Ceda Jovanovic - Strana 12
Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 202
  1. #166

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    ...ja cu glasati za cedu zato sto...


    ...ce za njega glasati i komsinicina tetka...
      Vrh

  2. #167

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ono što tera na razmišljanje na osnovu pročitanog, svakako je činjenica da od svih predsedničkih kandidata Jovanović je forumašima najitrigantniji za polemiku
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ono što tera na razmišljanje na osnovu pročitanog, svakako je činjenica da od svih predsedničkih kandidata Jovanović je forumašima najitrigantniji za polemiku
    Па интересантнија је и Тера Патрик од Феј Данавеј, па не значи да је боља глумица. Напротив. Али шта ћеш, такви смо, скаредност нам је интересантна.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #169

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Da sam znao da neko poput njega moze da 'nahvata ikom oci' ne bih ni prestajao sa narkomanijom.....
    Budala obicna.... Pitam se zasto Tadic nije zanimljiv za polemiku ovde...Pa kada to spojis dobijes i odgovor zasto Ceda....
      Vrh

  5. #170
    Gledao sam odlomak narkomanovog govora, na predizbornom skupu prije tri-cetiri dana... On ce da klekne pred Srebrenicu i trazi oprostaj od bosnjaka..sta nije u redu sa njim i sa Tadicem?

    Kako su mi jadni ovi likovi sto dijele crvene kartone, a ne potpisu se..
    Poruku je izmenio BaneK, 23.01.2008 u 21:33
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  6. #171

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    bilo kako bilo ja cu nastaviti da podrzavam chedu... zato shto se slazem sa njegovim stavovima prema Kosovu, zato shto hocu da se sazna istina o atentatu na Zorana Djindjica... i neka su mu ruke prljave... savest mu je chista.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    bilo kako bilo ja cu nastaviti da podrzavam chedu... zato shto se slazem sa njegovim stavovima prema Kosovu, zato shto hocu da se sazna istina o atentatu na Zorana Djindjica... i neka su mu ruke prljave... savest mu je chista.
    Чиста му је и радна књижица, само му је рачун пун
    Нема он став о Косову, он има наредбе шта да прича о Косову.
    А ти се слажеш с њим... генијално, неко ко је први пут гласао на изборима за 15,5 година према својим тврдњама.
    Она воли Чеду... то што нема појма о политици није битно, напротив, у ЛДПу то је предност.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #173

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Чиста му је и радна књижица, само му је рачун пун
    Нема он став о Косову, он има наредбе шта да прича о Косову.
    А ти се слажеш с њим... генијално, неко ко је први пут гласао на изборима за 15,5 година према својим тврдњама.
    Она воли Чеду... то што нема појма о политици није битно, напротив, у ЛДПу то је предност.
    Covek je svojevremeno kao saradnik u tv Politici prihvacen od Tijanica, tadasnjeg direktora, kao njegov naslednik, covek sa potencijalom. Sto se tice novcanika licno sam mu ga dopunjavao, na neki nacin, da bi izdrzao bitku sa slonovima.
    Njegov stav o Kosovu ne moze biti iskreniji, sto se ne moze reci za sadasnji politicki vrh.
    Glasam vec 15 godina i na neki nacin ucestvujem u politici.
    Cenim Cedu.
      Vrh

  9. #174

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    nije da se ne slazem sa vecinom stvari koju on govori
    nije problem u tome sta on govori
    problem je u tome sto mu ja ich ne verujem da bilo sta od toga misli iskreno
    dakle,to lice meni ne uliva poverenje...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #175

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nije da se ne slazem sa vecinom stvari koju on govori
    nije problem u tome sta on govori
    problem je u tome sto mu ja ich ne verujem da bilo sta od toga misli iskreno
    dakle,to lice meni ne uliva poverenje...
    Човек бре прича као да је изашао из Лазе Лазаревића недавно... без дозволе лекара...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #176
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Човек бре прича као да је изашао из Лазе Лазаревића недавно... без дозволе лекара...
    Napadi na politickog neistomisljenika koji se zasnivaju na licnim uvredama su prava slika napadaca tj. njegovog nivoa ("informisanog" radikala)

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nije da se ne slazem sa vecinom stvari koju on govori
    nije problem u tome sta on govori
    problem je u tome sto mu ja ich ne verujem da bilo sta od toga misli iskreno
    dakle,to lice meni ne uliva poverenje...
    Skrenuo si temu na Kostunicu?
    Poruku je izmenio goldie, 24.01.2008 u 12:09 Razlog: dve uzastopne poruke
      Vrh

  12. #177

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Napadi na politickog neistomisljenika koji se zasnivaju na licnim uvredama su prava slika napadaca tj. njegovog nivoa ("informisanog" radikala)
    Није то лична увреда већ опсервација о његовим политичким "ставовима". Па оно би било смешно да није тужно. А то што по мишљење и плату иде у америчку амбасаду можда јесте лично, али се тиче и његовог политичког деловања.

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Skrenuo si temu na Kostunicu?
    Ајде да пљујемо Коштуницу опет... омиљени ЛДП спорт...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #178

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    http://www.nspm.org.yu/koment_2007/2008_radungajic.htm
    KAMPANJE AUTSAJDERA OD ALTER-ČEDE DO RETRO-MRKONJIĆA

    Kao najinteresantniju izdvajamo predsedničku kampanju Čede Jovanovića koja je svojom prisutnošću u medijima i tehničkim kvalitetom stajala rame uz rame sa dvojicom prvoplasiranih kandidata, u mnogim segmentima (spotovi, blagonaklonost nekih televizija (B92, Avale i Fox-a)) premašujući čak medijski kampanju prvoplasiranog Nikolića. Uprkos ambicioznim ciljevima (10%) i količini uloženih sredstava i broja profesionalaca koji su na njoj radili, u odnosu na postignute rezultate učinci ove kampanje mogu se smatrati gotovo debaklom. Namera Jovanovićeve kampanje bila je da se na eksluzivan način predstavi glasačima, učvrsti i proširi svoje jezgro potencirajući da je on jedina prava političko-ideološka alternativa spram svih drugih kandidata, izoštravajući opozit ja protiv svih. Može se oceniti da je Jovanović tako samo učvrstio svoje jezgro i zadržao dosadašnje pristalice, ali da ih nije proširio, već da je ostao na, spram raspoloživog medijskog prostora, na slabom petom mestu, iza marketinški neuporedivo slabijih kandidata Ilića i Mrkonjića.

    Jovanovićeva kampanja je namerno bila strateški agresivno antiprotivna, a stilski izrazito alternativna čak na momente i okultna (spotovi u tami ili kontrastnim bojama, sa parolaškim dvoglasima koji hipnotično potcrtavaju podele mi oni), raskošna na skupovima koje su neretko obilovali pretpolitičkim žargonom i iracionalnošću koji pre svega ide na negativne kvalifikacije svih oponenata, igra na strasti nezadovoljstva, nestrpljenja i buđenje energije individualizma-kao-egozima (život je zakon, ja hoću ... ja neću, kako su govorili Jovanović i učesnici u njegovim spotovima). Pokušaj da se predstavi kao ultraavangarda i mobilizator koji nudi brza, mada nejasna, pa i nepoznata rešenja, samo je ograničio i getoizovao njegovo polje delovanja, te preti da od LDP stvori jednu bizarnu političku sektu. Naime, ni na jednom njihovom nastupu se nije moglo razumeti kakvo to brzo rešenje oni nude, to jest na koji bi način Čeda i LDP rešili neke goruće socijalne probleme, već su se čule samo fraze agilnog i mladog predsedničkog kandidata koji obećava brzinu, modernizaciju, sreću i svetlu budućnost. Takva kombinacija jeftine patetike i ideološke ostrašćenosti se ovde ne pamti od vremena JUL-a i romatičnih pisanija u Dugi njihove predsednice.

    Ovakva radikalno uska kampanja je imala smisla samo ako joj je bio cilj da učvrsti svojih pet posto, što naravno predsednička kampanja ne bi trebalo. Jovanović na ovaj način jeste učvrstio svoje tvrde birače, jeste postigao da se učvrsti duh reformskog ekskluzivizma i ideološkog samozadovoljstva, ali je oslabljen dodir sa ostatkom društva, ali i sa tranzicionom realnošću. Na taj način se na srpskoj političkoj sceni ponovo stvara jedan politički stil ideološkog nihilizma koji zna samo da napada, kritikuje, negira pa i satanizuje političke protivnike. Jovanovićeva negatorska kampanja, kojoj argumenti i nisu previše potrebni, samo je umnožila negativne poene u javnosti, kojih ovaj političar ionako ima previše. Tako je jedna skupa i maksimalno profesionalno odrađena kampanja zapravo ponajviše uspela da bude primećena, da mnoge iritira, ali ne i da ih pridobije. Birači su se opredelili za druge umerenije i racionalnije, i što ne reći, patriotskije političke opcije. Zato je Čedina preterano agresivna, napadno antagonistička, stripovski simplifikatorska i na momente politički iracionalna kampanja imala za svoj krajnji domet pridobijanje nešto više od 5% glasača. Ovaj primer pokazuje stvarno ograničenje političkog marketinga i PR strategija u slučajevima kada skupo pakovanje nema sadržaj koji je prihvatljiv iole značajnijem delu populacije.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #179

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Чиста му је и радна књижица, само му је рачун пун
    Нема он став о Косову, он има наредбе шта да прича о Косову.
    А ти се слажеш с њим... генијално, неко ко је први пут гласао на изборима за 15,5 година према својим тврдњама.
    Она воли Чеду... то што нема појма о политици није битно, напротив, у ЛДПу то је предност.
    E, ajde otkrij nam molim te ko je definitivno ubio Kenedija? Kako zakrpiti ozonske rupe? Ima li zivota na drugim planetama? Kojim? Da li je istina stvarno negde tamo?

    Siguran sam da znas odgovore na sva moja pitanja, ali mudro cutis. I lek protiv side, pride ...

    Ozbiljno, nevezano za Cedu, uzasavaju me ljudi koje sve znaju i pisu tako kao da su oni po ceo dan sa nekom osobom, a svoje znanje crpe (kao i ogromna vecina nas) iz novina, sa tv-a ili neta. Verovatno znas i koji mu je broj tekuceg racuna i iznos na njemu. Sigurno znas i coveka koji mu je veza za dobijanje tih famoznih naredjenja. To bi bilo isto kao kad bih ja sad poceo da se prolupavam kako Kostunica prima naredjenja od Putina. Potpuno isto. Ali ti si ocigledno od onih osoba kojima je nosic toliko u oblacima da ne primete saht u koji (redovno) upadnu.

    Zakljucak: ok je da iznosis svoja misljenja. Smesno je da tvrdis bilo sta. Ali tebi ionako nije cilj da budes ozbiljan, jel' tako? Nego pises po sistemu: "jao, sad cu opet da se pravim pametan", pa kud puklo da puklo.

    Bljak.
      Vrh

  15. #180

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Nezavisni analiticar iz Kostunistana
    Dobro nisi stavio licni stav Mihajlova i sl.
    E moj yosso pa moze li makar malo ozbiljnije.
      Vrh

Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •