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    -Bio je "mali" al se lepo branio a i napadao, moze da dodje preko 10 %, ako krene dobar al' dobar markenting, za to ima ljude. Setimo se Djindjiceve najvece greske -ajd nek bude Voja, ja sam etiketiran. Pa kad je mrtav, onda je bio dobar, postujem ga, jest da je pacolik al ima sta bi mogao da uradi. Ajd malo matematike. DS+manjine+"mali dos"- moze vlada. Na prolece ce biti izbora DS+(sateliti) bar 36% Manjine 8% Mali dos za kusur. Kostunica veliki znak pitanja al 12 % za mene plafon. Radikale ne..diram!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Prevremeni izbori? Uvek Konkretno za koga? Nemam stalnu stranku (iako sam uglavnom demokratski orijentisana) glasam po trenutnom osecaju i stanju na ovoj nasoj bednoj politickoj sceni. Kostunicu bih rado smenila, da imam nekakvu moc
    bravo muckota
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ma bre on je marginalac josh od kad se pojavio. A onda je usro josh vishe, kompromitovao se do bola. Sad se pokazuje i kao totalno nepovezan sa realnoscu. Ko ce da glasa za njega?

    Po meni, jedini uspeh u karijeri mu je shto je bio uz Zorana Djindjica.
    Čovek koji je bio potpredsednik srpske vlade, šef poslaničkog kluba najveće koalicije stranaka ikad stvorene u Srbiji, predsednik stranke iza koje stoji 250.000 ljudi, koliko god se to tebi lično ne dopadalo, ne može da bude marginalac!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Čovek koji je bio potpredsednik srpske vlade, šef poslaničkog kluba najveće koalicije stranaka ikad stvorene u Srbiji, predsednik stranke iza koje stoji 250.000 ljudi, koliko god se to tebi lično ne dopadalo, ne može da bude marginalac!
    Dečko je pametan ali mora se liječiti,narkomanija je zlo savremenog čovječanstva.Pa kad se izliječi onda ćemo vidjeti všta ima za reći ali ovako propada..
      Vrh

  9. #9

    06 Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Pcela ubica kaže:
    Čedomir Jovanović je najodvratnija pojava na srpskoj političkoj sceni ikad. To da li će on ući u parlament ili ne, nije političko, već čisto higijensko pitanje.
    Apsolutno se slazem sa Pcelom.


    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Steta ... bio je veliki politicki talenat, ali nesto ga je sve vise teralo u pogresne korake i neko cudno drustvo, kome se on divio kao da su u pitanju Dzon Vejn & Co., a ne olos sa beogradskog asfalta ...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat vukmir kaže:
    Dzon Vejn & Co
    Hah, kad smo već kod toga, podsetio si me na legendarne stihove Mikrija Mausa, člana kultne srpske rep grupe, Prti Bee Gee:

    Mene zovu Džon, bodem se u vejn...
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Pcela ubica kaže: Pogledaj poruku
    Čedomir Jovanović je najodvratnija pojava na srpskoj političkoj sceni ikad. To da li će on ući u parlament ili ne, nije političko, već čisto higijensko pitanje.
    u potpunosti se slazem. Samo mi nikada nece biti jasno zasto jedna takva osoba zasluzuje paznju javnog mnjenja?!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ceda Jovanovic



    E sad ako je nesto ovde rekao, neka mi neko objasni kome je to rekao?
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ceda Jovanovic, neartikulisana energija, nedefinisani bunt, tipican proizvod mucenja naroda. Americka vladajuca elita kad god je pretila opasnost da se mladalcki bunt pretvori u neprijatno po nju, izmislja i stimulise,rok idole, rok pokret, hipi pokret, itd. i sve te pokrete usmerava u mlade da se "VLASI NE SETE".
    E mi nismo takvi mi smo se setili.Ali Ceda bi bio dobar medij da se neko setio da ga bar usmeri na ljubav prema svom narodu. \\\\\\\\\\\\\\\\znam da on voli svoj narod ali meni od te njegove ljubavi nesto mnogo tuzno.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Mafijin ili Djindjicev sin?
    Za ili Protiv
    Pod tema - Prevremeni izbori i konkretno za koga ?
    Pre da je Djindjiceva greska,jedna od vecih,ako ne i najveca...

    Mafijin sin ? Ni slucajno,mafija bi propala sa takvim sinovima...jednostavno klinac kome je godilo drustvo svih onih kojima se divio,pa sad cvrge,macole ili sta vec,nije mu bilo bitno,jer zbog Djindjiceve greske trebao je i on mafiji,pa svima lepo...

    Izbori me ne zanimaju...

    Ceda opstaje sve dok je budala da placaju clanarinu i nekih koji sve znaju o njemu,pa njihove planove sprovodi u parlamentu,a zauzvrat ima para za 'obezbedjenje' i platu u parlamentu...

    'obezbedjenje' shvatite uslovno,jer je samo sminka koju on em voli,em odvraca obican narod da ga pljune ili gadja jajima gde god prodje...

    Sve je farsa i bice jos dugo...ne samo kod nas i nije samo Ceda...

    p.s. u poslednje vreme ga i rodjena zena provaljuje,ali to ima veze vise sa temom o 'losim momcima' i pogresnim izborima...
      Vrh

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 16:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •