Sećam se.. - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 117

Tema: Sećam se..

  1. #91

    Odgovor: Amarcord

    Secam se dekinog starog radija



    ...i naseg gramafona (samo sto je bio sive boje) ....ko mari, vazno da su se slusale ploce: velike il' one singlerice

  2. #92

    Odgovor: Amarcord…

    Eeeeeee vozila ga nekad, samo višnja boje.
    FIAT 850-special

  3. #93

    Odgovor: Amarcord

    Kako da zaboravim vernog prijatelja.
    Presao sam sa njim hiljade kilometara.
    I zvao ga Momcilo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #94

    Odgovor: Amarcord

    imala sam kolekciju ladybird fairytales koju sam nekome poklonila. nikad ne poklanjajte stvari koje su vam drage, bez obzira shto vam se mozzda u trenutku uchini da su vam ljudi drazzi. prochi che vas.



    ... imale su naaajlepshe ilustracije ....


    ovako je izgledala moja gomilica:

    & underpaid......

  5. #95

  6. #96

    Odgovor: Amarcord

    Ekonomsko-propagandnih zvukova i slika, od Lee Cooper - ua-ua-cmok-cmok-cmok pa u beskraj
    Poruku je izmenio Mish, 06.02.2015 u 20:46

  7. #97

  8. #98

    Odgovor: Secam se..

    ... Da samo iz oto-a (za mlađe forumaše: predmet u oš, osnove tehničkog obrazovanja) posle neuspelih pokušaja da mi reket za stoni tenis ne liči na tiganj s palačinkom u raspadu dozvolila tati da on to završi. Kućicu za ptice je celu sam napravio. Toliko od pomoći roditelja tokom školovanja (ja nisam dala, hteli su oni, nije da nisu). Mnogo sam bila srećna kada su mi kupili pribor sličan ovom na fotki:



    Imam negde i komade linoleuma i spravicu kojom sam isti obrađivala. E, to mi je bilo uživanje

    I ua-ua-cmok-cmok-cmok - mislim da je to bilo baš u to doba, znam da se davala Dinastija i da sam je gledala

    YouTube- Ex YU Reklame - Lee Cooper - Cmok Cmok Cmok

  9. #99

    Odgovor: Amarcord

    Ma jel se Vi sećate školskog programa?
    Sećam se da je počinjao pre škole i da sam malo gledala i bbbbbež u školu

    YouTube- Mali program

  10. #100

  11. #101

    Odgovor: Secam se..

    Secam se ovih reklama....
    Nisu bas iz perioda dok je TV program trajao do 22h (na dva kanala) ....ali me secanje ne sluzi dovoljno dobro da se setim iz kojih su godina...



    YouTube- REKLAME - STARE JUGOSLOVENSKE REKLAME

    ........... nekad su sve devojcice volele Sandu Dubravcic, i mastale o klizaljkama

    YouTube- Sanda Dubravcic (YUG) - 1984 Sarajevo, Figure Skating, Ladies' Long Program

  12. #102

    Odgovor: Secam se..

    nije tada bilo ovih pampers pelena za jednokratnu upotrebu, kada se napune, u kantu za smece!
    Secam se mirisa u Sonjinoj sobi, mirisa onih pravih pelena od cisto belog pamucnog konca, tek skinutog sa strika, opeglanih i uredno slozenih. Taj miris bohora, svezine, cistoce necu nikada zaboraviti!
    I jos uvek se proizvodi Bohor i ima isti miris, ali ja sam 27 godina starija
    neunistiva zlojebaba!

  13. #103

    Odgovor: Secam se..

    Secam se omiljenih slatkisa



    i omiljenih strip junaka;



    Koji je to ritual bio .
    Carolija.!
    Dolce vita !
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #104

  15. #105

    Odgovor: Secam se..

    Secam se Rubikove kocke, i koliko sam volela da je "vrtim u rukama"...


    Tadashnji veliki hit - prodana je u oko 350 miliona komada..... a danas je to tek jedna bzv igrachka, bacena u kutiju nepotrebnih stvarchica...

    Cini mi se da su raznorazne mozgalice ostale bez svojih vernih klikerasa.....

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •