Evrovizija - Strana 7
Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 189

Tema: Evrovizija

  1. #91

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Danas sam poslušala pjesmu ponovo, u nadi da će mi se nešto svidjeti.
    Uzalud.
    Bezze mi je to, a gledala sam ga na Grandu, Milan se fura na sve osim na Balkan.
    E baš su uboli sa izborom..a i mali Oliver ...mogao je tako lijepo da predstavlja Srbiju sa nekom finom pjesmicom.

    Danas slušam neke komentare vezano za Eminu...ima konekšnS svuda, BiH, Srbija, Turska...auu koliko bi to bodova bilo...i ona je bila bolji izbor od Milana...barem je svjetska žena.

    Ali džaba sve, kada glasaju djevojčice u završnom stadijumu puberteta.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #92

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Koji je smisao pobede ako te je sramota onoga što (bi trebalo da) te predstavlja?
    ajde bre,palis se na suvo....
    nego,povodom tvog komentara na momE zidicu: Josa ima tregere pa mu je sve oprosteno.
    Kad metnes tregere,pa uporedim,onda cemo da se ceramo....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #93

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    jaoooo, pa shto me ne zovete na zhuraju nisam ni znala da je izbor za Eurosong, sad sam je chula..

    zbiljaaa ljudi, ne znam o chem' vi svi prichate.. pa pjesma je stvarno odlichna!!! mene impresionirala na prvo slushanje!!! evo, ja je slusham po 3x samo da utvrdim gradivo, da se uvjerim da dobro chujem rijechi!!! ne mogu doc' k sebi.. jedino shto mogu rec' da je ovo genijalno, zbilja genijalno.. pa to ne mozhe svako.. taj grandiozan pochetak, te trube najavljuju neshto ozbiljno, napeto, neshto shto ce vas kroz cijelu pjesmu drzhati na rubu stolice.. pa onda njegova frizura i mornarsko-kapetanska odora, taj stil, narodna noshnja, alooo, pa na to se Evropa pali, ta koreografija, tako kompleksna, vrhunski profesionalci ce im zavidjeti.. a tek rijechi.. to me prosto odushevljava!!! Bregi svaka chast, ima da Evropa padne na dupe, da je impresionira ovaj aranzhman samo tako.. a poslje cete prichati "ma daaa, ja sam je od pochetka podrzhav'o/la".. da, da.. samo pazite

    kazhem bravo Brega!!! bravo ko-god-je-pis'o tekst!!! bravo koreografija!!! Bravoooo Balkaaan, k'mon!!!

    morat' cu da provjerim jel Jugoton vec izbacio plochu i kasetu na trzhiste
    moomoo meee jooouu

  4. #94

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Pa hoćemo li se ovog Bregovića otarasiti više.
    Šta uradi onoj jadnoj Severini s Cipelom, pa u šta pretvori Zdravka Čolića, sad ni Evrosong ne može bez njega.
    Pored svih etno kompozitora poput Sanje Ilića, Biljane Krstić, Slobodana Trkulje,...samo Bregović ima pravo da
    pravi pesmu za Evrosong,... Ne bih voleo da zvučim kao oni što samo kritikuju,..al ma dajjj.


    Eh ljubice, ljubice
    Praviš mi, ljubice zazubice
    Eh stisni me, kissni me
    Ljubice, na grudi pritisni me

    Ljubiš me ko balavica, nije te sram
    Beograd, Beograd, ja bezobrazan
    Ne jednom, ne dvaput, tri puta ne
    Beograd, Beograd, tri puta, po naški je

    Balkan, Balkan, Balkan, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!

    Eh ljubice, ljubice
    Grudi ti, ljubice, haubice

    Ljubiš me ko balavica, nije te sram
    Beograd, Beograd, ja bezobrazan
    Ne jednom, ne dvaput, tri puta ne
    Beograd, Beograd, tri puta, po naški je

    Balkan, Balkan, Balkan, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!
    Hop, hop, hop, ovo je Balkan, come on!

    Samo malo, samo malo, samo malo, samo malo
    Samo malo, samo malo, samo malo, samo malo
    Samo malo, samo malo mu ga daj

    Ljubiš me ko balavica, nije te sram
    Beograd, Beograd, ja bezobrazan
    Ne jednom, ne dvaput, tri puta ne
    Beograd, Beograd, tri puta, po naški je
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  5. #95

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Pa hoćemo li se ovog Bregovića otarasiti više.
    Ne verujem.
    Zna ta lisica kako pileći mozgovi rade.

    Elem, predugo zna "tajnu"... mislim da je tajnu obnarodovao Picasso
    "Mnogo treba napraviti umetničkih dela koja (u paketu uz umetnost, što se samog umetnika tiče - prvenstveno) prodaju Ime.
    Kada se taj limit dosegne.. na dalje - Ime prodaje Delo"

    Takođe je u šali jednom rekao nešto u ovom smislu:
    Slučajno sam pijući kafu, po tek spremnom papiru prosuo ostatak taloga. Malo sam to razbrljao, razmazao, neke oblike malo "uobličio"...
    i potpisao.
    Prodata je među prvima iz tada nastajale čitave serije crteža. Slučajnost ili ne, donela mi je najviše novca.


    Mslm, tak'o obezvređivanje pojma - umetnost Čak i ako je od Piccasa.. mnogo je. Zar ne?!

    A ovaj je bilmez izgleda baš tako neštA utripovao, misleći da je Mozzart.. pa da i svako njegovo njesra ima prođu
    sa njegovim.. čuj.. Brega potpisom


    Nego - nije on kriv. Jok.
    "Krivi smo mi." (Đ.B.)

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #96

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Nisam imao prilike da pročitam tekst ove pesme, sa kojom ćemo slavno potonuti ali ovo je prevazišlo sva moja skromna očekivanja. Brega je pao nisko ali ovako nisko, nisam verovao da može pasti. Mislim da imam sreću što nisam čuo i muziku .
    Prvi utisak uvek vara

  7. #97

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Samo da znate tekst je napisala Marina Tucakovic .......

  8. #98

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    ... režija je Bregina, "egzekutor" je plavušan. Svo troje su napravili "super" stvar.
    Prvi utisak uvek vara

  9. #99

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Danas čitam vesti iz kladionice za Eurosong

    ''Prema prognozama kladionice "William Hill", šanse da Milan Stanković sa pesmom "Ovo je Balkan" pobedi na Eurosongu su 50 prema 1.''

    I ovo je mnogo...navodno, najveći favoriti u kladionicama su Norveška, Azerbejdžan i Danska, a najmanje šanse da pobedi ima Makedonija 150 prema 1!!!

    Pošto nisam čula pesme, a nešto mi se baš i ne mili da ih preslušavam, biće najbolje da samo sutradan uključim tv i vidim ko je pobedio...jer ovu našu bruku biće teško za gledati i slušati....

  10. #100

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Evo sad javili na "Beogradskoj hronici" da je nasa pesma na prvom mestu. Ali ne rekose da li od napred ili od pozadi, pa ti sad vidi....aha......

  11. #101

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat Зорица kaže: Pogledaj poruku
    Evo sad javili na "Beogradskoj hronici" da je nasa pesma na prvom mestu. Ali ne rekose da li od napred ili od pozadi, pa ti sad vidi....aha......
    Ae, Zorice....jesi li ti chula za reklame?

    Pa, naravno da ce JaDni servis da "hvali svoga konja"

  12. #102

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Pa sad nije pesma Bog zna kakva, al nije ni toliko losa s obzirm za koju manifestaciju je namenjena.
    Odavno nije Evrovizija ono sto je nekad bila, mesto ili dogadjaj na kojem se trazi kvalitet. Neki su to odavno shvatili i vec salju pesmice koje su cisto zezanje i instant hitovi. Dok neki jos uvek ne shvataju.

    Sto se tice srpske pesme - ima i to kako velike sanse za dobar plasman ( i to daleeeeeko ispred nase makedonske )

    Tekst nije Bog zna sto (dobro uopste nije dobar) sem onaj deo

    Balkan, ovo je Balkan, hop hop hop


    Ali ipak pesma ima ritam koji podize i tera te da ako nista drugo iz zezanja pocnes da je pevuckas pa i dzuskas . Evo javno priznajem da od kad sam je cula samo jednom, odma sam znala da je otpevam. Bar refren.

    A to se trazi - bar za dobar plasman. A ko zna mozda i za pobedu


    P.S. O tome da je Evrosong dogadjaj ciji najveci i najzestoki obozavatelji su pripadnici gej populacije, necemo sad


  13. #103

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Ni jedna pesma mi se nije dopala.
    Ni Bregina Stikla,ni Gas,gas....
    tako da sam ocekivala nesto ovako.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #104

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Stanković dobio dvojnika iz Koreje

    Milan Stanković će ove godine predstavljati Srbiju u Oslu, ali granice njegove popularnosti očigledno se ne završavaju na evropskom kontinentu, jer i Korejci imaju svoju verziju srpskog pevača.

    Naime, tamošnji pevač G-Dragon izuzetno podseća na našeg predstojećeg predstavnika na „Evrosongu“, po stilu oblačenja, pokretima, a pogotovo po frizuri podseća na zvezdu „Granda“. Sličnost između ova dva muzičara je toliko velika, da su njihovi fanovi na sajtu „jutjub“ već napravili video gde se može gledati Korejac, a slušati Stankovićeva pesma „Ovo je Balkan“. Da je Milan poslužio kao uzor mladom pevaču iz Azije, svedoči i podatak da je ovaj donedavno imao sasvim drugačiji stil.
    - Drago mi je da je toliko daleko odjeknulo ono što se dešava na Balkanu i što se vidi moj uticaj i u tako dalekoj zemlji. Simpatično mi je što je muzička zvezda neke zemlje inspirisana mojim stajlingom, to je još jedan dokaz da radim pravu stvar! Sećate se da je Marko Mitanovski radio stajling za moj spot „Face“ oktobra prošle godine, u kojem smo imali rukavice, a kasnije smo isto to videli u spotu Lejdi Gage, čiji je on sada stilista. To i jeste poruka koju želim da prenesem - mi jesmo moderno podneblje, istovremeno veoma ponosno na svoju tradiciju, ali i svoju kreativnost - rekao je Stanković.

  15. #105

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Razmišljah samo da li ovo turiti ovde ili da otvorim temicu na "Domaći spotovi i tekstovi" ili još bolje u "Kultura > Književnost"?!
    Ali pošto ne volim da trpam teme, evo ga ovde, pa uživajet.



    Šta reći?!?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 11:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •