Evrovizija - Strana 5
Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 189

Tema: Evrovizija

  1. #61

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    OvO?



    Odoh da se izbrišem iz matične knjige rođenix...

  2. #62

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    i posle kao nismo ljacise i treba da se ponosimo i nacionalizam i obraz i chke materine.... uzzasT .... idem i ja da se proglasim pingvinom s madagaskara!

    kletva nad kletvama : dabogdatibregapisopesmu
    & underpaid......

  3. #63

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    i posle kao nismo ljacise i treba da se ponosimo i nacionalizam i obraz i chke materine.... uzzast .... Idem i ja da se proglasim pingvinom s madagaskara!

    Kletva nad kletvama : Dabogdatibregapisopesmu
    Да, стварно, овакве ствари могу да поколебају и најтврђе националисте... ајде да оплетемо још једну сапуницу од кукумавчења "срамота ме што сам Србин/Српкиња" и "ова земља није нормална"... то је сад ин.

    Иначе, избор композитора, његове песме написане из зајебанције, сам програм, Ватерлу уз трубаче, извођење накарадних старих прежваканих песама Бијелог Дугмета... благи ужас.
    Једино је Бранка Невистић била на нивоу, једино јој замерам што је отварала уста. Чак је и Северина имала неки шкљ "аутфит" на овом "евенту"...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #64

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Brega klepa pjesme u pola sata, meni se bar tako čini.

    Npr. Oliver Katić je nestao u onoj pjesmi, niti je njegov stil, niti su mu vokalne sposobnosti došle do izražaja. Ali ja sam ipak, od ova tri zla tipovala da će on da pobjedi.

    Balkan....Balkan....come on!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #65

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Jedino sam ovu pobednićku čuo jutros kod Zzike u Šarenici - znaći loše ... znaći nema ništa

  6. #66

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Да, стварно, овакве ствари могу да поколебају и најтврђе националисте... ајде да оплетемо још једну сапуницу од кукумавчења "срамота ме што сам Србин/Српкиња" и "ова земља није нормална"... то је сад ин.

    Иначе, избор композитора, његове песме написане из зајебанције, сам програм, Ватерлу уз трубаче, извођење накарадних старих прежваканих песама Бијелог Дугмета... благи ужас.
    Једино је Бранка Невистић била на нивоу, једино јој замерам што је отварала уста. Чак је и Северина имала неки шкљ "аутфит" на овом "евенту"...
    Josica na muziKi...zar to nije cakaNo?


    Nego, vidim da si pomno pratio ceremoniju...šminkeru šlageraško-festivalski.

  7. #67

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Josica na muziKi...zar to nije cakaNo?
    Није Евровизија небитна ствар, видиш на какве поступке људе тера

    Nego, vidim da si pomno pratio ceremoniju...šminkeru šlageraško-festivalski.
    Волим све што воле млади...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #68

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Ne znam zašto ste tako na kraj srca. Pa sve je ovo jedna slatka zabava. Odlučeno je da ove godine to bude drugačije, praktičnije, jeftinije. Nije to naša ideja. Tako već par godina unazad rade neke druge zemlje, i pokazalo se kao dobro. Ako može kod njih, zašto ne bi kod nas? Da je ovo sve, bilo negde u Areni, verovatno bi bilo komentara kako su potrošene pare na nešto nepotrebno...
    Bregović? Aman....čovek je poznat i priznat u celom svetu. Zar mi moramo uvek da pljujemo po našem? Ne sviđa nam se odabir? To je naše lično. Imali ste sanšu da glasate jeste li? Ja nisam, i meni lično Emina je mnogo bolji izbor. One klinkice su slale maksimum poruka za svog idola. Neka je pobedio....ima obožavateljke.
    Uostalom meni se ni Molitva nije sviđala, pa pobedila. Tada sam bila ne šokirana, nego sam shvatila da je ono što ja volim i što voli "tamo neko negde" sasvim različito i poštujem.
    Sinoć nisam obraćala pažnju na reči. Gledala sam scenski nastup, slušala muziku i zamišljala kako će to neko, ko ne razume naš jezik doživeti? I svaka pesma je imala nešto svoje, nešto neobično, nešto posebno. Zanemarila sam ko je Milan i kako je postao popularan. Zanemarila sam i one njegove šiške koje bi sa velikim zadovoljstvom skratila....
    Uživala sam u zvucima Bregine muzike, bilo je za mene jedno veselo i opušteno vreme provedeno u kući pred TV.
    I da , želim mu svu sreću ovog sveta i iskreno se nadam da će imati uspeha.
    Moje lično mišljenje nije bitno. Vrsta muzike koju ja volim nije bitna. Bitno je kako će to u Oslu doživeti i prihvatiti. A samo spominjanje Bregovića je ( priznali mi to ili ne) već jedan od bitnih aduta.
    Još nešto. ( al smaram..) Svaka pesma mi je postajala sve bolja i bolja, svakim narednim slušanjem. I vrteće se pesme po žurkama, i slušaće se...samo treba vremena..
    Ja ih neću slušati, ali ima ko hoće.
    Nije me sramota zbog predstavnika. Ponosna sam samim tim što će biti izgovoreno ime moje zemlje. Biće mnogo lošijih pesama...videćete...i obično kad tako budemo razočarani desi se nešto nama neshvatljivo..možda čak i pobeda..

  9. #69

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Ako kažem da hermafroditČić sa seljačkom pesmiČicom (koju ne da ne doživljavam kao nešto što predstavlja mene, nego mi se povraća od iste) treba da bude poslednji u Oslu, da li to znači da nisam patriota i ne volim svoju zemlju?

  10. #70

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    ko je imao stih 'Ljubav nije musaka', kumim vas bogom i svetom kapicom..?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #71

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Daleko bilo da to treba da kažeš. Ja samo hoću da kažem da je Brega napravio nešto što se traži na takvim manifestacijama. Da je on, za razliku od mene, ipak, mora se priznati, stručnjak. Koji je znao šta treba da piše da bi se to nekom svidelo. Na EUS se traži nešto drugačije. Ovo je upravo nešto drugačije.
    Nisu bitne reči. Tamo to ionako niko ne razume. Bitan je ritam. A Brega ume da pogodi ritam..

  12. #72

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Koji je smisao pobede ako te je sramota onoga što (bi trebalo da) te predstavlja?

  13. #73

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Ja to ne doživljavam uopšte tako i nije me sramota. To što se meni lično ne sviđa takva vrsta muzike to je moja stvar. To je izbor i predstavnik moje zemlje. Poštujem svaku odluku. Isto kao što smatram da nisam stručnjak u toj oblasti i da je moje zgražavanje suvišno. Ja sam amater. Brega je stručnjak Sa njim je radio čitam tim ljudi koji je analizirao kakva pesma treba da bude. Šta je to što "prolazi"...Zašto bi ja po svemu tome pljuvala? Mislim da ne umete da odvojite vaše lične muzičke ukuse od same "igrarije" na izboru pesme EUS.

  14. #74

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Kakva god bila, svedno je bolja od nase..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  15. #75

    Odgovor: Eurosong: Predstavnika biramo 13. marta

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ko je imao stih 'Ljubav nije musaka', kumim vas bogom i svetom kapicom..?
    Emina je imala te "divne" stihove....
    Znala sam da ce tako biti....ali od onog ponudjenog mislim da je ovo najbolje u datom trenutku.....

    Bitno je kako ce se to drugima svideti......
    Poruku je izmenio Зорица, 14.03.2010 u 12:50

Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija - Eurovision 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.05.2007, 10:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •