Prva ljubav zaborava nema
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 72
  1. #1

    Prva ljubav zaborava nema

    Da li se secate vase prve ljubavi? Koliko ste imali godina? Ima li nesto posebno lepo cega se rado secate?


    Moja prva ljubav je bila moja drugarica iz ulaza preko puta. Imali smo 4-5 godina i stalno smo voleli da se odvajamo od ostalih u zabavistu, a i u dvoristu. Par puta smo se i poljubili. E, onda sam se ja odselio...
    A prva prava ljubav je bila u 4. osnovne. Bili smo na Zlatiboru, skola u prirodi, smuvali smo se iza nekog kamiona i raskinuli sutradan.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    12 Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Citat Kunic kaže:
    Bili smo na Zlatiboru, skola u prirodi, smuvali smo se iza nekog kamiona i raskinuli sutradan.
    Hoćeš da kažeš: kamion se pomerio .

    I moja prva ljubav je bila u zabavištu: vaspitačica! Ali, nisam imao uspeha, ne znam zašto . Možda zbog toga što nisam imao auto .

  3. #3

    11 Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    moja prva ljubav je bio jedan tomislav, koji je bio najvisi, najmrsaviji, najsmotaniji i najpametniji lik u razredu, i uz to je nosio naocale kao pepeljere, i mi smo se non-stop druzili, i pozajmljivali video-igrice jedno od drugog.i on se meni jaaaaaaaaaaaako svidjao i onda ja njemu u 8-om razredu nisam dala da izadje iz dvorista dok mi ne kaze tko mu se svidja, i onda kad mi je rekao da mu se ja svidjam , onda sam ga natjerala da ide sa mnom u bioskop, i tako smo mi gledali film i poslije otisli kuci. i onda je mene mama sva ushicena pitala: a da li ste se poljubili? a ja kazem: ne. a ona opet: a da li ste se drzali za ruke? a ja kazem: ne. a ona meni: pa dobro djeco, pa sta ste radili? a ja njoj sva ponosna: pa gledali film!!! i onda je ljubav pukla jer smo krenuli u razliciti srednje skole
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    moja prva ljubav je bio moj drug iz osnovne skole (prvi razred) interesantno je da su skoro sve devojcice bile zaljubljene u njega (imali smo samo tri decaka u razredu)

  5. #5

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Moja prva ljubav je moj drug iz osnovne Joooj, majko mila, kad pogledam album iz skole prosto se zapitam sta je meni tu bilo tako interesantno I da... sad je narkoman A sasvim slucajno se zove isto k'o moj sadasnji
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    07 Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Sjecam se svoje prve ljubavi i smatram da ona izdreka PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA uopste nije tacna.

  7. #7

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    -"...Otvorila mi matora, sa licem aligatora.. hej pa to sam ja..."
    A pre toga je bilo
    -"...Tog jutra sam stigao putnickom klasom..."

  8. #8

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Citat danny kaže:
    Sjecam se svoje prve ljubavi i smatram da ona izreka PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA uopste nije tacna.

    Slazem se

  9. #9

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Citat danny kaže:
    SJECAM se svoje prve ljubavi i smatram da ona izDreka PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA uopste nije tacna.

    hehhee nadam se da je ovo aforizam
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 31.05.2006 u 23:28

  10. #10

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    nema..uvek se nekako zaglavi u ne znam ni ja kom delu mozga..pre dva dana mu je bio rodjendan, zasto to pamtim??

  11. #11

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Zvao se Miodrag..uopte nije bio ni Mio a još manje Drag!!!!

    čekao me je posle škole na uglu ulice i gađao grudvama..te sam zime furala modrice po telu kao modni detalj na fizičkom...
    na proleće su na mojoj klupi venule visibabe svakog jutra...ali prva ljubav beše okopnila...sa snegom...

    I opet...svake godine, kada padne prvi sneg, setim se Miodraga i njegovih crnih kovrdža i ogromnih okica...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  12. #12

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Bio je to 8. osnovne... zima... Izlazili smo su diskoteku koj nije imala posetioca starijeg od 16 god. Moje drugarice i ja smo se super slagale sa njegovim drustvom, poceli smo da izlazimo zajedno. Vremenom su se njih dve smuvale sa njegova dva druga. On se zaljubio u mene ali mu nisam htela uzvratiti. Svi su me nagovarali, al' ja nisam htela ziva!!! Jednu noc sam ga sanjala, kao zajedno smo. San je bio toliko lep da sam odlucila da budem s'njim cim sam se probudila. Potrudila sam se da on to sazna i smuvali smo se. Trajalo je to dva i po meseca. Zaista je bilo lepo kao u snu. Iskreno sam se zaljubila. Medjutim, kao sto to obicno biva, ostavio me je, bez objasnjenja, eto tako... Narednih godinu dana bila sam obavijena velom tuge. Bilo je tu nekih pokusaja da se pomirimo, ali nikada nismo.
    Proslo je skoro 7 godina. Jos uvek me nekada potrazi, pridje, pricamo... Nekad se usudi da me vrati... Ipak, svaki sneg me podseti kako smo se grejali tada, raskopcamo jakne pa se zagrlimo... Svake godine mu se setim rodjendana. Svakog 04.12. ja izbrojim jos jednu godinu... Skoro sam prestala (bas svaki put) da se okrecem za ulicom u kojoj smo se prvi put poljubili. I ne mogu da ne pitam kako je i sta radi kada mu sretnem naboljeg druga...
    Prva ljubav, ne zari kao nekada, ne boli kao nekada, ali se nezaboravlja...

  13. #13

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Moja prva ljubav se desila nešto kasnije, uvek sam kaskala za svetom... Bilo je to na raspustu između treće i četvrte godine srednje škole. Radili smo u istoj firmi, preko omladinske zadruge (eee, dobra stara vremena...). Moj poslednji radni dan, kraj raspusta, ja svratila do njega da se pozdravimo, kaže čovek da sam zaboravila da mu dam svoj broj telefona, ispravih grešku, bilo to divnih 5 meseci, ostavila ga zbog drugog, užasna geška, ali čovek se uči dok je živ... Srela ga pre neke dve godine, zaustavio me na ulici, pokazivao slike njegovih klinaca, dečak i devojčica, isti njihov tata... Ne zaboravlja se to, nikada.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  14. #14

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Moja prva simpatija se zvao Dejan i sad je veterinar u Australiji,bio je sin mamine prijateljice i stariji od mene 6 godina...
    Ja sma tad imala 7 i bila sigurna da se ia ja njemu svidjam
    Prva ljubav je trajala 5 meseci u vezi i dugih sest godina zaborava (imala sma 13)
    U poslednje vreme cesto sanjam bivse
    U svakom slucaju lepo je setiti se
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  15. #15

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Ja sam se prvi put zaljubio kad sam bio na moru! Znas vec Zabava, zezanje i zabava...

    Kad sam je video prvi put cinila se da je nekoliko godina starija od mene (verovatno zato sto je i bila 2god starija) mislio sam da je daleko iznad mene (otprilike toliko da bi se i Cassanova pomucio oko nje)

    Ali ustvari uopste nije bilo tako, ona se upoznavala, zezala i uzivala. Ali mene je jos uvek nesto sprecavalo da joj pridjem, tek bismo ponekad razmenili pogled. Posle nekoliko dana smo poceli, sasvim spontano, da pricamo da se zezamo ali nista ozbiljnije...

    Onda su nam prisle ona i njene drugarice i pozavale nas da izadjemo sa njima. Te veceri smo se odvoili od ostalih, nasli malu zabacenu plazu i...

    Od tada smo bili zajedno 25 sati na dan. Od ranog jutra bili smo plazi i cesto lezali i cutali, uzivali smo jedno u drugom a sve reci su bile suvisne. A celu noc smo ludovali. Ta euforija je trajala samo 4 dana i jer ja sam morao da se vratim, razmenili smo brojeve, adrese itd. i obecali da cemo se videti ponovo sledece godine.

    Ali kada je dosla sledeca godina zbog razloga na koje nisam mogao da uticem ($$) nisam mogao da odem do nje!! I kako je vreme prolazilo mi smo se polako udaljali. Sada se vise ni necujemo ali meni u sobi jos uvek visi njena slika i u mislima ona zauzima jedan VRLO poseban deo.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prva beba - sin ili kćerka - da li nam je važno?
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 27.02.2015, 15:17
  2. Prva bračna ponuda VojvodinaCafe-a
    Autor gogothegreat u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 00:46
  3. Otrgnuto od zaborava!
    Autor A6quattro u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 04.02.2009, 17:29
  4. Prva nacionalna Noć muzeja
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.05.2007, 14:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •