Ceda Jovanovic - Strana 2
Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 202
  1. #16

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Nemoj, kumim te Bogom, moraš biti svesna svoje odgovornosti i koliko tvoj glas znači za budućnost naše dece. itd.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Pa ja i jesam svesna zato cu i da glasam! Necu sigurno da dopustim da moja deca rastu u zemlji kakva ce uskoro postati nasa ako niko nista ne uradi,a kako mi se cini ovi ostali nisu bas zainteresovani nikakvog radnog elana i entuzijazma ja tu ne vidim dobri su samo za uzimanje para.I tu mislim na sve od reda koji sada sede u onoj skupstini.
    ivancica
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat ivanaoravec kaže:
    ako niko nista ne uradi
    Pa, Čedica je već jedared bio na vlasti, i to, bogami, tri godine, pa ništa nije uradio. Koliko još puta treba da mu damo da pokuša?
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Pcela ubica kaže:
    Najretrogradnija snaga u Srbiji je upravo Jedomir Govanović i njegovi drugari. Kada je on bio na vlasti i vrhuncu moći demokratija u Srbiji je bila suspendovana, sloboda medija nije postojala, kralo se u skupštini, otimali mandati poslanika, pljačkalo, bilo je neustavno uzurpirano mesto predsednika Republike, itd. Srbi imaju kratko pamćenje, ali ne baš toliko kratko da se ne bi sećali na šta je njihova država ličila pre samo tri godine, kada je njom harao Čeda Zebra.
    E, svaka ti čast, pčelice!
    Divim ti se kako si uspeo da u tri rečenice daš potpun opis tog turobnog vremena vladavine Govanovića ( ) i njegove DOSmanlijske družine! Žalosno je samo što ta turobna vremena i dalje traju - i niko ne zna do kada će trajati!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Pa hajde onda nek neko predlozi nekog pametnog i ko uopste do sada nije bio na vlasti?Mozda radikali?!
    ivancica
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat ivanaoravec kaže:
    Mozda radikali?!
    Za radikale čak i njihovi glasači kažu da su najbolji kao opozicija.

    I ja se često pitam ko bi nov i još ne pokvaren mogao malo da prodrma ovu državu, ali odgovor još uvek nisam pronašla, a i ne vidim ga ni u kome u dogledno vreme. Čeda definitivno nije taj lik...
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ali kada pominjemo glasanje uzmimo u obzir da on ne istupa kao samostalni kandidat vec u ime stranke koju sacinjavaju jos neki pametni ljudi.Ja sam imala prilike da slusam neke pojedince koji su vrlo pametno zborili.
    ivancica
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat ivanaoravec kaže:
    Ali kada pominjemo glasanje uzmimo u obzir da on ne istupa kao samostalni kandidat vec u ime stranke koju sacinjavaju jos neki pametni ljudi.Ja sam imala prilike da slusam neke pojedince koji su vrlo pametno zborili.
    Nadam se da mu najpametniji u ekipi nije onaj Nenad Prokić.

    ''Srbija ce postati moderna zemlja - sa Srbima ili bez njih!''



    &

    Na Lečića ne treba ni trošiti reči. Pa ostatak koalicije, Pešićka, Mićićka, Čanak, nos, Protić.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  9. #24

  10. #25

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Pa... Nekako mi je bezveze to da poziva na genocid nad sopstvenim narodm zarad tamo neke moderne Srbije. A na stranu što su Čeda, Prokić i ostali baš antiteza svemu što predstavlja modernu Srbiju, bar prema mom poimanju.

    Nego...

    LDP pobedio u Novom Bečeju

    19. jun 2006. | 09:15 -> 15:39 | Izvor: B92

    Beograd, Novi Bečej -- Za predsednika svoje opštine građani Novog Bečeja juče izabrali kandidata Liberalno-demokratske partije Milivoja Vrebalova.




    To je prva izborna pobeda LDP-a, a protivkandidat Vrebalova bio je Saša Maksimović iz Srpske radikalne stranke. Inicijativu za opoziv dosadašnjeg predsednika opštine, člana Demokratske stranke Ace Đukičina, pokrenuli su radikali.

    Za Vrebalova je, prema nezvaničnim rezultatima, glasalo 50,88 odsto birača, a kandidat Srpske radikalne stranke Saša Maksimović dobio je 49,12 odsto. Kandidata LDP-a u drugom krugu podržao je i DS, iz čijih je redova bio opozvan predsednik opštine. Vrebalov smatra da su ga građani izabrali, između ostalog, jer veruju da je LDP jedina opozicija aktuelnoj vlasti. "Novobečejac sam, znaju me ljudi, a i prepoznali su tračak nade u LDP-u, da nije sve izgubljeno za Srbiju. Maksimalno ću se truditi da napravim ekonomski ambijent koji će nam omogućiti da otvaramo mala preduzeća za zapošljavanje ljudi pošto je nezaposlenost u našoj opštini velika", kaže on.

    Na vlasti u Novom Bečeju već godinama su stranke takozvanog demokratskog bloka. Osim DS-a, Vrebalova su u drugom izbornom krugu podržali Srpski pokret obnove, Savez vojvođanskih Mađara, Liberali Vojvodine i Liga socijaldemokrata Vojvodine.
    Moje iskreno saučešće stanovnicima opštine Novi Bečej, ali i stanovnicima susednih opština.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Baš mi je drago što LDP & co. ulaze u parlament
    Doduše, ja sam se nadao nekih 7-8%, al za početak je dovoljno i ovoliko
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    I meni! Evo plačem od sreće. Ući u parlamet sa 4 stranke i jedva preći cenzus, to je baš za svaku pohvalu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    E ja nisam...

    Meni je Vidoviti Milan josh prekjuce rekao da ce Cheda preci cenzus...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    I meni! Evo plačem od sreće. Ući u parlamet sa 4 stranke i jedva preći cenzus, to je baš za svaku pohvalu.
    LDP-GSS-SDU-LSV odnosno Ceda, Batic, Canak, Micic, Korac..... i drugi. 6,75%/4=prosecnih, ispod 1,7% po clanici koalicije ili ispod 70000 glasaca. I onda jos budu na vlasti? Valjda je to demokratija.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Ceda Jovanovic

    Ja se nadam da će biti dosledan i da neće ući u koaliciju sa Koštunicom. Inače... Plači Srbijo, mene ovih 5% boli više nego što nekoga boli onih 28%.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj u Novom Sadu
    Autor thekutko u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •