Sećam se.. - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 117

Tema: Sećam se..

  1. #16

    Odgovor: Secam se..

    Pesma "bolje biti pijan nego star" me uvek podseti na osnovnu shkolu, na neko staro drushtvo, na izlaske do zore, a nekad i do 8 ujutru.....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #17

    Odgovor: Secam se..

    čarda na Dunavu u Sremskim Karlovcima uvek me vrati u školske dane...
    vreme blaženstva i mira, izobilja i lepote, najdražih drugova i ljubavi......
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  3. #18

    Odgovor: Secam se..

    Kad sam se vraćala sa posla kupila sam sebi jorgovane.
    Uvek me sete na zanos koju su mi doneli pokradeni jorgovani samo za mene.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Secam se..

    Neki Dan Sam Dobila Od Jedne Devojke Iz Egipta Arapske Kolace..
    Setili Su Me Na Baklavu Na Koliko Lepih Trenutaka Me Je To Podsetilo
    Neverovatno! Slave Kod Moje Familije, Na Moju Majku.. Nedostaju Mi Mnogo..

  5. #20

    Odgovor: Secam se..

    u tjevabdzinici sam kupila pechene piletje batake....
    a oni su me podsetili na period kad sam bila mnogo mladja.....
    kad sam sa drushtvom stalno roshtiljala, stalno smo ishli na izlete....
    pored reke, negde u planini..... ma nebitno gde......
    pade mi na pamet.....
    nas 10-ak se okupilo kod mene kutji, pravilo smo pizzu....
    onda drug pljusne vodom drugaricu, preko stola....
    ja njemu sipam kechap na glavu....
    onda sam morala da mu perem kosu........
    oooooo, sve smo bili ludi

    volim kad sretnem ljude sa kojima sam se tada druzila.......

    pa smo stalno pravili zurke kraj bazena.......
    jedni zaduzeni za roshtilj, drugi za kolache, tretji za pitje.....
    ah...... osnovna shkola......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #21

    Odgovor: Secam se..

    nesto razmishljam...
    pre nekoliko dana sreo sam se sa drugarom iz srednje i nije mi bilo nesto...
    popili smo pice ,pitao ono sto me interesuje ,dogovorili se za neki fudbal ,doshao na taj fudbal,odigrao bzvz.. i nismo se chuli tri dana da bi me nazvao i oterao u ..."lepu materinsku"...hm, i posle se pitam jel mi to trebalo sve u svemu ...meni smeshno ?!?? nije mi ga žao,nego me nzvao u pola posla i pukao sam!

  7. #22

    Odgovor: Secam se..

    vozim neko jutro Bumbara (bajs), vracam se iz shole.. ono sparno, sve se lepi za kozhu.. milina prolazim kroz park (mnogo mi je lep put do shole ) i vidim savesni Mali Zeleni chiste korov, sade cvece, grabe, metu, ovo ono.. i pomislim se "jebote, nije vam lako na ovoj zhegi to raditi".. a onda se odjednom setim kako smo ko klinci provodili ljetne raspuste kod bake i deke na selu ujo je uvek dolazio sa originalnim idejama ne znam samo odakle ih je vishe izvlachio tako smo ljeti obavezno prekidali veranje po stablima i ostale vratolomije da bi se -- farbala ograda.. ono uprzhi sunce, a ti mackash i topish se na onoj prashini i .. a ograda kilometarska.. ili se to bar nama tako chinilo iz one perspektive zajebana ograda bila.. to mackanje bi se obichno oduzhilo nedelju dana, jerbo se stalno neshto dodatno trebalo raditi

    najdrazhe nam je bilo, isto obavezno jednom tokom ljeta, pranje cilima i tepisona jer smo onda mogli da se shpricamo i prskamo do mile volje tako bi baba dala naredbu "sutra nakon doruchka -- pranje cilima" a mi bi si odmah dali pogled ispod obrva i vec smo kontali ko ce koga prvi prvo bi ih dobro nasapunali, onda bi ih pola dana ribali na kolenima.. zajebani i ti cilimi bili bash ih mnogo bilo i onda kad bi doshao red na ispiranje -- mene se uvek prvu zalivali one starije barabe, jerbo sam bila najmladja od sve dece ujedno i najlaksha meta i onda raspashoj ostatak dana

    do jajaa nam je bilo
    moomoo meee jooouu

  8. #23

    Odgovor: Secam se..

    у она стара добра времена... у ово време, у касне поподневне сате... ишао сам код ње... са осмехом на лицу,очаран... док пијем ово црно вино и слушам
    dream a little dream of me...
    сећања навиру... као да је било... некад. ех,шта су сећања
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  9. #24

    Odgovor: Secam se..

    Prisecam se nekih intervjua, nekih tv emisija,nekih otkazanih koncerata Pavarotijevih.I zao mi je sto ni tolika ljudina sa psihosomatikom nije umela da se bori na pravi nacin.Sta li bi tek onda iz tog grla izlazilo,da nije blokirao zbog...gluposti?Steta,neoprostiva steta.

  10. #25

    Odgovor: Secam se...

    Setim se pre neki dan ruža za usne. I to ne nekog običnog, specijalni jedan ruž bila sam ljuta klinka al' tad su počela prva ona šminkanja i ako slučajno nemaš Samanta 17, pa ti si 0 riba. Svi su furali taj isti, mrtvačko sedef svetlo roze ruž, crna plastika a poklopac providan, ma sećam se kao da je juče bilo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #26

    Odgovor: Secam se..

    Joj i ja se secam Samante,ali broja onog cuvenog rozLa, kog smo mazale i na usta i obraze i kapke Markins slovenacki mi je bio dostupniji, a i nekako otmeniji(crn,pa sa zlatnim slovom "M"!) -posalju me u C market po bilo sta,a ja na onaj deo za mackalice i pola sata gledam i gledam...I to mi je bilo fenomenalno.Puno boja,mirisa,malih pakovanja ko zna cega-nisam pitala tada,samo sam gledala.Pitala sam cesce moje : "aaa...jel' treba nesto mozda da trknem da kupim" i nikada nisu provalili sta je.Kozmetika kao tajna
    Ali i kao prisecanje.Hvala na tome,sabajle

  12. #27

    Odgovor: Secam se..

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Joj i ja se secam Samante,ali broja onog cuvenog rozLa, kog smo mazale i na usta i obraze i kapke
    Ma, to je taj ženska, sedamnaestica! Apsolutni hit Imaš to i crnu olovku za oči i završio si pos'o tako je bilo

    Hvala na tome,sabajle
    Nema na čemu setiću se ja još tako nečeg što nam je zajedničko svima bilo, samo polako
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #28

    Odgovor: Secam se..

    Sad se setih, zbog neke druge teme... Još uvek znam napamet a i pridržavam se

    Danas kada postajem pionir dajem časnu pionirsku reč da ću marljivo učiti i raditi, poštovati roditelje i starije i biti veran i iskren drug koji drži datu reč. Da ću voleti našu domovinu, samoupravnu SFRJ, da ću razvijati bratstvo i jedinstvo i ideje za koje se borio drug Tito, da ću ceniti sve ljude sveta koji žele slobodu i mir.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    Odgovor: Secam se..

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Danas kada postajem pionir dajem časnu pionirsku reč da ću marljivo učiti i raditi, poštovati roditelje i starije i biti veran i iskren drug koji drži datu reč. Da ću voleti našu domovinu, samoupravnu SFRJ, da ću razvijati bratstvo i jedinstvo i ideje za koje se borio drug Tito, da ću ceniti sve ljude sveta koji žele slobodu i mir.




    moomoo meee jooouu

  15. #30

    Odgovor: Secam se..

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Sad se setih, zbog neke druge teme... Još uvek znam napamet a i pridržavam se

    Danas kada postajem pionir dajem časnu pionirsku reč da ću marljivo učiti i raditi, poštovati roditelje i starije i biti veran i iskren drug koji drži datu reč. Da ću voleti našu domovinu, samoupravnu SFRJ, da ću razvijati bratstvo i jedinstvo i ideje za koje se borio drug Tito, da ću ceniti sve ljude sveta koji žele slobodu i mir.
    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku



    Pioniri maleni, mi smo vojska prava,
    svakog dana rastemo, k'o zelena trava,
    smrt fašizmu, a sloboda narodu,
    i mene će moja mati pionirom zvati...

    Revolucija je neizbezhna
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •