Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 64
  1. #31

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Ko je uopšte rekao da - "može". Pa još, ni više ni manje nego - "uvek".


    Ajte molim vas. Pa nismo deca da se lažemo

    Šta da ?
    Nemoj ti meni " da da "
    Ovo što sam napisala važilo je za čike i tete. A ti si (sa 21) još uvek dete !!!
    Kao takva, ti bi možda i trebala (i mogla) makar da pokušaš, bar ponekad da odoliš.
    Ili da odglumiš - odolevanje.
    Možeš i da nas slažeš da si odolevala i odolela, ako ti se tako 'oće.
    Tebi je sve dozvoljeno.



    Pusti ti nas . Mi matori perverznjaci i grešnici kao što i sama vidiš, ogrezosmo u avanturama ... OGREZOSMOOO
    ... mašala

    ... sve sam go avanturista do gole avanturistkinje ...






    Poruku je izmenio Goga, 07.12.2008 u 23:05 Razlog: uzastopni postovi

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #32

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    teško je odoleti. time ništa nisam dobio. ko odoli kad tad će žaliti
    Poruku je izmenio macak1610, 09.09.2008 u 21:07 Razlog: edit

  3. #33

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    moze se odoleti, ako se hoce.. ne upada se u sve odma' i tako lako
    sve je stvar volje..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #34

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    odoleo ili ne odoleo avanturi-kajanje ti ne gine
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #35

    Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Postoji li iko ko nije bar ponekad poželeo avanturu? Ili neko ko nije imao prilike za nju?
    Ja jesam. I poželela, i imala prilike.
    I odolela sam, što ne znači da bih isto učinila i u budućnosti.
    I ne želim da tvrdim da moral, poštovanje (partnera i/ili sebe), fer-play ili kako god to zvali su me jedino nagnali da odolim. Mislim da je tu u velikoj meri ulogu imao i nešto što bih nazvala strahom. Strahom da ću se, prihvatajući avanturu kao lakši puta za stavljanje tačke na vezu u kojoj sam nezadovoljna, uglibiti u veće blato. Strahom da ću avanturom ugroziti vezu u kojoj ipak nisam toliko nezadovoljna da bih stavljala tačku na nju. Strahom da ću takvim postupkom pocepati unutrašnje ja ne milion komadića koje će biti bolno i dugo ponovo sastavljati.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #36

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Svi smo mi dosli nekad u iskusenje da osetimo cari avanture.
    Zasto joj odolevati ako smo ljudi,od krvi i mesa?
    Zivot je lep,zivite ga punim plucima!!!

  7. #37

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ok, samo ne znam da li bi isto ovako mislio da si ti taj koji gleda sa strane kako tvoje voljeno biće voli još nekog... Lično, pre bih oprostila seksualne orgije nego zaljubljenost u neku drugu...
    Imao bi izbora?
    Mogao bi dalje da je volim ili da je odgurnem i povredim sebe?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #38

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Ništa nije lepše od greha i zato obožavam avanture. Da, i rado ću se sećam.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #39

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Mislim da covek koji zna da vlada sa sobom,moze da odoli svakom iskusenju

  10. #40

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ne jednom sam video da vrlo ozbiljne i odgovorne osobe ponekad naprave iskorak i otisnu se u, obično kratkotrajnu, ljubavnu avanturu. Posle toga su gotovo po pravilu nastavljale da budu dobri bračni partneri i roditelji, odnosno iste one osobe kao i pre učinjenog iskoraka...

    Priznajem da avanturi nisam ni ja odoleo i pitam se šta je to što je ponekad čini tako privlačnom i šta to u njoj potiče ljude na iracionalno ponašanje, kojim reskiraju da izgube mnogo više nego što zaista mogu dobiti? U čemu leži taj magnetizam avanture?
    Ne bih ja to nazvala "magnetizmom avanture", to su neke druge pobude unutar nas. Ne treba osudjivati takve postupke, jer nikad ne znas sta moze tebi da se desi. Kako nas narod kaze, nikad ne reci nikad, bas tako Avantura iliti ti iskorak iz svog utabanog "gnezda" ne mora uvek da bude bludnost, ima tu i drugih elemenata koji uveseljavaju dusu. Upravo to uveseljavanje duse nas odvede u avanturu, ako se to moze i nazvati avanturom. Po meni je vise neko razbijanje svakodnevnice i osecaj da jos uvek mozemo nekom da se dopadnemo i zaintrigiramo ga.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  11. #41

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Avantura iliti ti iskorak iz svog utabanog "gnezda" ne mora uvek da bude bludnost, ima tu i drugih elemenata koji uveseljavaju dusu. Upravo to uveseljavanje duse nas odvede u avanturu, ako se to moze i nazvati avanturom. Po meni je vise neko razbijanje svakodnevnice i osecaj da jos uvek mozemo nekom da se dopadnemo i zaintrigiramo ga.
    Pa ja to zovem flert Flert vidim kao nešto što diže ego i jača samopouzdanje, kao nešto što ne mora da bude uvod u avanturu i nešto što ne treba kriti i to sve skupa, ako je tako smatram apsolutno poželjnim, baš zbog toga da se ne bi u avanture upuštali tek tako, kad god se intenzitet osećanja prema partneru umanji ili promeni, ili se ne mora nužno ni menjati. Flert je zdrav. Avantura, kakva god bila, kratkotrajna ili dugotrajna, je po meni, nešto kompleksnije. Avantura se krije.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Postoji li iko ko nije bar ponekad poželeo avanturu? Ili neko ko nije imao prilike za nju?
    Ja jesam. I poželela, i imala prilike.
    I odolela sam, što ne znači da bih isto učinila i u budućnosti.
    Mislim da su takve osobe, ako ih ima, retke. Nisam odolela avanturi, ali se moje avanture ne mogu nazvati avanturama, jer i ako su to bile, ja sam ostajala verna tako je ispadalo. Nikada više nisam mogla ni da nazovem ni da pogledam onog prvog u oči. Upuštala sam se u avanturu bez obzira na ishod i trajanje, znajući da je tako nečemu od pre kraj. Uvek bih joj po istom principu odolela u budućnosti, jer se svemu može odoleti. Pitanje je karaktera i volje. Sve zavisi kako postaviš stvari. Ja nemam strah, jer ako se u nešto upuštam to znači da me boli dupe za ono što eventualno mogu da izgubim time, ali uvek razmišljam o posledicama koje su mi nepotrebne. Sve u životu mogu da sredim, ali kad se svađam sama sa sobom, to je najgore. To se valjda savest zove (i kočnica). I peče. Kao kad imaš nešto tuđe u rukama. Nekom je slatko. Nekog žulji i peče, svrdla po stomaku i ne da mu da spava. Jebem li ga ko me je razvrstao u tu grupu.

    Mogu da odolim princes krofni i koka koli i milki sa mrvljenim lešnicima ako hoću. Ne treba mi celulit. Mogu da odolim cigareti. Mogu da odolim šniclama. Pivu, heroinu, kokainu. Svemu, ako hoću. Mogu da odolim avanturi. Greh je sladak, ali ono što dolazi posle nije. Bar meni nije.

    I nije to samo pitanje ljubavi i poštovanja. Već prvo i osnovno - pitanje prijateljstva i odanosti.

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ne jednom sam video da vrlo ozbiljne i odgovorne osobe ponekad naprave iskorak i otisnu se u, obično kratkotrajnu, ljubavnu avanturu. Posle toga su gotovo po pravilu nastavljale da budu dobri bračni partneri i roditelji, odnosno iste one osobe kao i pre učinjenog iskoraka...
    Svaka čast onome ko može da ostane ista osoba i ko tako voli svog partnera.

    Priznajem da avanturi nisam ni ja odoleo i pitam se šta je to što je ponekad čini tako privlačnom i šta to u njoj potiče ljude na iracionalno ponašanje, kojim reskiraju da izgube mnogo više nego što zaista mogu dobiti? U čemu leži taj magnetizam avanture?
    Navika, svakodnevica, dosada, nepoštovanje, nemir, radoznalost, usamljenost, prepirke, nezadovoljstvo, bes, strast... sve to tera na avanturu. A sav magnetizam leži u toj slatkoći, skrivanju i pukoj zabavi - zabavnije je pročitati strip ili roman nego enciklopediju.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #42

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Znas kako je kada zapocinjem neku vezu uvek volim da se zezam sa klinkama na foru kao ja imam drustvo i kad ja idem sa njima ti ne smes nista da mi kazes i tako te stvari.To je neka vrsta iskazivanja onog sta sam ja a sta ona.I ovaj recept pali dobro jer devojke a posebno mladje vole kad im pokazes da si musko.Naravno kada ta veza duze potraje onda se i ja oladim malo i budem vise tolerantniji.Jeste malo to surovo ispada da je moja zadnja rec ako ona nece neka ide,ali to pali vec u 100% mojih slucaja

  13. #43

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Znas kako je kada zapocinjem neku vezu uvek volim da se zezam sa klinkama na foru kao ja imam drustvo i kad ja idem sa njima ti ne smes nista da mi kazes i tako te stvari.To je neka vrsta iskazivanja onog sta sam ja a sta ona.I ovaj recept pali dobro jer devojke a posebno mladje vole kad im pokazes da si musko.Naravno kada ta veza duze potraje onda se i ja oladim malo i budem vise tolerantniji.Jeste malo to surovo ispada da je moja zadnja rec ako ona nece neka ide,ali to pali vec u 100% mojih slucaja

    Nisam te čitala nešto, moja greška, pa mi nije baš jasan taj avanturistički recept ali već vidim da ću iščitati sve tvoje postove Pažljivo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #44

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Ovisi..

    Zasićenost?

    Nedovoljno poklanjanje paženje partnera?

    Alkohol?

    Ima više faktora koji dovode do avantura. Biti vjeran je u neku ruku test izdržljivosti.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #45

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa ja to zovem flert Flert vidim kao nešto što diže ego i jača samopouzdanje, kao nešto što ne mora da bude uvod u avanturu i nešto što ne treba kriti i to sve skupa, ako je tako smatram apsolutno poželjnim, baš zbog toga da se ne bi u avanture upuštali tek tako, kad god se intenzitet osećanja prema partneru umanji ili promeni, ili se ne mora nužno ni menjati. Flert je zdrav. Avantura, kakva god bila, kratkotrajna ili dugotrajna, je po meni, nešto kompleksnije. Avantura se krije.
    SQUAW, potpuno bih se slozila sa opisom flerta.
    Sto se tice avnute, to bi trebalo da bude nesto kratko, a slatko, tako bar ja tumacim. Kad postane dugotrajnije to je ovna vec veza, jer su dublje proradile emocije.

    Volela bih da mi neko objasni, zasto se to uopste zove AVANTURA?
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •