Ceda Jovanovic
Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 202
  1. #1

    Ceda Jovanovic

    Mafijin ili Djindjicev sin?
    Za ili Protiv
    Pod tema - Prevremeni izbori i konkretno za koga ?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ceda Jovanovic? Mozda mafijin sin, mozda nesto drugo...
    Svakako nezrela i marginalna osoba koja nije vredna moje paznje.

    Prevremeni izbori? Uvek Konkretno za koga? Nemam stalnu stranku (iako sam uglavnom demokratski orijentisana) glasam po trenutnom osecaju i stanju na ovoj nasoj bednoj politickoj sceni. Kostunicu bih rado smenila, da imam nekakvu moc.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Čedomir Jovanović je najodvratnija pojava na srpskoj političkoj sceni ikad. To da li će on ući u parlament ili ne, nije političko, već čisto higijensko pitanje.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ma bre on je marginalac josh od kad se pojavio. A onda je usro josh vishe, kompromitovao se do bola. Sad se pokazuje i kao totalno nepovezan sa realnoscu. Ko ce da glasa za njega?

    Po meni, jedini uspeh u karijeri mu je shto je bio uz Zorana Djindjica.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    -Bio je "mali" al se lepo branio a i napadao, moze da dodje preko 10 %, ako krene dobar al' dobar markenting, za to ima ljude. Setimo se Djindjiceve najvece greske -ajd nek bude Voja, ja sam etiketiran. Pa kad je mrtav, onda je bio dobar, postujem ga, jest da je pacolik al ima sta bi mogao da uradi. Ajd malo matematike. DS+manjine+"mali dos"- moze vlada. Na prolece ce biti izbora DS+(sateliti) bar 36% Manjine 8% Mali dos za kusur. Kostunica veliki znak pitanja al 12 % za mene plafon. Radikale ne..diram!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Prevremeni izbori? Uvek Konkretno za koga? Nemam stalnu stranku (iako sam uglavnom demokratski orijentisana) glasam po trenutnom osecaju i stanju na ovoj nasoj bednoj politickoj sceni. Kostunicu bih rado smenila, da imam nekakvu moc
    bravo muckota
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Meni samo nije jasno šta će ono "ili" između "Đinđićev sin" i "mafijin sin". Mislim, kao da se te dve stvari isključuju.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  8. #8

    04 Odgovor: Ceda Jovanovic

    Mislim da je ovde najlakše postavitit temu i
    Verovatno imam previše godina i pamtim ČEDU iz vremena kada su beogradske damice nosile bedževe '' ČEDO, OŽENI ME !''
    i posle, kada je to obavio
    ''ČEDO, ZAPOSLI ME!''
    Na pitanje: KO JE ON ?
    ni u svojoj "knjizi", odgovorio nije.

    OVA JE TEMA: REDA RADI !
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    -Ova je tema, zato sto nema zivog Srbina koji nema misljenje o Cedi.
    Cenim da je tema vrlo ozbiljna, u smislu, ko je tu zabijao klipove i kome treba milu majku zbog toga gde smo danas. Ko je lagao, ali nevidjeno, u cilju politicke kampanje. Ceda je pusten niz vodu (sanitarni otklon), al' evo ziv je, po raznim emisijama, covek ima stranku, DS-u moze da uzme 20-inu % clanstva.
    "ILI" u naslovu, sam namerno stavio! Ko se na to upecao, tu nema dalje rasprave.
    Moje misljenje je da su Ceda i njegova "ekipa" dobro za domace politicko trziste kao protiv teza krajnje retrogradnim snagama, jerbo g-da iz tzv. demokratskog bloka zagnjureni u digitrone kohabitiraju i trpe napade, a kod nas se biraci na galamu 'vataju.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat valter kaže:
    protiv teza krajnje retrogradnim snagama
    Najretrogradnija snaga u Srbiji je upravo Jedomir Govanović i njegovi drugari. Kada je on bio na vlasti i vrhuncu moći demokratija u Srbiji je bila suspendovana, sloboda medija nije postojala, kralo se u skupštini, otimali mandati poslanika, pljačkalo, bilo je neustavno uzurpirano mesto predsednika Republike, itd. Srbi imaju kratko pamćenje, ali ne baš toliko kratko da se ne bi sećali na šta je njihova država ličila pre samo tri godine, kada je njom harao Čeda Zebra.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  11. #11

    11 Odgovor: Ceda Jovanovic

    ceda
    latentni mafijas - bar on tako misli, ako zabije glavu u pijesak, da se nece vidjeti. okrece se kako vjetar puse.
    prijevremeni izbori
    da - samo pojma nemam za koga. sticem dojam da su svi oni isti cim se dokopaju neke fotelje ili funkcije i vremenom im lice poprimi onu perfidno-svinjsku fizionomiju
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  12. #12

    06 Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Pcela ubica kaže:
    Čedomir Jovanović je najodvratnija pojava na srpskoj političkoj sceni ikad. To da li će on ući u parlament ili ne, nije političko, već čisto higijensko pitanje.
    Apsolutno se slazem sa Pcelom.


    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Steta ... bio je veliki politicki talenat, ali nesto ga je sve vise teralo u pogresne korake i neko cudno drustvo, kome se on divio kao da su u pitanju Dzon Vejn & Co., a ne olos sa beogradskog asfalta ...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat vukmir kaže:
    Dzon Vejn & Co
    Hah, kad smo već kod toga, podsetio si me na legendarne stihove Mikrija Mausa, člana kultne srpske rep grupe, Prti Bee Gee:

    Mene zovu Džon, bodem se u vejn...
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    E pa ja cu bas da glasam za njega
    ivancica
      Vrh

Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •