Umem neugodno da reagujem kada... - Strana 2
Strana 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 218
  1. #16

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    kad je neko glup..i dwolican

  2. #17

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Uh, fitilj mi je prilično kratak
    Elem,
    - kad mi neko dodje nenajavljen, a ja u pola kafe koju volim uglavnom da pijem sama
    - kad se neko bez blama ne izuva, tu i odćutim ali popizdim jer ne volim da unosim tudje ispljuvke u kuću
    - kad je steknem utisak da je neko ljigav, lažno ljubazan i sa svima dobar onda dobijem želju da razbucam takav odnos u startu i pokažem ljigavku da kod mene to ne pije vodu
    - kad mi neko maltretira i vredja dete. Tu umem dzumbus da napravim
    - kad moja mama neće da se zamera ljudima nego dodje pa meni glumi žrtvu, a ona škorpija, šatro dobra e tu takodje umem da se baš naljutim..
    eto..
    uglavnom ne volem nepravdu
    fitilj mi je priliçno dugaçak :
    - kad neko dodje nenajavljen i ja mu ne otvorim vrata prvo poziv mob ako zeliş ulaz
    -izuvanje obavezno ... uz to i puşenje a postoji i nalepnica o zabrani na ulaznim vratima
    - jednostavno ne dam da mi neko remeti mir ali ponekad popizdim u saobraçaju
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #18

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    - mi se neko smeje u lice (mrzim cinike)

    - kada cekam u redu (nebitno gde) i neki pametnjkovic se nonsalantno provuce ispred mene

    - kada me neko hebe u zdrav mozak bez qurca
    neunistiva zlojebaba!

  4. #19

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Kada me ne shvataju ozbiljno !












    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #20

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Kad mi _deda_ gurne prst u usta dok zevam. Tad sam u stanju da ga suptilno ubijem na mestu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #21

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    ...uf!
    U zadnje vreme znam baš nezgodno da odreagujem!
    Pre sam se uvek povlačila i nisam dozvoljavala drugima da me čepaju, a ja da prođem mimo toga i pravim se da me ne dotiče...
    Sada, kad neko da neku opasku, posebno na račun moje porodice ili se nađe da mi pametuje oko dece, takve najlakše ''oduvam''.
    Takođe mi smetaju razne nepravde oko nas u društvu i pokušavam, što moj muž kaže, da ispravim sve moguće krive Drine...
    Inače sam pitoma kao jagnje...

  7. #22

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    bas se mislim..
    umem strasno iznervirano da odreagujem ako me neko prekida dok sam za kompom
    znaci, dok sam za kompom i nesto drkam po netua bas mi se onda neko nakaci i kaze: "E ae moram nesto da pogledam, ustupi mi mesto na minut.."
    more, cekaj reda, dobijes kad zavrsim
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    ...shvatim da me ljudi lazu

    ...kada sude o meni,a tek me povrsno poznaju

    ...kada mi zameraju sto koristim mozak ponekad

    ...kada predju granicu..i iz sale neprimetno pocnu da vredjaju

    ...zloupotrebe moje poverenje...tu nazad nema

  9. #24

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...shvatim da me ljudi lazu

    ...kada sude o meni,a tek me povrsno poznaju

    ...kada mi zameraju sto koristim mozak ponekad

    ...kada predju granicu..i iz sale neprimetno pocnu da vredjaju

    ...zloupotrebe moje poverenje...tu nazad nema
    nemam sta da dodam...potpuno se slazem sa ovim sto si navela..

  10. #25

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Umem i to smesta, ja funkcioniram kao fliper / odma' tiltujem U gard idem kad god mi se učini da negde ima nekih subliminalnih porukica i specijalno sam nezgodna ako neko dira ljude koje volim. Neugodno reagujem i kad god mi neko bezveze troši vreme koje mu ne dam. Neugodno može ljudima da izgleda i to što govorim šta im mislim, a to se ne sviđa svakome. Valjda ja to ne shvatam tragično. Možda i vučem iz familije, ima nas mnogo, sa svih strana, pa nema mesta za neka mozganja i ćutanja već svako svakom odma' kaže šta ima

    Ne volim da išta čuvam u sebi i trujem svoju dušu mislima o nečemu ili nekom, zato lepo odma' budem nezgodna ako ću već biti, pa da vidimo oćemo li se razilazit il' kafu pit'
    Mislim da su ljudi koji reaguju sa zaostatkom i ljudi koji su čekalice suštinski zlobni i pokvareni
    Izdaju bilo kakve vrste ne trpim, jer sam odana kao pseto i najglupljim stvarima i idealima, i tu zidam zid o'ma
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #26

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    ...igram bilijar.. e imas 2-ku za srednju.. na mesto.. "suptilno"

  12. #27

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da su ljudi koji reaguju sa zaostatkom i ljudi koji su čekalice suštinski zlobni i pokvareni
    Ne bih rekla da su svi ljudi koji reaguju sa zaostatkom ustvari zlobni i pokvareni a biti čekalica se ponekad više isplati. Neko dok ne oseti na svojoj koži ne može da shvati. Pogotovo kad si sa nekim u neraskidivim odnosima.

  13. #28

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ne bih rekla da su svi ljudi koji reaguju sa zaostatkom ustvari zlobni i pokvareni a biti čekalica se ponekad više isplati. Neko dok ne oseti na svojoj koži ne može da shvati. Pogotovo kad si sa nekim u neraskidivim odnosima.
    Verovatno nisu svi, ali ja sam takvog mišljenja Eto vidiš - isplati. Šta to znači isplati nego da si se šekspirovski nahranio osvetom što za mene nije baš čista suština ili ne ona koja mi se dopada Kad sam u neraskidivim odnosima sa nekim ne funkcionišem tako, može se sve shvatiti i odmah, a sve ostalo što je raskidivo precrtam pa taj može da čeka i seva dokle hoće kad me već kod precrtavanja više ne zanima Tek mu se tada ništa ne isplati Valjda volim i da držim i da vidim otvorene karte kod ljudi, koj će ga zna O'ma, pa šta bude biće

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Ok, recimo ja to ne kontam kao osvetu, više kao diplomatske odnose. A ne posedujem tu dozu asertivnosti koju ti pokazuješ.
    Negde si pisala da je moguće da te drugarica nazove u 4 ujutru jer ima potrebu da te čuje, nadješ joj se pri ruci kada treba, takodje kada nisi spremna za druženje zaključaš vrata i taj neko to mora da razume? Znači treba da poštuje tvoju volju kao što i ti poštuješ jel tako?
    Kada sam navela primer na ovoj temi na neraskidive odnose sam podrazumevala rodbinske veze. A nekako se pokazalo da tamo neko uvek ima više razumevanja nego oni sudjeni. E prema njima je teško biti asertivan i pokazati uvek svoju volju.
    Primer:
    Ja te nazovem:
    ...bla..bla..mislila sam da dodjem do tebe da popijemo kafu.
    ti kažeš: e kokoško jedna baš si sad našla da me zoveš, kuvam pekmez (recimo potrefilo se)
    ja kažem: nema veze ti kuvaj ja ću da pričam
    ti kažeš: ne nemoj, ti to ne znaš
    ja : ok čujemo se neki drugi dan.
    drugi put
    ja: šta bi sa onom kafom?
    ti: e seljanko jedna uvek zoveš u nevreme, sredjujem ormare u kršu sam (recimo potrefilo se).
    ja: pa dobro napravi malu pauzu
    ti: ne ne mogu
    ok. neki drugi put.
    I gde je tu moja želja da sa tobom izblejim neko vreme?
    Treći put te neću ni zvati
    Ali isto tako neću ni napraviti kompromis kad ti iskažeš želju.
    Da smo extra dobre mešale bi pekmez zajedno bez problema, ako nismo ne mogu da znam kako ti je dok ga ne skuvam sama.
    Šta znam, uvek gledam da izbalansiram ali samo do neke granice

    Skontala sam ovih dana i ovo
    umem nezgodno da odreagujem kad neko neće da uzme ono što želim i imam da pružim.
    Ne treba da me štitiš od lošeg. Nisam ja mala.
    Znači i u dobru i u zlu!
    Poruku je izmenio Najgora, 08.09.2008 u 09:35

  15. #30

    Odgovor: Umem neugodno da reagujem kada...

    Da, pisala sam, prijatelj / rodbina, to je isto. I u istom postu da mislim da je namćor onaj koji meri i premerava koliko je ko koga puta zvao i pozivao. A primer koji si navela je klasično dečije podrndavanje, za moje pojmove, koje se završava durenjem. Treba da pamtim, krčkam u sebi, lupam recke, računam... pa to mi onda sve ima mnogo dublju pozadinu i ne baš lepu suštinu. Ja neću da znam da je ringla "pec" dok mi ti ne zalepiš ruku na ringlu? Hm, možda. Nit sam ja tebi nešto pokazala niti ti meni. Šta se tu kome isplatilo, pitam se? Ili dođi da držiš teglu dok sipam ili sutra u 9 u Raginoj glavi na to pričanje ili jedi govance. I nijedan pekmez nije toliko zahtevan. Ili u današnje vreme vrlo jednostavno - identifikacija se zove i nalazi se na fixnom i mobilnom telefonu. Možeš da budeš diplomata sveCki

    E prema njima je teško biti asertivan i pokazati uvek svoju volju.
    Meni nije teško da uvek stavim karakter na dlan i kažem take it or leave it šta god i ko god da je u pitanju.

    Al' dobro, svi različito i mislimo i ponašamo se, nemam problem sa tim, selekciju vršimo sami
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada ste otišli?
    Autor Necromancer u forumu Dijaspora
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:52
  2. Noć kada sam...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.09.2013, 19:09
  3. Dan kada je...
    Autor black mamba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 20:17
  4. Kada dođe kraj....
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 24.05.2011, 14:33
  5. Kada plata ne dođe..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.12.2010, 20:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •