Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 64
  1. #16

    14 Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Zabranjeno voće je uvek slađe.

    Pričamo o moralu? Ma dajte, šta je uopšte moralno danas?

    Gde su granice avanture?
    Koliko se osoba daje u tim ''čarobnim'' momentima?

    Postoji li kontrola u trenucima zanesenosti?
    Ne, barem u mom slučaju.


    Pitanja nisam uputila nikome konkretno,
    već samo razmišljam ''glasno''.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #17

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Lično, pre bih oprostila seksualne orgije nego zaljubljenost u neku drugu...
    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ako već moram da biram...misljenje bi bilo isto...
    Devojke, s vama je predivno živeti.

    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  3. #18

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    ...pa to odolevanje,nema veze sa moralom

    ...eto meni niko ne veruje,al volim da uživam u meni zanimljivim stvarima...što možda i ima svojih prednosti

    ...te za mene zanimljive stvari..mislim na život uopšteno rečeno

    ..i ne priznajem ništa,ni kad bi me mučili

    ...odolevanje ima veze sa perfektnim momentom ..e sad da li,ili ne,zavisi od momenta

  4. #19

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ono sto ne mozemo naci kod kuce, trazimo drugde.
    Ovo ne mora da bude tačno


    Zato što...
    Citat NSadjanka kaže:
    Ljubav je nešto najbolje što može čoveku da se desi...
    ...je to droga

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Devojke, s vama je predivno živeti.

    A kako stoje stvari sa tobom? Sve ok?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...pa to odolevanje,nema veze sa moralom

    ...eto meni niko ne veruje,al volim da uživam u meni zanimljivim stvarima...što možda i ima svojih prednosti

    ...te za mene zanimljive stvari..mislim na život uopšteno rečeno

    ..i ne priznajem ništa,ni kad bi me mučili

    ...odolevanje ima veze sa perfektnim momentom ..e sad da li,ili ne,zavisi od momenta
    Kako nema veze sa moralom? Hoćeš da kažeš da možeš da se prepustiš avanturi bez razmišljanja o posledicama?
    O kakvim momentima pišeš? Odolevanje???

  5. #20

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kako nema veze sa moralom? Hoćeš da kažeš da možeš da se prepustiš avanturi bez razmišljanja o posledicama?
    O kakvim momentima pišeš? Odolevanje???
    Da hoću da kažem da odolevanje,nema veze sa moralom .

    Ti hoćeš da kažeš da ljudi koji nisu odoleli,nisu moralni? Po meni nije pravilo.

    ...perfektan momenat,možda za tebe nije isto što i za mene ...širok pojam,shvatio je ko je trebao

    ..zar ti delujem kao neko ko ne razmišlja ?

  6. #21

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Da hoću da kažem da odolevanje,nema veze sa moralom .

    Ti hoćeš da kažeš da ljudi koji nisu odoleli,nisu moralni? Po meni nije pravilo.

    ...perfektan momenat,možda za tebe nije isto što i za mene ...širok pojam,shvatio je ko je trebao

    ..zar ti delujem kao neko ko ne razmišlja ?
    Da, hoću da kažem Kad si se udavala nisi se zavetovala da ćeš se zaleteti na prvog baju koji ti se svidi samo da bi uhvatila perfektan trenutak
    Ne sudim ja da li je to ispravno ili ne, kažem da su to norme ponašanja koje su nam nametnute uprkos našoj stvarnoj (životinjskoj) prirodi. A to je ovde tema zar ne? Pitamo se šta nas to tera na takvo ponašanje jer mora se priznati da je to nešto što se veoma često dešava ali se o tome govori u poverenju. Niko ne krši moralne norme iz dosade.
    I ne moraš da se ljutiš o'ma samo sam postavila pitanje o aluzijama koje ne razumem Možda sam ja glupa u ovoj priči...

  7. #22

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da, hoću da kažem Kad si se udavala nisi se zavetovala da ćeš se zaleteti na prvog baju koji ti se svidi samo da bi uhvatila perfektan trenutak
    Ne sudim ja da li je to ispravno ili ne, kažem da su to norme ponašanja koje su nam nametnute uprkos našoj stvarnoj (životinjskoj) prirodi. A to je ovde tema zar ne? Pitamo se šta nas to tera na takvo ponašanje jer mora se priznati da je to nešto što se veoma često dešava ali se o tome govori u poverenju. Niko ne krši moralne norme iz dosade.
    I ne moraš da se ljutiš o'ma samo sam postavila pitanje o aluzijama koje ne razumem Možda sam ja glupa u ovoj priči...
    ..ovo je veoma ozbiljna tema,mada sam joj ja prišla sa po meni šaljivog aspekta,elem...

    Da li sam,kad sam,kako i za koga udata je veoma intimna stvar..moja

    ...zaleteti se na prvog baju?ko ga je spomenuo?možda je stoti u pitanju,pa se tad odoli,možda ne..po meni to nisu isključive stvari...nego pitamo se kako kažeš šta nas to tera,takođe se pitamo da li joj se može baš uvek odoleti....?

    Pa da ti kažem-ne znam..kao što ni ti to ne možeš znati,ako ti se desi takva prilika,zar ne?

    I po čemu si zaključila da se ljutim? ..ne smatram citiranje kao razlog za to

    Takođe dodala bi da niko nije glup u ovoj priči,ni na ovoj temi ..na kraju pa i ne moramo svi da se razumemo...

  8. #23

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ..ovo je veoma ozbiljna tema,mada sam joj ja prišla sa po meni šaljivog aspekta,elem..
    Eto meni danas udario neki pundrak u glavu

    Da li sam,kad sam,kako i za koga udata je veoma intimna stvar..moja
    dobro onda ne pričamo o tvom zavetu nego recimo mom, nema veze

    Pa da ti kažem-ne znam..kao što ni ti to ne možeš znati,ako ti se desi takva prilika,zar ne?
    Ne radi se ni o odolevanju nego o instiktu.
    Ja bi ga uporedila sa majčinskim instiktom

  9. #24

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku


    Ne radi se ni o odolevanju nego o instiktu.
    Ja bi ga uporedila sa majčinskim instiktom
    ...kad kažem odolevati, vezano za momenat,ako je hipotetički naleteo stoti baja,mislim da se tu mozak i ne pita mnogo,več proradi životinjski instikt sa početka priče...

  10. #25

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Svi mi tezimo da ostvarimo sami sebe, da nadjemo odgovore na sva nasa pitanja, da podmirimo sve nase zelje, tj da postanemo zadovoljni sobom i zivotom.
    Vidiš...moguće je da je odgovor i u sujeti

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...kad kažem odolevati, vezano za momenat,ako je hipotetički naleteo stoti baja,mislim da se tu mozak i ne pita mnogo,več proradi životinjski instikt sa početka priče...
    Aha! Sad kontam ti sve vreme misliš na naslov teme?

  11. #26

    01 Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Moze! Kao sto i svemu drugome mozemo da odolimo.Ako ne odolimo,ne znaci da nismo mogli,vec da nismo hteli.Vrlo prosto,zar ne??
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  12. #27

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Boga mi, sve teze i teze je odoleti, ne znam zasto.
    Valjda to s godinama ide.
    Mozda nam jednostavno dosadi jedna ista osoba ili postaji neki dublji razlog, ja stvarno odgovor ne znam, ali jedva cekam jos odgovora ovih malo starijih pa se mozda i ja prosvetlim.
    Poruku je izmenio kristina-cica, 19.08.2008 u 00:07 Razlog: Pojela slovo
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  13. #28

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku



    Aha! Sad kontam ti sve vreme misliš na naslov teme?
    ...između ostalog na naslov teme...a ti ?

    ...e sad, u vezi onog između...ja lično za sebe tvrdim,da se za neke stvari ne bi zarekla u životu...to se sreće na svakom koraku,od kako je sveta i veka..razloga može postojati stotine...koji teraju ljude na takve korake u životu..ili ih ne teraju,nego im se dopada takav način života..ili su takve fele ..ili im se desi momenat,za koji mislim da se niko od nas ne bi mogao čvrsto zareći u smislu:-ja ne bi nikad...na konto tih ''ja ne bi nikad'',imala sam priliku da vidim mnoge fine,odane i poštene...ljude...to je dvostruki moral.

    A koliko je tek ljudi koji su ušli u avanturu,pa se zaljubili.....ili se zaljubilo jedno,a ovo drugo i dalje odlazilo svojoj kući..voleći svog supružnika-supružnicu...

  14. #29

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Avantura je slepilo, izazov, znatizelja, strast... i tesko joj se moze odoleti. Ali avantura ne traje, ona je kao bljesak munje, kratkotrajna i "potresna" i desi se, verujem, svima nama, makar jednom u zivotu. Zasto joj onda odoleti?
    neunistiva zlojebaba!

  15. #30

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Trudim se uvek da odolim avanturi...ali ljudi, sama na moru bez decka, 10 dana u Grckoj, Bog zivi te ne zna....kako to odeleti???

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •