Evrovizija - Strana 9
Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 189

Tema: Evrovizija

  1. #121

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Ti si onda Brus Lijev sin


    Mislim da su jedno vreme krili vezu, pa su sad u ljubavi velikoj. Sta vise, procitala sam da nisu mogli da proslave godisnjicu ili tako nesto zato sto je Milan u Oslu.
    Zbogom Brus Li i ostali bakraci
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #122

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Нема везе ако је и геј, има тамо да нађе сродну душу.... Него, да ли он то шанта или ми се учинило да је бангав ?

    Наступ не обећава пуно, поене ће ухватити на глас . Пласман од трећег до осмог места по некој мојој процени .
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #123

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Ja negde vec rekoh da je on meni simpa decko skroz, razlikuje se od vecine sto se fura, a volim kad je neko razlicit uprkos svemu i verovatno bih ga slusala da neguje drugi stil mjuze, neki fanki, rock ili soul-dens, posto ima dobar glas. Nije ni meni bitno da li je gej ili ne, boli me patka, samo pisem ono sto cujem ili procitam
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #124

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ti si onda Brus Lijev sin



    Mislim da su jedno vreme krili vezu, pa su sad u ljubavi velikoj. Sta vise, procitala sam da nisu mogli da proslave godisnjicu ili tako nesto zato sto je Milan u Oslu.
    Zbogom Brus Li i ostali bakraci
    Znaš šta, i za Džordž Majkla i Rikija Martina (čak mu je i pJesma spevana) se svojevremneo pisalo da su bili i s ovom, i s onom...sve noge do Krajine .


    I za Đeksona, al' ti si tad bila BeBe.

  5. #125

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Nije ni meni bitno da li je gej ili ne, boli me patka, samo pisem ono sto cujem ili procitam
    Искрен да будем и мене били патак, та песма ЕУ је споредна ствар на овом свету. Мада....оне рибе,играчице су таман (завидим му)
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  6. #126

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Bice plasiran medju 5....ali od nazad.....

  7. #127

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Gleda li ko?
    Iskreno, koliko god da smo mi napljuvali Stankovica i njegovu pesmu, bogami.. pored nase, meni se dopala samo jos grcka, bosanska i makedonska (ali bez onog rep dela) pesma. Doduse, vise mi se dopao Vukasin
    Portugalka ima prelep glas.
    Generalno, sve su balade, sve cekas kad ce pesma da eskalira, da eksplodira, ali nukure.
    E da, prvi komentar kad je keva videla Stankovica je bio: "E jbt, napravise pedera od njega.".
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #128

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    je l se meni ucinilo ili je poljska capila Milasnovu foru s igracicama u narodnim nosnjama koje se skidaju ?!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #129

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Odgledala sam (ne baš sve pomno i s pola tona...jer je bilo svačega ) i od svih pesama nijedna mi nije nekako evrovizijska, onako, kako su nekad bile pesme na tom takmičenju.
    Večeras mi se najviše svideo Vukašin, volim što je ostao dosledan svom stilu pevanja i.... sviđa mi se njegov glas, još od operacije t.
    Ovaj naš jadničak.... ne znam šta bih rekla previše našminkan i nakinđuren, a one patike i cvetić.... tako liči na njega....skroz mi je bio bezzze...

  10. #130

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Ne gledam. Onaj naš gej transparent mi je smučio Eurosong onog trena kad je izabran, a pesma po budalaštini pretiče čak i prošlosezonsko Severinino brukanje Hrvatske.

  11. #131

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Juhuuu Pros'o Milance
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #132

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Juhuuu Pros'o Milance


    Znala sam..

  13. #133

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    BiH ušla prva.
    Ja Vukašina ne mogu očima da vidim...ali moram da priznam da je pjesma fino zvučala...a i prvi put sam je čula cijelu.

    Kod Milanovog nastupa...ne znam...nekako mi je pola nastupa bilo siromašno. ...tek kasnije kad su se pridružile i one u haljinetinama....bilo je nekako ok..previše je pazio na pokrete, pa je djelovao kao robot.
    I nisu mi se svidjela ona dvojica uz njega...brate..ako već glumi nekoga ko nije gay...mogao je da pleše sa djevojkama....kao što je radio u Srbiji.
    Sve u svemu, drago mi je da je ušao.

    Eee da...super mi je pjesma od Moldavije. I nastup i sve. I stajling.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #134

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Znala sam da xepening pocinje u 9 i da smo sedmi po redu pa sam bas namerno ostavila punu bashchu gostiju da odgledam naseg preCtavnika, usput sam iz petnih zila, krvotoka i kostane srzhi poterala sav raspolozivi patrijotizam u mozak.. I djaba.. Nisam mogla da se poistovetim sa trobojkom. A bas sam htela. Moj mozak razlazhe i nema mi pomoci.
    Ne svidja mi se.
    Ni pjesma, ni stajling, ni tjuning, ni poskakivanje.
    Vukasin je bio neuporedivo bolji. U svim navedenim elementima.

    Gledala sam samo nji' dvojicu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #135

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Meni Milan baš bio odličan, jedini nastup koji mi se zaista dopao. Uopšte me ne zanima odakle je pevač, peva li za Grand ili za Narodno pozorište, pesma je poletna, diže te sa stolice, bar je mene digla Gej ili ne-gej, meni svejedno, ne bih ga napastvovala ni u kom slučaju al' čovek ima neku h(k)arizmu, pa, mis'im, jedino on ima svoj album sa sličicama

    Dve zemlje, po prikazanom, nisu ni za služile finale, a to su Rusija i Belgija, uopšte mi se nEje dopalo, noup, noup.

    A braća Grci, ah, ko me terao da to završim, al' pobogu, jedva zbrisali od Turaka u Maloj Aziji, a pesma jedino grčko u sebi ima ono "OPA". Ako toga kojim slučajem nema, pa pesma odmah više nije grčka

    Ostali koji su prošli su bili po mom ukusu, sem što nije otišla Makedonija, koja je, za moj ukus, zaslužila da ode. Moldavija je bila vrlo dobra, dok mi je Island bio fenomenalan, i postaje moj favorit.
    kome smeta nek' eta

Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 11:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •