Umem neugodno da reagujem kada... - Strana 10
Strana 10 od 15 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 218
  1. #136

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Nabrojaću samo (manje-više) neracionalna neugodna reagovanja kod sebe: kada mi neko psuje majku, kada me neko udari po glavi, i u šali, kada mi vređa zavičaj, zemlju i klasu, kada mi vrati oštećeno ono što sam mu pozajmio. Neuračunljiv sam kad se tek probudim i kad sam jako gladan, prag tolerancije mi je u minusu, a još više me nervira kada mi neko soli pamet kako je to samo posledica navike, razmaženosti itd. Neugodno u poslednje vreme reagujem i na fanatike, naročite desne i proevropske. Ne umem da im oćutim, pa neka su i očigledni imbecili. Neugodno reagujem na povlađujući odnos prema meni, na stavljanje tuđih reči u moja usta, na pokušaj otpočinjanja ogovaranja mojih dragih u mom prisustvu. Umem neugodno da reagujem na neodgovorno ponašanje zrelih osoba, na nepoštovanje mog vremena.

    Kad malo bolje pogledam ovaj svoj post, dosta sam ja jedan nakrivo nasađen i neugodan građanin.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  2. #137

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Nabrojaću samo (manje-više) neracionalna neugodna reagovanja kod sebe: kada mi neko psuje majku, kada me neko udari po glavi, i u šali, kada mi vređa zavičaj, zemlju i klasu, kada mi vrati oštećeno ono što sam mu pozajmio. Neuračunljiv sam kad se tek probudim i kad sam jako gladan, prag tolerancije mi je u minusu, a još više me nervira kada mi neko soli pamet kako je to samo posledica navike, razmaženosti itd. Neugodno u poslednje vreme reagujem i na fanatike, naročite desne i proevropske. Ne umem da im oćutim, pa neka su i očigledni imbecili. Neugodno reagujem na povlađujući odnos prema meni, na stavljanje tuđih reči u moja usta, na pokušaj otpočinjanja ogovaranja mojih dragih u mom prisustvu. Umem neugodno da reagujem na neodgovorno ponašanje zrelih osoba, na nepoštovanje mog vremena.

    Kad malo bolje pogledam ovaj svoj post, dosta sam ja jedan nakrivo nasađen i neugodan građanin.
    Kad vidim ovakav post od očigledno razmaženog lika

    Ma upravu je čovek(ne povlađujem,ne povlađujem...)

  3. #138

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Kada mi neko kaze: bre

    ...ili jos gore: ej bre

    ...a tek :ej bre TI
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #139

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    kad mi se dira po porodici,kad slusham laz uu,onda sam nezgodan

  5. #140

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    kada ...
    se najedem pasulja
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #141

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Kada mi muskarac kaze: "Ti si zensko, neces razumeti.".
    Konkretno se radi o ortaku koji se potukao, pa sam pokusavala da ga odvratim od sacekuse, ali mi je samo izgovorio tu famoznu recenicu. Na kraju sam ja popizdela a njega ostavila da dobije batina. Ko ga jebe kad je musko.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #142

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Kad mi se neko mesha u posao...pochne da pametuje i tako to
    onda ga polako ali sigurno izblamiram i ponizim.
    Veoma sam strpljiv i temeljan u tome

  8. #143

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    ...se uspavam,pa onda žurim da se spremim za posao,a ne mogu da nađem ono što sam smislila da obučem,i još se ispostavi da mora da se pegla ponovo,...e u takvim situacijama bukvalno ujedam
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #144

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Trudim se da uvek smireno reagujem i onda kada sve prevrsi meru nevaspitanja, ljudske gluposti...
    Ipak ono sto me iz " takta izvodi" je kada recimo me neko konstantno prekida kada nesto govorim, kada na poslu vide da radim a znaju koliko to sto radim nije igrarija, a ipak pitaju, prekidaju, i ono na sta nacesce negativno i glasno reagujem je kada na pauzi za kafu, koleginici koja je upravo otisla u drugu kancelariju..po neposrednom njenom izlasku.pocinju koje kave price, ne bitno da li su tacne ili ne....Ali zasto komenat iza ledja, a u njenom prisustvu "sirok osmeh i pokvaren zub".....Na to sam alergicna....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #145

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    ja uOpšte ne umem neugodno da reagujem ... uvek nežno, blago, tiho ... i ugodno reagujem

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #146

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Kad sam gladan ...
    kru mi creva kao lavovi
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #147

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    kada me neko prozove, kao npr: "neka strina"
    neunistiva zlojebaba!

  13. #148

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Ja reagujem žestoko na laži i podmetanja . Uopšte...na sve što je "na kvarno".
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #149

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Neposredno nakon ustajanja ujutro. Najbolje da mi se niko ne obraća u prvih pola sata Inače ne reagujem neugodno čak ni kad bi trebalo..

  15. #150

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Kada me nagaze
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 10 od 15 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada ste otišli?
    Autor Necromancer u forumu Dijaspora
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:52
  2. Noć kada sam...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.09.2013, 19:09
  3. Dan kada je...
    Autor black mamba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 20:17
  4. Kada dođe kraj....
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 24.05.2011, 14:33
  5. Kada plata ne dođe..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.12.2010, 20:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •