Ceda Jovanovic - Strana 4
Strana 4 od 14 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 202
  1. #46

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    A tu li si ?
    Sto odmah ne rece iz koje si stranke pa da znam sa kime imam posla.
    Vidis imam prijatelje u LDP - u il kako li se sada zove koalicija ali oni za razliku od tebe oni znaju sta je fasizam.

    Zoran
    Stvarno ?A ko je proterivao Hrvate iz Vojvodine i kome se sudi za ratne zločine u Haagu ?Sigurno to nije Nenad Čanak !
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Stvarno ?A ko je proterivao Hrvate iz Vojvodine


    Ti si se dragi politicki neprijatelju potpuno zagubio.
    Vices fasizam, fasizam a ne znas ni sta je to, prema tome mislim da je izlisno polemisati sa tobom, niti imas spoznaju racionalnog sveta i proslosti niti sebi ne mozes priznati da ti se pogled na svet prilicno suzio dok tones u ostrascenost.
    Svaka moja komunikacija na tvoje komentare prestaje, jer na obicno, najobicnije pitanje iz istorije ne znas odgovor.To ipak vise govori o tebi.



    Malo sale nije na odmet

    Zoran
    Poruku je izmenio BaneK, 27.06.2007 u 07:29 Razlog: kodovi
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Ti si se dragi politicki neprijatelju potpuno zagubio.
    Vices fasizam, fasizam a ne znas ni sta je to, prema tome mislim da je izlisno polemisati sa tobom, niti imas spoznaju racionalnog sveta i proslosti niti sebi ne mozes priznati da ti se pogled na svet prilicno suzio dok tones u ostrascenost.
    Svaka moja komunikacija na tvoje komentare prestaje, jer na obicno, najobicnije pitanje iz istorije ne znas odgovor.To ipak vise govori o tebi.



    Malo sale nije na odmet

    Zoran
    Da te podssetim na Hrtkovce!I na Ostoju Sibinčića člana SRS-a , a ujedno se tamo našao vaš dragi crveni vojvoda !
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    More druze sta je to fasizam ?
    Znas i li ne znas ?



    Zoran
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Bilo kako bilo - ja sam povodom Čede fasovala negativnu reputaciju... I baš nešto razmišljam: sve pozitivne reputacije su, uglavnom, potpisane, a ova negativna je - anonimna. To je zanimljiva pojava...
    'Ajmo još koju o Čedi... da ne ispadnem iz teme !
    Čeda stanuje u zgradi u kojoj stanuje jedna moja rodjaka. Na svakom spratu te zgrade ima po dva momka iz njegovog obezbedjenja. Svaki put kada izlazi iz zgrade, to čini isključivo u džipu, ali poseban kuriozitet je što pored njegovog, postoje još dva, identična... I Čeda je svaki put u drugom... odnosno, trećem...
    Sad, kad je baš tako jako ispravan - od koga se to toliko plaši... Od koga zazire... Kome, šta i koliko duguje...?
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Bilo kako bilo - ja sam povodom Čede fasovala negativnu reputaciju... I baš nešto razmišljam: sve pozitivne reputacije su, uglavnom, potpisane, a ova negativna je - anonimna. To je zanimljiva pojava...
    'Ajmo još koju o Čedi... da ne ispadnem iz teme !
    Čeda stanuje u zgradi u kojoj stanuje jedna moja rodjaka. Na svakom spratu te zgrade ima po dva momka iz njegovog obezbedjenja. Svaki put kada izlazi iz zgrade, to čini isključivo u džipu, ali poseban kuriozitet je što pored njegovog, postoje još dva, identična... I Čeda je svaki put u drugom... odnosno, trećem...
    Sad, kad je baš tako jako ispravan - od koga se to toliko plaši... Od koga zazire... Kome, šta i koliko duguje...?
    Само једну нег.репутацију?! Ја већ у поседу имам дивну колекцију минуса због Чеде Земунца! А иначе супер си прошла, ја сам добио и једну претеће садржине: ''Даље руке од Чеде'' иначе... , а куриозитет везан за све њих је да ни једна позната терористичка група није преузела одговорност за њих, тј. нема потписа...

    Шта рећи, човек има више обезбеђења него премијер и председник заједно... Веома важни службеници државе имају право, чак посебни као већ наведени морају да имају обезбеђење, а сад, ко у нашој држави још вуче са собом чопор бодигардова, па ''бизнисмени'', мафијаши и ''дужници''... Чеда нема никакав значај за државу, па се питам онда којој групацији припада... Он и Беба ако би негде кренули заједно била би колона џипова као да је свадба или сахрана... Све ово повлачим ако је Чеда директни потомак Бајазита, сина Муратовог, тај се ипак многим генерацијама Срба замерио и у том случају неопходна је јака стража...

    Замолио бих да изостану претње по овом посту јер је написан у крајње мамурном и неурачунљивом стању... А и параноја почиње да шљака.
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Pustite vi Čedu na miru. Čovek ima svoj pešački prelaz i njemu je lepo.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  8. #53

    Ceda Jovanovic

    da mu ne pišu dečki iz obezbedženja ovde na forumu, kad dobijate tolike pretnje i lošu reputaciju
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    da mu ne pišu dečki iz obezbedženja ovde na forumu, kad dobijate tolike pretnje i lošu reputaciju

    Sa Čedom nikad nisi načisto... Sve je moguće. Nema iznenadjivanja...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  10. #55

    03 Odgovor: Ceda Jovanovic

    Mmmmmmmmmmm !
    Jerry ne odgovara na pitane, a sto ?

    U sustini kada pogledam nije Ceda tako los, da ne bi njega ne bi se razbila DS, sto je po meni veoma pozitivno.



    Zoran

    ps. Nego ko me pocasti sa onim u reputaciji smradikal, optuzih nevinog bez veze, ajde javite se koj je to tako hrabar kada je moguce da rejting bude anoniman ?

    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    I ja dobih negativ zbog Čede, i dobro je, da je sve bilo pozitiv pomislio bih da smo istomišljenici, i ovako mator bih podizao rep sam sebi. A o Čedi mislim i dalje sve najgore bez "površnog shvatanja života u Srbiji" i nije "mediokritetska tvrdnja", kod mene se kaže mediokriteriska tvrdnja, (prepoznadoh stil, ali ja dajem samo pozitivne ocene, nemoj da se plašiš, za ono što se ne slažem idem otvoreno sa potpisom, a ne mučki kao Čeda). Ovaj drugi deo posta je bio posvećen mom učitelju, mlađanom, koji me je ocenio, ali ujedno i poštujem to njegovo mišljenje, ali ne poštujem kukavičluk.
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Čeda Jovanović je jedan od najhrabijih i najpametnijih lidera u Srbiji , a ispred njega je samo Zoran Đinđić i niko više !Zato i ima moju podršku !
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Čeda Jovanović je jedan od najhrabijih i najpametnijih lidera u Srbiji , a ispred njega je samo Zoran Đinđić i niko više !Zato i ima moju podršku !

    Храбар је, брилијантно паметан и креативан као да су му деде биле Живојин Мишић и Никола Тесла, ма иди бегај, од нешег Чедице нема даље, он је Светски Мега Цар!
    Да сам женско тражио би му којег сперматозоида за оплодњу, па то је гре'ота не купити, еј бре па то је од најпаметнијег и најхрабријег међ'нама, а и сладак је...
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku

    Храбар је, брилијантно паметан и креативан као да су му деде биле Живојин Мишић и Никола Тесла, ма иди бегај, од нешег Чедице нема даље, он је Светски Мега Цар!
    Да сам женско тражио би му којег сперматозоида за оплодњу, па то је гре'ота не купити, еј бре па то је од најпаметнијег и најхрабријег међ'нама, а и сладак је...
    Koliko mržnje i zavisti ima u tebi , da se može ne bi ti trebala električna energija u životu uopšte !
    Poruku je izmenio Jerry021, 03.07.2007 u 01:28
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Koliko mržnje i zavisti ima u tebi , da se može ne bi ti trebala električna energija u životu uopšte !
    Грешиш Џери, грешиш, ја Чеди Зебри ни мало не завидим, ја га максимално сажаљевам, јер завист само прати Велике! Чедино мишљење је потпуно ирелевантно по државу Србију. Ушао је у парламент са 1,5% гласова, да му није било Чанка пуко би ко звечка, а и овако је...

    А цитираћу овде Гетеа - ''Мржња је активно незадовољство, а завист пасивно, с'тога се не смемо чудити што завист тако брзо прелази у мржњу'' Ти си друже Џери одавно прерастао завист, завист према комплетном српском роду, то је сад већ врло квалитетна мржња према Србима, Србији и свему српском која просто исијава из сваког твог поста!
      Vrh

Strana 4 od 14 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •