Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 64
  1. #46

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Ja tom slabo odolevam
    Uglavnom se ne čačkam, a kad stvari pobegnu kontroli onda ulećem kao muva bez glave...ludo i brzo..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #47

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    hemija je čudo pogotovo kad se desi da proključa malo požude, malo strasti, i ako se začini sa tri kapi ljubavi i kojom suzom tom se kolaču teško da odoliti zar ne
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  3. #48

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Rado se secam prosle Srpske NG.Samo smo se pogledali u oci i za 2 sekunde sam mu dala br.telefona!To mi se u zivotu nije desilo!Kasnije sta je bilo...ako sam stavila u avanture jasno vam je.Verovali ili ne i da mu nisam dala br.telefona u celom BG 2 dana posle srpske naletosmo jedan na drugog na ulici!Tako da je sve bilo spontano,ludo i nezaboravno...Nije onom kom je namenjeno nego kom je sudjeno
    Sutra je novi dan!

  4. #49

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    onaj ko je nije imao ne zna šta je propustio...

  5. #50

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Avantura...Ta rech je,nekako,izgubila na znachaju...Avantura je baviti se nekim ekstremnim stvarima,ili sportovima i tome ne mogu odoleti...A shvaleraciju izbegavan,ne volim da se krijem,vishe volim kad je opushteno...Ne volim pritisak,niti da ispravljam tudje greshke,imam dovoljno svojih...
    Ako je zhenska osoba slobodna,onda se to i ne naziva tako...Nego...Opushteno...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #51

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Naravno da može!
    Pitanje je samo da li se hoće...
    Ako se potrefi pravi trenutak i pogrešna, ali sasvim pogrešna osoba...eto prilike za neprilike
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #52

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    na pocetku sam jedne
    on kaze da ne ulazi u to kao u avanturu
    ja cutim malo
    posle kazem,ja frizider nisam da dajem garanciju na godinu ili pet
    ta jebena razlika u godinama
    smeta ti? pita
    meni ne.Tebi?
    ni meni
    fino,kazem ja
    a u sebi se mislim,videcemo koliko ces izdrzati.... :D
    ali ,koza mu dobro mirise i spika je glatka,bez neprijatih pauza
    pogledam u noge dole,grozne patike sa tankim djonom,sportske carape...najezim se
    al jebemu mater,koza mu dobro mirise i spika je dobra i sporo se ljubi,bas kako volim
    i resim da ne gledam u te odvratne patike
    avantura,misteriiiiiija.......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #53

    Re: Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    hhehhheee
    da se osvrnem ....


    nemoj posle da kukas i da dolazim da te cupam iz zatvora / donecu cigare / . kad te optuze za te radnje nad mladjim licem . paragrafi , clanovi i to ...



    ono jes'
    bilo je tog paljenja na reputabilne raskosne flirtuse i ranije kod mene . godine ucinile svoje , mladje lepse .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #54

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    sa 35 niko nije junosa dragi moj Majki,je l da?
    prema tome,dabome....
    avantura,misterija......
    umesto da mi pominjes zatvor bolje da mi cestitas sto sam malko zivnula,sto mu ajkulinih peraja

    btw,lavju
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #55

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Ako si sam i nezavistan, onda je to romansa a ne avantura.
    Ako si u vezi... pa izem li ga, ne znam. Zavisi koliko volis... i koga... Mislim, postoje osobe sa kojima bi vodio ljubav u bilo kom trenutku svog zivota. To je neka vrsta iscekivanja, neka davna zelja koja tinja i fatalna je.
    Sad, da li bi varao, pa nemam pojma. Verovatno ne bi, jer ne znam da lazem. Onda da slomim nekome srce, prekinem vezu zbog seksa? To ne mogu da ucinim. Znaci nisam pametan.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #56

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Teško je tu biti pametan.
    Iskušenje je opasna stvar...teško je odoleti.
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  12. #57

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Za avanturu moras biti majstor.Retki su takvi,a svi misle da jesu.Pa se upetljaju kao pile u kucine,a onda....mucnuti malo ima li se zeludac za to,ako ne ,bolje ne..mala rec a takooo velika..

  13. #58

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Mada postoji izreka za to, sad zvali to avanturom ili švaleracijom 'bem li ga, ipak je kompleksnije.
    - Nit' manje štete, nit' veće žalosti !
    Prvo sama definicija "štete" je diskutabilna. Fizička šteta teško da postoji ali...emotivna, društvena (ukoliko već imamo svoju porodicu), ekonomska, filozofska...i te kako može biti velika. Jedan trenutak slabosti može biti životna raskrsnica i to ne samo naša već i nekih osoba koje zavise od nas.
    Ipak većinom sam mišljenja da ako je nešto sklono padu da će i pasti. Možda je dobar povod i neka potajna želja većine da nešto promene, da se "nešto dešava", da budu drugačiji, da ih drugo mesto ne obavezuje na vernost i sl..Jako dobro znam da mnogi žele sa 100 izgovora da sebe opravdaju jer posle treba živeti sa tim i sa samim sobom. Dodatni rizik je postojanje repova starih veza i želja. Čudo jedno koliko puta sam čuo da je to urađeno jer...se želela staviti tačka na nešto!. Kao.."bilo je nedorečeno". A mnogi kažu da nema ništa gore od večitih pitanja " šta bi bilo da je bilo".
    Kako god, nisam sklon izigrati poverenje osobe sa kojom sam. Ne bih se osećao prijatno i gubila bi se iskrenost koja je veliki deo ljubavi. Gubitak poverenja je gubitak kamena temeljca svih međusobnih odnosa.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #59

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    Koliko pamtim, nikada partnerku nisam prevario! Ukoliko je nešto pobudilo moju pažnju i želeo bih to istražiti kuda vodi onda bih prvo se razišao sa tadašnjom partnerkom. Ne bih voleo ni da ona meni prećuti ukoliko je došla u iskušenje.
    Ponukan upravo odgledanim filmom (Neverna) malo sam se zamislio.
    Ok...odvajkada poštujem onu - Dame biraju...ali ni one same često nisu svesne u šta se upuštaju. Neka događanja znam iz priča svojih prijateljica i ma kako bile pametne, jake i svesne ipak se dešavalo. Ima dana...kada je bolje "ne tražiti đavola".
    Baš večeras, tražeći film iskočiše mi sijaset nekih reklama za "on night date"! Jbt...tamo još jasno kažu da je moguće susresti nekog koga znamo, ko nam je komšinica ili poznanica i sl. Gde mi to idemo kada videh 2-3 sajta baš za takve kontakte? Kada odgledah film nekako sam povezao i te sajtove i zapitao se koliko malo fali da bi se desila katastrofa.
    Ukratko...naučih sebe da kada bude iskušenje se disciplinujem i kažem sebi da već imam jako vrednu ženu pored sebe (ukoliko sam u vezi tada). A par puta sam, iako solo, izbegao "bliski kontakt" sa damama koje NISU SLOBODNE. Suviše toga može poći po zlu pa makar ona bila Jonnijeva "idealna dugokosa plavuša" !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #60

    Odgovor: Avantura! Da li joj se baš uvek može odoleti?

    ma odolevala sam....ponekad.... a sad mislim da je steta....
    trebalo je da udjem u svaku vodu i plivam
    racio prilicno radi
    dok ne poludim
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •