Koliko ste intuitivni?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 49
  1. #1

    Koliko ste intuitivni?

    Da li vam se desavalo da pomislite na neku osobu i da vam bas u tom trenutku zazvoni telefon a sa druge strane zice bude upravo ta osoba na koju ste pomislili? Meni se to milion puta desavalo,kao i kada mi se na ulici ucini neka osoba koju nisam odavno videla,tacno znam da cu je uskoro videti. Tako i bude,za dan,dva. I tacno mogu da predosetim kada ce nesto lose da mi se dogodi,kao i dobro,naravno. Pred ispit znam da l' cu ga poloziti ili ne,ali nevezano za to koliko sam ga spremila,osetim. Snovi mi takodje vrlo cesto daju znake,zato i ne volim da sanjam. Nemalo puta mi se desavalo da sanjam nesto i da se to dogodi ili cujem nesto sto sam sanjala. Plasim se da ne postanem vidovita,ha ha ha ha
    No salu na stranu, da li i vi imate slicnih iskustava i kakvih?

  2. #2

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    E baš sam o tome sa nekim skoro pričala, čini mi se sa 'Lebom milion puta mi se dešavalo to da pomislim na neku osobu koju recimo nisam ni čula ni videla neki dug period, a da mi istog trenutka zazvoni telefon a to za sretanje na ulici da ne komentarišem

    Sebe smatram izuzetno intuitivnom. Umem neposredno da neke stvari opazim i osetim mimo rezonovanja. I iz prve mogu da ocenim ljudske karaktere i retko kad mi se dešavalo da pogrešim.

    Na stranu sve ovo gore, to moje treće oko, šesto čulo ili unutrašnji glas me par puta spasilo žešćeg sranja. Jedan od ozbiljnijih primera se desio pre više od deset godina. Vraćala sam se uobičajenim putem, kojim sam se inače vraćala godinama kući u isto vreme, jedno veče, preko Karađorđevog parka, kad mi je odjednom dunulo da promenim maršutu. Ne umem to da objasnim, samo odjednom nisam htela tuda više da idem, već sam se okrenula i nastavila u totalno nekom levom pravcu do kuće. Tri puta dužem. Kanije te noći u ulici je bio opšti haos. Milicija, sirene, ljudi, ludnica. Moj komšija (preko ulice, inače duševni bolesnik) je baš u to vreme u parku napravio pokolj nožem, i to baš kod klupa kod kojih ja obično prolazim. Jednu devojku je preklao, koja je sedela sa mladićem tu na klupi, a usput izbo još jednu ženu koja je tuda prolazila. Nisam ja imala viziju šta će se desiti, niti da će se desiti nešto loše, već jednostavno samo sam znala da moram da nastavim drugim putem. Zašto, ko će ga znati al' ja sam to pripisala ovom fenomenu.

    I nekako sam se uvek više uzdala (ili bolje reći oslanjala) u nju nego u razum, i kad god čujem taj unutrašnji glasić, ja ga poslušam, gde god me odveo.

    Poštujem onu staru izreku koja kaže da mišljenje vara, osećaj ne.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Sledeći oglas važi samo za vidovite učesnike na ovoj temi:

    Ištem konsiljereta - muškog ili žemskog ne pravim pitanje - koji bi mi s vremena na vreme pomagao oko zaokruživanja brojeva na lotou ili izbora sigurica na kladionici.

    Missim, šteta bi bilo da se tol'ka intuicija ne iskoristi u cilju nagomilavanja profita. Ja, nažalost, patim od povremenog nedostatka iste!

    To, opet, ne znači da sam luzer - ne, naprotiv
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  4. #4

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Ponekad sam jeziva sama sebi kada tacno "predvidim" razvoj neke situacije,i sto je jos gore osetim da iza svega uvek stoji neko ili nesto sto mi na prvi pogled nikad ne bi palo na pamet.Mozda luda sam,nisam sigurna...
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Jako...ponekad me to nervira.....jer znam unapred sta ce se desiti.....zato me i suprug zove Vestico moja...

    p.s.kako nemogu da pogodim kombinacije za loto???,...a da nisam ni uplatila..

  6. #6

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Puno puta mi se desavalo da mi se desi nesto, i ja znam da se to isto, bas tim istim redosledom dogodilo, znaci iste osobe, iste reci... samo ne znam kada. I onda se setim - pa ja sam to sanjala...

    I uvek, ali bas uvek znam da li cu dobiti pozitivnu ili negativnu ocenu na testovima u skoli. Bas kao sto bebagm rece, nema veze koliko sam ja ucila i koliko znam, predosetim da li cu proci ili ne.

  7. #7

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    posedujem je.....
    ne koristim je uvek.....
    nekad joj chak i prkosim.......
    ali je poshtujem.....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #8

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Pomalo

    Mislim da je u pitanju najcesce iskustvena intuicija,a samo ponekad ona prava
    Lako cu,ako je do mene.........

  9. #9

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Ponekad se uplašim tog (pred)osećaja...
    Skoro sam imala baš neprijatnan dogadjaj.
    Imamo prijatelje u Bosni sa kojima se vidjamo povremeno.
    Dugo se nisu javljali i ja sam nekoliko puta krenula rukom prema telefonu da ih pozovem... Ali, svaki put me je nešto sprečilo. Ni sama ne znam šta...
    Prošle nedelje sam uzela telefon i pre nego što sam nakucala broj, telefon je zazvonio. Sa druge strane je bio taj prijatelj... Obaveštava nas da mu je umrla majka.
    Čoveče!
    Pa, ja stvarno ne znam kako mi nije telefon ispao iz ruke!
    Sledila sam se načisto.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  10. #10

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Koliko ste intuitivni?
    ko Baba Vanga...

    Ubica mekog srca.

  11. #11

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Dosta.Mojot maz svaki put kad kazem nesto prica da sam kobnik,ali tu nista se ne moze mene u sekundu mi ide tako i znam da ce se sluci to i da je nesto sakriveno od mene imam predosecaj da szad ove reci se krije nesto drugo.Ponekad i sama se plasim od takve misle ali to sto treba ce se desi.

  12. #12

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Desava mi se da dva-tri dana pred izlazak u grad ili tako nesto imam grozan predosecaj ili da mi nisu koze na broju sto se mojih drugarica tice i na kraju kad izgovorim to da nesto nece biti u redu i da imam grozan predosecaj u vezi necega na kraju...bude tako... (weird).
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  13. #13

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Na zalost-jesam...Uvek osetim kada Bog dolazi da mi uzme neke drage ljude...
    Poruku je izmenio goldie, 30.06.2007 u 12:19 Razlog: nema razloga za bold
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  14. #14

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Neznam kako bih to okarakterisao ali desavalo mi se svasta. Da kazem da je to sto mi se desavalo vezano za iskustvo sigurno nije jer sam isao tek u srednju skolu. Desavalo mi se to s vremena na vreme da "znam" kada ce me pitati profesor, da "znam" da li cemo ustopirati nekoga da se vratimo iz skole kuci. Da "znam" sekund kad mi je otac umro a bio sam udaljen pola kilometra od kuce. Da "znam" da je na kraju naselja radarska kontrola, a ja tek ulazim u njega itd.

    Postujem "to" kad mi se "javi" samo nazalost "ne znam" kako da uticem ne "to" da mi javi ono sto bih ja zeleo.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  15. #15

    Odgovor: Koliko ste intuitivni?

    Intuicija mi pali uglavnom na nebitne stvari, a kod bitnih vecinom zakaze.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko smo se promjenili???
    Autor swba u forumu Dijaspora
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 15.12.2011, 21:57
  2. test: koliko ste gej?
    Autor maqa u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 22:28
  3. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  4. ...koliko je duboka...
    Autor lav71 u forumu Spomenar
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 28.02.2009, 17:08
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •