Evrovizija - Strana 2
Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 189

Tema: Evrovizija

  1. #16

    Odgovor: Evrovizija

    A ni onoj voditeljki Mislim da joj je malo falilo da pocne da place

    Meni su veceras Ukrajina i Moldavija bili favoriti
    Everybody Wants to be a Cat

  2. #17

    Odgovor: Evrovizija

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ne prodje ni nash ponos i dika..

    Po njegovom izrazu lica bi se moglo reci da mu jos niko nije rekao da mu je pesma losa. Iznenadio se.
    Je l'? Pa i ja bih se iznenadila da sdu me uveravali da mi je pesma vr' Mukica..
    Elem, prosao Shime i navijam za njega
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #18

    Odgovor: Evrovizija

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Je l'? Pa i ja bih se iznenadila da sdu me uveravali da mi je pesma vr' Mukica..
    Elem, prosao Shime i navijam za njega
    Nisam gledala sve ali Shime je u redu.. Znamo ga od ranije..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #19

    Odgovor: Evrovizija

    Meni je on bre zavijao i falsirao...
    Cekala sam samo trenutak kad ce da pusti svoj operski glas u jedno dugacko "AAAAAAAAAAAA" - ko sto je i uradio na kraju....


  5. #20

    Odgovor: Evrovizija

    Nisam gled'o. Kad sam čuo našeg "predstavnika", muka me uhvatila, pa sad neću dimam ozbiljnije posledice po sluh.

  6. #21

    Odgovor: Evrovizija

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    ta evrovizija mi sve vishe lichi na paradu shunda i kicha nego na ozbiljno muzichko takmichenje
    Ta Evrovizija je uvek i bila šund'n'kič...

    ... koji ja nekako ne propustim ni kad mi TV nije u vidnom polju nisam videla kako izgledaju pevači, ko šta peva, scenske nastupe, 'aljine i ostalo, samo sam slušala i sve mi je zvučalo isto. Ja sam od naših transformersa navijala za Makedonce, oni su mi bili ok, k'o neki Bon Jovi povampireni... al' to ne prolazi.

    A ovako, generalno, navijam za Francuze, volela bih da pobede

    Mislim, gilju ne bih komentarisala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Evrovizija

    Imam interesantnu okolnost da mi je prijatelj tamo u svojstvu novinara, pa sam detaljno informisana o svemu.
    Na prvom predstavljanju novinarima, naša ekipa je pozirala sa sve isplaženim jezicima. To je bio kao neki fazon valjda. Samo je tužno što ga ama baš niko nije ukapirao...
    I očekivala sam da sa tako nebuloznom pesmom ne napravimo ništa...

    SQUAW kaže:A ovako, generalno, navijam za Francuze, volela bih da pobede
    Patricia Kaas se meni mnogo sviđa još od pre, pre... Jeste da joj pesma nije festivalska, mislim, ništa stomačić, šljokice, čak ni refren nema, ali je meni lično bolja od svega što sam imala priliku da čujem.

    Favoriti za pobedu prema brojnim anketama tamo su Turska, Grčka i Estonija. BiH se trenutno nalazi na četvrtom mestu.
    Vrag odneo šnalu...

  8. #23

    Odgovor: Evrovizija

    Да парафразирам лика са једног одвратног форума: Моја очајна песма пола света видела Баш ме чуди да је овако прошла...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #24

    Odgovor: Evrovizija

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Patricia Kaas se meni mnogo sviđa još od pre, pre... Jeste da joj pesma nije festivalska, mislim, ništa stomačić, šljokice, čak ni refren nema, ali je meni lično bolja od svega što sam imala priliku da čujem.
    Ja sam je otkrila kad je čika Pavarotti izbacio ona dva cedeja Pavarotti&Friends, početak devedesetih, kupim ja oba volumeTa. I na jednom njeno ime i pesma Les hommes qui passent E tuj sam se zaljubiJo na prvo slušanje, pa me čudi da taj cd nisam izlizala do dana današnjeg. Žena peva pa ubiVa.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да парафразирам лика са једног одвратног форума: Моја очајна песма пола света видела Баш ме чуди да је овако прошла...
    Al' kad je voditeljka izgovorila nešto poput... morate priznati da su neodoljivi... Možda. Užoj rodbini.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Evrovizija

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam od naših transformersa navijala za Makedonce, oni su mi bili ok, k'o neki Bon Jovi povampireni... al' to ne prolazi.
    a mene duša boli za Makedoncima..jbg, ktrv nije voda..

    ali bez zezanja, nisu bili loši..


    a što se Srbije tiče, iskreno, laknulo mi je jutros kad sam čula na radiju da su ispali..

    Nisam neki Eurosong fan, tako da nisam odslušala sve pesme, nego na poslu na radiju šta puste, pa nemam favorita, pogotovo što su mi zemljaci ispali..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #26

    Odgovor: Evrovizija

    ...kao sto ne gledam modne revije...tako ne pratim ni ovakve manifestacije...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #27

    Odgovor: Evrovizija

    Citat squaw kaže: Pogledaj poruku
    al' kad je voditeljka izgovorila nešto poput... Morate priznati da su neodoljivi... Možda. Užoj rodbini.
    Кад су моје симпатије у питању, новинари и посебно тв водитељи дођу мали испред педофила а иза гејева...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #28

    Odgovor: Evrovizija

    kon je ispao shto se i moglo ochekivati posle sjajne odluke nasheg struchnog zhirija da njemu da 12 bodova i poshalje ga na eurosong
    ajme vratija se shime i otishal u finale eurosonga
    sve u svemu shime nije i losh i uopshte mi nije jasno zbog tega su ga toliko pljuvali

    finska moj favorit

    I don't wanna lose control, but I'm falling
    I just can't believe it
    Never thought that I would be the one
    Falling down



    sve u svemu nasha evrovizija je bila puna bolja
    mislim da nema potrebe komentarisati voditeljeova se samo smeshi a ovaj samo gleda kako da je navata a engleski im je perfektan
    Poruku je izmenio maksimilijan, 16.05.2009 u 12:36

  14. #29

    Odgovor: Evrovizija

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    ..a što se Srbije tiče, iskreno, laknulo mi je jutros kad sam čula na radiju da su ispali..

    Nisam neki Eurosong fan, tako da nisam odslušala sve pesme, :

    I ono sto sam ja odslusala nista me nije ponelo i nemam lepo misljenje ni odabir ni jednog favorita
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  15. #30

    Odgovor: Evrovizija

    Eurovizija više nije ono što je nekad bila. Sve se svodi na dobrosusjedske odnose i politiku. Nije važno dal' je pjesma dobra ili ne ako nam je netko susjed. Koja je onda poanta Eurovozije? Izabrat pjesmu iz najsimpatičnije zemlje sa mnogo susjeda? Uglavnom, pogledam ako naiđem. Volim vidjeti do kojeg su stupnja savršenstva postavili svoje nastupe da bi bili što zapaženiji jer su pjesme koma.

    Ali ovaj micek mali iz Norveške je baš simpa.. Ne stoga jer pjeva o fairytale već je baš nekako grrr Navijam za njega. Slatkiš.

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 11:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •