Radikali na Forumu po zadatku? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 82
  1. #16

    Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...tako su svi diktatori razmisljali...ja sam najposteniji,ja sam najbolji,ja sirim ljubav...citas li ti uopste sta napises?
    Ajde, ne mogu da ti nabrojim više koji put radiš ovo! Pa je li ti pišeš na ovaj forum uopšte ili istovremeno komentarišeš u još tri internet kafića, pa mešaš teme i forumaše?!

    Kad sam napisao, tvrdio za sebe da sam najpošteniji?! U komentu citiranom od tvoje strane nisam, a nisam ni u kom drugom.

    I, kad sam napisao ili tvrdio za sebe da sam najbolji?!

    Ono da širim ljubav, trudim se da to radim, to je istina. Je li pogrešno deklarisati se kao neko ko širi ljubav.
    Čak i onaj koji širi mržnju neće da tvrdi za sebe da širi mržnju, nego će hteti da te ubedi da radi na širenju ljubavi među ljudima.

    Ti izgleda ni ne čitaš ono što pišem, nego možda već imaš unapred otkucane komentare za "demokratski opredeljene" forumaše?!



    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ako se u poslednjem pasusu nazire samokritika, onda je to za pohvalu.
    Treba imati facu gospodine Memento, pa mene povezati sa fašizmom i šovinizmom, pa još i sa mržnjom.
    Debela vam je koža na obrazu...
    Poruku je izmenio BaneK, 01.09.2008 u 14:32 Razlog: uzastopni postovi
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ajde, ne mogu da ti nabrojim više koji put radiš ovo! Pa je li ti pišeš na ovaj forum uopšte ili istovremeno komentarišeš u još tri internet kafića, pa mešaš teme i forumaše?!

    Kad sam napisao, tvrdio za sebe da sam najpošteniji?! U komentu citiranom od tvoje strane nisam, a nisam ni u kom drugom.

    I, kad sam napisao ili tvrdio za sebe da sam najbolji?!

    Ono da širim ljubav, trudim se da to radim, to je istina. Je li pogrešno deklarisati se kao neko ko širi ljubav.
    Čak i onaj koji širi mržnju neće da tvrdi za sebe da širi mržnju, nego će hteti da te ubedi da radi na širenju ljubavi među ljudima.

    Ti izgleda ni ne čitaš ono što pišem, nego možda već imaš unapred otkucane komentare za "demokratski opredeljene" forumaše?!

    ...da,da...a onda je mrmot zamotao cokoladu...no comment...sta sikces bez potrebe...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...da,da...a onda je mrmot zamotao cokoladu...no comment...sta sikces bez potrebe...
    Koji mrmot, kakva čokolada, nisi mi odgovorio na pitanje. Odnosno zaobilaziš, jer znaš da si tvrdio netačnu stvar.

    Ne sikćem, nisam zvečarka.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Koji mrmot, kakva čokolada, nisi mi odgovorio na pitanje. Odnosno zaobilaziš, jer znaš da si tvrdio netačnu stvar.

    Ne sikćem, nisam zvečarka.
    ...na pitanje si ti sam odgovorio...dobro covece jesi li ti normalan...mrzis svakoga ko drugacije misli,a pricas o ljubavi...pricas o madjarskim teritorijama,a "gnusas" se fasizma...veliki demokrata,teolog itd....ne moras nesto bukvalno napisati da bi te neko razumeo...a vidim da volis i SPC...o kakvoj toleranciji ti pricas,tvojoj???...ti si neka dvostruka licnost...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ...na pitanje si ti sam odgovorio...dobro covece jesi li ti normalan...mrzis svakoga ko drugacije misli,a pricas o ljubavi...pricas o madjarskim teritorijama,a "gnusas" se fasizma...veliki demokrata,teolog itd....ne moras nesto bukvalno napisati da bi te neko razumeo...a vidim da volis i SPC...o kakvoj toleranciji ti pricas,tvojoj???...ti si neka dvostruka licnost...
    Otkud tebi, molim te da ja mrzim svakoga ko drugačije misli?

    Ako pričam o bivšim mađarskim ili sadašnjim mađarskim teritorijama, a ne pričam o njima revizionistički, kažem ne pričam o njima revizionistički (!), šta ima lošeg u tome?
    Ako pričaš o tome da je teritorija sadašnje Makedonije nekad bila teritorija carske Srbije, onda si ti odmah revizionist i fašist? Nisi, nego si revizionist i fašist ako o tim teritorijama govoriš u drugačijem - revizionističko/fašističkom kontekstu.

    Pitaš, o kakvoj toleranciji pričam? O onoj koju svaki čovek može da nauči od Isusa Hrista.

    I, šta za tebe znači dvostruka ličnost, ili samo ne možeš da smisliš da ima na ovom svetu ljudi koji ne mrze drugačije zato što su drugačiji?
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Интересантна тема, интересантно и конципирана Поготово наслов.


    Сумњам да је икоме унутар те странке у интересу да још више навлачи гнев и пљувачину по тој странци, а камоли да то ради организовано.

    Више мислим да је реч о фрустрацијама неких који имају жељу да се изразе, само не знају како то да ураде а да то буде у складу са бон-боном-тоном, правилима понашања на форуму као и основним принципима културе.

    Што је фрустрација јача, некултура је већа

    Наравно - постоји и друга страна медаље. Да хоћу да попљујем радикале, рецимо, а ДЦ-овац сам .... представио бих се као радикал, по списку свима све, пљувао и простачио и уживао гледајући како се гнев ка њима повећава. Поготово бих то радио тако "сељачки" и сирово
    Лепа Војводина - лепа и Србија !!
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    jBT
    vidish
    to mi nije ni palo na pamet.

    Znachi li onda to
    da je MItrova faca
    ustvari maskirana faca jednog DC-ovca?





    ludilo

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Možda sam i ja pravoslavni Srbin, ali se predstavljam kao nepravoslavni Mađar, pa zbog mojih komenta šišaju Mađare.

    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Radikali na Forumu po zadatku?

    A posle kazu da Radikali imaju tripove o teorijama zavere..... Sta je ova tema ako nije to?
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat purple rose kaže: Pogledaj poruku
    Radikali na Forumu po zadatku?

    A posle kazu da Radikali imaju tripove o teorijama zavere..... Sta je ova tema ako nije to?
    ...ova tema otkriva da ima i gorih...
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Однос радикала у бирачком телу и радикала на интернету је јако несразмеран, тј. јако их је мало на интернету.
    Знамо које политичке опције су максимално присутне на интернету, иако имају минорну подршку у народу - ЛСВ и ЛДП. Тако да ако причамо о томе ко задаје задатке на интернету... посебно треба пратити око избора, кад измигоље и рашире се по интернету, страшно су агресивни, свађају се, како рече Валтер "на хо-рук", није битно бити у праву, није битно објаснити, битно је само свађати се и огадити свима осим ЛДПовцима жељу да причају о било чему...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Однос радикала у бирачком телу и радикала на интернету је јако несразмеран, тј. јако их је мало на интернету.
    Знамо које политичке опције су максимално присутне на интернету, иако имају минорну подршку у народу - ЛСВ и ЛДП.
    Ovo si u pravu. Zato imamo utisak da su jaki (LDP i LSV) kad ono ni kvrc.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Однос радикала у бирачком телу и радикала на интернету је јако несразмеран, тј. јако их је мало на интернету.
    Posto se danas u opisu pismenog coveka izmedju ostalog smatra i koriscenje racunara, jasno je koliko je radikala pismeno...
    Знамо које политичке опције су максимално присутне на интернету, иако имају минорну подршку у народу - ЛСВ и ЛДП.
    Toliko o pismenima...
    Back in red!
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Posto se danas u opisu pismenog coveka izmedju ostalog smatra i koriscenje racunara, jasno je koliko je radikala pismeno...

    Toliko o pismenima...
    ...hoces da kazes da onaj ko ne zna da koristi racunar nije pismen???...igrom slucaja jedan moj bivsi profesor je clan francuske akademije nauka,a ne zna da koristi racunar...znaci nije pismen!
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Radikali na Forumu po zadatku?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Treba imati facu gospodine Memento, pa mene povezati sa fašizmom i šovinizmom, pa još i sa mržnjom.
    Debela vam je koža na obrazu...
    Dragi Itebejac, nismo mi ono što sami mislimo o sebi, već ono što druge misle o nama i to u najvećem broju slučajeva.

    Što se tiče moje kože i mog obraza, i ja zaista mislim i nadam se da imamam kakav takav obraz. Možda malo pendžetiran, ali je tu - vidljiv i opipljiv. Međutim, ja ga kod tebe nisam uočio iako sam se zaista dugo trudio...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  2. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  3. Rimovanje po zadatku
    Autor NesaDeBeli u forumu Poezija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.11.2013, 20:12
  4. Radikali - ko su oni ?
    Autor 3oka u forumu Politika
    Odgovora: 383
    Poslednja poruka: 17.12.2011, 09:40
  5. NASA: Marsovski rover Oportjuniti na opasnom zadatku
    Autor HLEBmaster u forumu Astronomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.07.2007, 19:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •