Zene i ples
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Zene i ples

  1. #1

    Zene i ples

    Uvek sam to hteo da pitam zensku osobu, pa eto sad da vas pitam.

    Jel volite da plesete? Kad kazem ples, ne mislim da djuskanje u diskacu na jednom mestu, nego ... ples u dvoje, ruka pod ruku.

    Primetio sam nekoliko puta sa nekim devojkama, da cim dodje neka malo sporija pesma i krenemo da plesemo, ona se totalno promeni. Odjednom se malo uozbilji, vidim nesto se uznemirila, a lepo joj.

    Jel u pitanju dodir, to sto odjednom stojite veoma blizu te osobe, a muzika usporila (postala vise romanticna)? Kakvo vi misljenje imate o svemu ovom?

  2. #2

    Odgovor: Zene i ples

    Citat Vamp73 kaže: Pogledaj poruku
    Uvek sam to hteo da pitam zensku osobu, pa eto sad da vas pitam.

    Jel volite da plesete? Kad kazem ples, ne mislim da djuskanje u diskacu na jednom mestu, nego ... ples u dvoje, ruka pod ruku.
    Vamp,kako si koncipirao ovu temu ispade da je stiskavac jedini ples i da nikada nisi divanio sa zenama u vezi plesa,u sta ne verujemAko nisi,lepo najbliza plesna skola,naucis osnovne pokrete i posle samo nadogradjujes,pa ce se one raspitivati o tvom plesu,a ne ti o njihovom
    Zene su po prirodi vise pokretljivije od nas,pocev od usta pa do kukova,brze prihvataju nove ritmove pa su i vise u plesu.Mi smo ona varijanta,zalepi se za sank ili sto,loza,konjak,vinjak,merkanje i price u prazno,oni koji su odavno shvatili da stiskavac nije jedini ples,imaju daleko vise uspeha kod zena,jer zene vole da vide kad muskarac zna pachatu,rumbu ili sambu,onda hormoni pocnu da rade prekovremeno
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  3. #3

    Odgovor: Zene i ples

    Obožavam ples.Naročito latino.

    Mislim da je Vamp 73 ipak mislio isključivo na ''stiskavac''.Tada mi je jako bitno i ko je partner.Ako je neko jako navalentan,grub,... onda mi nikako ne godi da sa njim igram ovakvu vrstu igre.
    Najbolje je ako je partner voljena osoba
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #4

    Odgovor: Zene i ples

    Ne volim nesto preterano ples.... Cak ni latino, koji je u brzem ritmu. Ja sam za skakanje na super rok koncertu i djuskanje u diskoteci. Free style.

  5. #5

    Odgovor: Zene i ples

    Pa ne znam nesto mnogo da plesem, mislim ono strucno sto bi se reklo
    ali kad cujem muziku koja mi se svidja - volim da zaplesem kako znam i umem
    Dok sam bila devojka kad smo isli na zurke, jedva smo cekale s drugaricama da pocne neka sporija pesma
    pa da nas pozove na ples simpatija ili momak , pa malo stiskavac....


    Sa suprugom kad god smo isli negde gde je dobra muzika, zaplesali bi...
    Inace ako ranije se to desavalo sa njim, sad je njegovo mesto zauzeo sinak.
    Naime kad smo pre dve nedelje bili na svadbi - nije dao tati da mi se priblizi. Mama je bila njegov partner celo vece. I za tango i za dzuskanje...


  6. #6

    Odgovor: Zene i ples

    Nije da sam antitalent, umem i znam da plesem jer me (prvo) tata naucio jos dok sam bila 'mala', a posle u skoli plesali uvjek kad bi se moglo al jednostavno to nije za mene i ne volim plesat nikako.

    Ne znam kako sam prezivjela ples posle OS i matursko vece. Najgore je kad izadjemo, il kad bude u gradu ovdje kakav festival, igranke i slicne fore, pa dodju do mene kako bih me ubjedili da odplesemo ples il dva, a ja se jedva snalazim na izgovorima.. il nedo Bog kad te neko iznenada ufati pa hopsa drajsa, plesi dok ti dusa da.. muke bozije uglavnom..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  7. #7

    Odgovor: Zene i ples

    Ihhhhh, gdje neću voljeti da plešem. Ja sam vrckave naravi, volim da slušam muziku, cupkam i dok sjedim, a tek kad sam negdje vanka, bilo s curama samo ili u društvu...lom' ga.
    Išla sam par godina u plesnu školu, ali nisam ja to nikada toliko ozbiljno shvatala ...ali eto, kad bih morala, evocirala bih sjećanja na neki od valcera.

    Što se tiče ovog freestyle plesanja, tu može sve, od laganih varijanti, do spuštanja uz muško/žensko tijelo do poda...pa onako dizanje. Zavisi kakav je štimung...ako je odabrano društvo, može i na šanku.
    Najbolje plesne noći su bile tokom latino noći u omiljenim klubovima...smršaš, dobro se provedeš i danima mišići plaču.

    Iiiipak je najbolja varijanta, bar meni...dobar koncert. Tu nema da stanem satima...izbacim svu negativnu energiju.
    Poruku je izmenio Sunflower, 20.11.2009 u 21:12 Razlog: smajliČ
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Slične teme

  1. Zene u kuhinji
    Autor yige_gui u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 19.11.2011, 14:57
  2. Zene koje su obelezile istoriju
    Autor Lillith u forumu Istorija
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 16.05.2010, 18:25
  3. Zene i fudbal
    Autor Captain Jack u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 25.01.2010, 22:16
  4. Zene fudbalera
    Autor astrica u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.10.2006, 06:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •