Voleo sam... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 60

Tema: Voleo sam...

  1. #16

    Voleo sam...

    ...Kad smo mama i ja bile u istoj smeni...Popodnevna...Bila sam prvi razred...Onda se celo pre podne igramo, spremamo ručak, peglamo (imala sam svoju malu dasku i plastičnu peglu ), sminkamo se...Jos uvek se secam njenog mirisa tad i suknjica sa falticama...Ti dani su imali neki svoj miris...i uvek je bilo sunčano...
    ...Kad smo ja i dragi počeli da se zabavljamo...Jedva čekam da mi se zavrsi smena na poslu...trčim do autobuske i ulazim u prvi bus za NS...Usput se dogovorimo sta da nam spremi za večeru i to uvek bude :viršle, sunkica, pašteta Kako mi je bilo slatko to njegovo spremanje i odgovor :'' To uvek imam zbog klinaca '' ...Sinoc sam nam skuvala virsle....i smejala sam se...

  2. #17

    Odgovor: Voleo sam...

    Voleo sam da igram basket.
    I sad ga ponekad igram ali nije to to kao nekad. Sad je klincima bitno samo da se da koš. Dobiješ loptu - šutneš. Pi.
    Nema one lepote igre kad prođeš jednog pa drugom baciš "mosu" za šut pa proigraš slobodnog saigrača a taj drugi poleteo sa lastama na jug da ti lupi "bananu" a onaj prvi još naručuje jogurt (kad si ga već poslao po burek,jel...)... E da... Još se pamte neki moji legendarni potezi (u mom kraju naravno ).
    A sad samo:šutni sam si na trojci, šut šut Šut... Ma daj,bezveze.
    Oni koji su nekad pržili basket na mašincu,na terenima u vojnoj menzi,na škloskom na Salajci,u PK i još po nekim vrućim terenima znaju o čemu pričam. To je bio basket...
    kao što rekoh, voleo sam nekad basket.

  3. #18

    Odgovor: Voleo sam...

    ..izlaske sa bratom
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #19

    Odgovor: Voleo sam...

    ...da docekujem svitanja na jednoj obali
    ...da popijem prvu kafu sa njom,ali toga vise nema
    ...da cutimo zajedno
    ...bezbrizne vikende u Karlovcima
    ...ususkanost jednog sela
    ...onaj prvi sneg u Rumskoj ulici
    ...nase izlaske i sate provedene pred ogledalom
    ...tatine vikend izlete
    ...one nase setnje u sitne sate,kad ceo grad spava
    ...da se smejem sa njom i kad mi nista nije bilo smesno

  5. #20

    02 Odgovor: Voleo sam...


    Volela sam da vikendom prosetam do svoje kume i provedem dan sa njom i dedom ... volela sam pasulj nasuvo koji je spremala specijalno za mene ... i krofne koje su neizbežno išle uz pasulj, a koje niko nije znao spremiti kao ona ...

    Volela sam da šetam po vinogradima i obližnjem šumarku ... da se utrkujem sa psom ko je brži ... volela sam da se popnem do Vodovoda i odatle da posmatram grad koji se prostirao nizinom ispod mene ... u tišini ...

    Volela sam da sednem baki u krilo ... i da samo sedim tako dok me miluje po kosi ... da sedim pored dede i da zavučem noge pod njega kako bi mi ih grejao ... da me stisne onim svojim velikim šakama i zdrma jer je sretan što me ponovo vidi ...


    ... otišli su ... otišla sam i ja iz tog grada ... ali uspomene su ostale ...
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  6. #21

    Odgovor: Voleo sam...

    Voleo sam jednu malu, ime joj je bilo Ruza,
    Na zanosnom bijah valu, samo ljubav da mi pruza.
    Dok sam im'o nesto love, sanjali smo snove snene,
    Posle nadje veze nove, prestade da sanja mene.
    Od tog dana gajim tugu, svi drugovi mene tese.
    Govore mi: Nadji drugu, ova ruza s' trnjem bese.

  7. #22

    Odgovor: Voleo sam...

    mislim da sam voleo jednu malu crnu
    voleo sam njenu crnu kosu a ona se ofarbala u crveno
    voleo sam i njenu crvenu kosu
    a mislim da nisam voleo kad je otisla

  8. #23

    Odgovor: Voleo sam...

    ...svoju uciteljicu
    ...svog dedu-pricao je lepe price
    ...putovanja sa roditeljima
    ...mamin osmeh i njenu sarmu
    ...kad me tata povede u bioskop
    ...nasu kucu u Makarskoj


    ...ovoga svega vise nema,ali secanje na sve to,daje mi impuls za druge ljubavi...

  9. #24

    Odgovor: Voleo (volela) sam...

    'Volela' sam xD
    svoj telefon,al' sad nista ne valja,a onog drugog nema
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #25

    Odgovor: Voleo sam...

    Volela sam sa onog zidica na kalemegdanu,posmatram onaj carobni zalazak sunca,pa setnju posle zalaska i uvek bih sela na onu klupu.Onu klupu na kojoj je sedeo moj tata i drzao me u krilu,pricajuci mi razne pricice.

  11. #26

    Odgovor: Voleo sam...

    Voljela sam one dane slobodne koje sam znala imati. Iako bih sakupila više sati mjesečno - nekako mi se činilo da sam bila više free nego sada..

    Fali mi kavica koju sam voljela ujutro popiti u bircu, čekajući autobus za posao. Već su me konobari znali

    ..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #27

  13. #28

    Odgovor: Voleo sam...

    da igram lastika, da gadjam stukanicom (ja stvarno ne znam drugi naziv, ali to je ona cjevcica, pa uzmes malu bobicu, pa dunes, i gadjas tom bobicom), da se pentram po drvecu, da prepisujem sa salabahtera iliti puskica iz prve klupe, da idem na zurke u studentskom domu, da pijem pivo, da slusam majkla dzeksona, da zvonim ljudima u stan pa pobjegnem, da igram tapke, da slusam ploce...
    nattydread is coming to dinner

  14. #29

    Odgovor: Voleo sam...

    ...da vikende provodim sa mamom u Beogradu u njenom simpaticnom stanu u Sumatovackoj ulici. Odlazile bi na Kalinicevu pijacu (neizostavno sam se vracala kuci sa kajmakom i sirom). Nase caskanje uz kaficu u nekom od usputnih kafica. Volela sam da posle rucka prilegnem na njenoj ugaonoj garnituri, cekajuci da me ususka u cebe i da me posle sat-dva probudi miris kafe.
    .......
    neunistiva zlojebaba!

  15. #30

    Odgovor: Voleo sam...

    Volela sam, kao mala, da se igram sa koka-kolom, sipam onako malo u čašu, pa je to, kao, viski...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Voleo sam, al' mi se smučilo
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.07.2011, 01:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •