Umem neugodno da reagujem kada... - Strana 15
Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415
Prikaz rezultata 211 do 218 od ukupno 218
  1. #211

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    s godinama sve redje reagujem neugodno
    kao da me se ljudi mnogo ne ticu
    jedino moji najblizi mogu da me razgoropade,ostali jok
    bas tako,nedovoljno mi je stalo
    tu i tamo,jos uvek mi se desava da osetim neobjasnjivu odvratnost prema nekome,cesto nicim izazvanu
    to ne mogu da kontrolisem
    ali takve bacim na ignore
    jeste li primetili da cak i virtuelno ,cak i bez izmene reci sa nekim,mozete da osetite kako vam se energije ne podudaraju?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #212

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    na hroničnu nadrndanost mog direktora...čovek prosto zrači lošO, taman je, namršten, tripuje se da liči na Branislava Lečića i ima onaj čuveni manir nehajno-rukom-kroz-kosu
    jer ja ne volim ljude kojima su namrgođenost (čitaj urođeni baksuzluk) sinonim za ozbiljnost (autoritet)....ne volim ni autoritete, osim intelektualne
    e ta njegova negativna energija me razludi
    i to što metne u fioku grickalice i čokoladu i onda sam jede i nikoga ne nudi
    i što ni pekaru 'leb ne plaća
    i što je grebator
    anyways, na njega veoma loše reagujem
    s godinama, te reakcije sve manje mogu da kontrolišem
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #213

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Oooooo, što popizdim kada netko svoj posao uvalja drugome.. Kod mene to ne prolazi i reagiram veoma grubo i odbojno.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #214

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Ne preterujem kad kažem da sam prilično posesivna osoba. To se odnosi na sve što je moje, prijatelje, partnere, porodicu, mesto na kauču, tanjir, šampon, odeća, krompir, potpuno je nebitno šta je u pitanju dok god je moje. Imam izgrađen osećaj za moje i tuđe i tako se i ponašam. Greška je možda što očekujem da se i drugi ponašaju tako.
    Umem jako neugodno da reagujem kad neko dira moje, posebno bez pitanja. Manje-više za ljude, tu reagujem neugodno ako neko njih dira i sa te strane umem da budem strašno gruba, ali za moje stvari? Nemoj. Da. Diraš. Moje. Stvari.
    Just don't.

    Takođe, neugodno reagujem ako mi neko ugrožava prostor. Više od svega volim svoju slobodu, nevezano za vezanost koju imam (i gajim) sa nekim ljudima. Meni jednostavno treba da budem sama sa sobom nekoliko sati dnevno. Umem da odlepim kad mi neko sedne na vrat da negde idem i da se socijalizujem a meni do toga stvarno nije, ili ako se neko konstatno nameće da mi bude u društvu. Jednom prilikom mi je tako neka budala skakala po kičmi, smarao me je sat vremena dok nisam samo ustala i otišla u sred priče. Da ne bude da sam bila bezobrazna, prvo sam probala sa finim pristupom i rekla mu da nisam sama došla, kad sam shvatila da ne vredi, rekla sam mu da smara, a kad sam skontala da ni to ne vredi, pokupila sam pinkle i otišla.

    Ne ugrožavaj me i ne ugrožavaj moje, i mirna Bačka
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #215

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Uvek na bezobrazluk bilo koje vrste, u bilo kojoj prilici i formi...
    I platila mi ova moja firma neki trening kao da naučim taj poker face i da se skuliram kad treba (nije baš anger management ali najbliže tome što možete zamisliti), no džaba! Nesam popravljiva kad su ljudi bezobrazni i drski, explodiram na 1,2..i nema teorije da prećutim...jok ja

  6. #216

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    ...neko i pored uljudno pružene šanse da se koriguje nastavi sa rigidnošću i stavom "ja sam najpameniji(a), nepogrešiv(a) i tačka"! Skoro je pravilo da osobe koje nisu spremne da preispitaju svoj stav skaču drugima po glavi insistirajući baš na tome!
    U forumaškim okvirima takav postupak osobe devastira postojanje foruma jer je on mesto za RAZMENU i sučeljavanje mišljenja (manje ili više argumentovanih). Ko nije spreman da pročita i čuje druge neka stane pred ogledalo i i divi se sebi. Forumu nije potreban egomanijak, gluv i slep za sve što oporgava ili pobija njegov stav.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #217

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Neugodno reagujem na nepravdu,učinjenu meni dragim osobama ili samoj meni,zatim na pokušaje da me neko napravi budalom.Tada puštam i puštam i puštam ,čisto da vidim koji su limiti te osobe a onda u jednom trenutku otpustim sve kočnice i onda sve ode u vraga.Ne razmišljam o tome da li je to šef,starija osoba ili neko ko će mi možda trebati za nešto nekad opet.Ne me je briga za poštovanje,uljudnost,etiku. Aspolutno me nijie briga !
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  8. #218

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Uh... Grozna sam posle budjenja...15 minuta....Ne valja me dirati.... Šta tada umem da kažem..qq
    Mada dosta pišem pričam malo. Ne volim da me u sred razgovora prekine odrasla osoba. Iako imam pojačanu kontrolu, umem da eksplodiram, ili da popravim stanje svog gastritisa bez reakcije(sa osmehom na licu). Uopšte ne volim bahatost, bezobrazluk u svakakvim oblicima....

Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415

Slične teme

  1. Kada ste otišli?
    Autor Necromancer u forumu Dijaspora
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 20:52
  2. Noć kada sam...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.09.2013, 20:09
  3. Dan kada je...
    Autor black mamba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 21:17
  4. Kada dođe kraj....
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 24.05.2011, 15:33
  5. Kada plata ne dođe..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.12.2010, 21:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •