Da li se štrecnete? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 55
  1. #16

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    štrecam se samo u početku, dok je taze..posle kao da ništa nije bilo..

    i što više vreme prolazi, sve nekako bledi i bledi i na karju se potpuno ugasi..

    eto, tako je to kod mene..ni malo romantično..

    a volela bih da jeste..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #17

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    sad sam se setila zašto je to tako..

    u svakoj vezi sam dala sebe u celosti, bez zadrške, što bi rekli-do koske i kad se ona ipak završi, nemam za čim da žalim, nemam za šta sebe da krivim u smislu e da sam ovo ili ono još uradila..zato posle i nema štrecanja..ostane samo praznina..ogromna..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #18

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    Bas je to bez veze.Proslo je toliko godina,ostvarila sam u principu ono sta sam zelela i srecna sam,koliko je to moguce,naravno,ali i sada se strecnem da li zbog njega ili godina koje su prosle ?

  4. #19

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    Stane mi dah kad ga vidim! a prošlo je mnogo godina...

  5. #20

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    Da, ima puno (pa dobro, 4-5) osoba zbog kojih se ponekad rastužim, pomislim na njih i uzdahnem. Nisu to sve stare ljubavi, ima i osoba do kojih mi je stalo, ali više nismo u kontaktu. Pitam se gde su, šta rade, da li im je dobro. Ponekad neke od njih i nazovem, čisto da im čujem glas. Ponekad one mene. A sa većinom njih se, verovatno, nikada više neću ni sresti, videti njihove oči i čuti glas (osim preko Skype-a).
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  6. #21

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    ...samo kad ga vidim neochekivano... kad sam nespremna... ma koliko se trudila da iskuliram ne mogu... i uvek se samo osmehnem i nastavim dalje... jer vracati se ne mogu i ne zelim...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #22

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    Postoji jedan lik iz prošlosti.
    Pojavi se nekad iz mračnog kutka gde sam ga zatvorila...samo nekad da mi se osmehne i podseti da ga nisam zaboravila,a ni on mene.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  8. #23

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    sad se najcesce srecemo u nekoj igraonici gde vodimo decu, u parku, kroz grad... kad se setamo porodicno...uvek se strecnem, kad ga vidim, kad mi uhvati pogled ocima....kad se pozdravimo...
    kad cujem pesmu koju je tako voleo....
    i uvek se setim zasto se strecnem...
    a drago mi je kad primetim da i on isto reaguje...


  9. #24

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    Ma ştrecam se posebno kad im vidim muzeve
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #25

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    Štrecnem!
    Blaga je to reč za onu oluju koja mi se desi u glavi!

    Zahvalna sam Bogu, što se to jako retko događa! Vidimo se jednom u 100 godina ali mi pobrka misli narednih 99!

    I sada trenutno mrzim prijateljicu koja mi je dala da čitam "Virtuelna kurva" od I. Bjelice i to samo zato što mi je dala ideju da ga potražim na netu


    I sad kao lepa luda čekam ... da se nešto desi

  11. #26

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    upravo sam,vracajuci se s posla srela skolskog druga na koga sam bila slaba tokom Gimnazije....
    seta kera...
    strecnem se,nekako,i predjem ulicu...
    nemam zivce za susrete s prosloscu,,..
    cudno je to
    ne vidim ga dvadeset godina,za tih dvadeset nikad ne pomislim na njega,cak ni u smislu: Gde je,sta radi?,a evo,sad se strecnem,bez razloga...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #27

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    Super je varijanta kad odrastate u manjoj sredini pa jos ta manja sredina ima i seosku slavu na koju obavezno dolaze i oni koji imaju rodbinu i koji vise nemaju, to nam dodje kao opsirnija verzija stogodisnjice male mature. Vidis otprilike gde je ko stigao i dogurao.
    Cim ujutru stignem, neko iz starog drustva 'slucajno' nabaci da je dosao i on. Tek toliko da mi ceo dan kuva u stomaku jer uvece se moramo sresti, sve se desava u glavnoj ulici i nema sanse da se mimoidjemo.
    Istina, vremenom se 'kuvanje' odigrava na sve tisoj vatri.. Zadnjih par jedva da je bacilo kljuch
    Ipak se strecnem svaki put..

  13. #28

    14 Odgovor: Da li se štrecnete?

    Štrecnem se.
    Moram priznati da intenzitet ''štreCkanja'' zavisi od raspoloženja.
    Ukoliko sam u ''minusu'' - žestoko me prodrma, kao struja veoma viskogo napona. Učini da se trgnem, osvrnem oko sebe, ''oživim''...
    Kao adrenalinski šok
    Ne znam kako bih to drugačije definisala.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #29

    Odgovor: Da li se štrecnete?

    I ja sam samo čovjek..

    Dogodi se da se zamislim što bi bilo da je bilo.. Dovoljno je da me neke pjesme podsjete na prošla vremena.

    Neki dan sam čitala svoj dnevnik iz davne 1997 godine.. 'Štrecnulo' me je ali je i na samo tome ostalo. Prošlost je prošlost. Lijepo se je prisjetiti.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #30

    Godine lete ...

    Prolaze godine brzo i necujno ...

    I tek ponekad iz kutka zapecacene proslosti,izadje poneki osmeh ili pogled,
    neciji ...
    Onaj isti pogled zbog kojeg je srce lupalo, a misli letele ...
    Onaj isti osmeh koji je osvajao svetove ...

    Bivse ljubavi one velike,umiru sa vremenom, ali ipak se nekad kao
    lopovi prikradu i dovoljna je samo jedna pomisao da vas vrati u te neke tako daleke, a ipak tako drage godine ...

    Prikrade li vam se ponekad lik nekog ko je obelezio period vaseg zivota,
    a ko je sad samo bivsi ?
    Pustite li da vas misli povedu i vrate u proslost?
    Redjaju li se slike godina provedenih sa nekim i kakva osecanja bude u vama?

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •