Muski sovinizam - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 71
  1. #46

    Odgovor: Muski sovinizam

    Zasto su baterije bolje od zena?
    Zato sto imaju najmanje jednu pozitivnu stranu.


  2. #47

    Odgovor: Muski sovinizam

    Kako znas da ti je zena mrtva?

    Sex je isti, samo se sudje gomila!


  3. #48

    Odgovor: Muski sovinizam

    Muz i zena idu u pozoriste:
    -Mogao si i da se obrijes!
    -Obrijao sam se.
    -Kada?
    -Kad si ti pocela da se oblacis.


  4. #49

    14 Odgovor: Muski sovinizam

    KAKO GOVORITI O ŽENAMA

    U DUHU NAJNOVIJIH PREPORUKA O JEDNAKOSTI POLOVA




    1. Ona nije RIBA - nego PRSATI GRAĐANIN.
    2. Ona nije LAKA - nego je HORIZONTALNO PRISTUPAčNA.
    3. Ona nije GLUPAČA - nego je SKRENUTA SA AUTOPUTA INFORMACIJA.
    4. Ona nije PRAZNOGLAVA - nego je U RASKORAKU SA REALNOšćU.
    5. Ona nije PIJANA - nego je HEMIJSKI INTOKSINIRANA.
    6. Ne kaže se ONA BI SE KRESNULA - nego ONA JE SEKSUALNO FOKUSIRANA.
    7. Ona nema SILIKONE - nego je MEDICINSKI OBOGAĆENA.
    8. Ona nije KURVA - nego je SEKSUALNO EKSTROVERTNA.
    9. Ona nema SJAJNO DUPE - nego je REKTORALNO SUPERIORNA.
    10. Ona nema BRKOVE - nego je u KONTAKTU SA MUŠKOM PRIRODOM SVOJE OSOBNOSTI.
    11. Ona ne KUVA LOŠE - nego je MIKROTALASNO KOMPATIBILNA.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #50

    Odgovor: Muski sovinizam

    saveti za podizanje love na bankomatu:

    procedura za muskarce:

    1. dovezite automobil do automata

    2. otvorite prozor

    3.ubacite karticu u automat i ukucajte sifru

    4. otkucajte zeljenu svotu

    5. uzmite karticu, gotovinu i potvrdu

    6.podignite prozor

    7. odvezite se dalje



    procedura za zene:

    1. dovezite automobil do automata

    2. vozite malo unazad da vas prozor bude u ravni sa automatom

    3. ponovo upalite motor koji se ugasio

    4. spustite prozor

    5. otvorite torbicu, istresite njen sadrzaj na suvozacko sediste i trazite karticu

    6. kad naidjete na kutiju sa sminkom, proverite svoj izgled u retrovizoru

    7. vratite istreseni sadrzaj u torbicu

    8. pokusajte da ubacite karticu u automat

    9. otvorite vrata automobila kako biste mogli da dohvatite automat

    10. ubacite karticu

    11. ponovo ubacite karticu, ovog puta sa pravom stranom korenutom na gore

    12. kad vam bude zatrazena sifra, ponovo istresite torbicu i pronadjite notes, pa onda pogledajte njegovu poslednju stranu

    13. vratite istreseni sadrzaj u torbicu

    14. otkucajte sifru

    15. pritisnite cancel i otkucajte ispravan broj

    16. otkucajte zeljenu sifru

    17. uzmite gotovinu i potvrdu

    18. ispraznite torbicu kako biste pronasli novcanik

    19. vozite naprijed dva metra

    20. vozite nazad dva metra kako biste uzeli karticu iz automata

    21. stavite karticu, novcanik i sve ostalo sto je palo na pod automobila u torbicu

    22. proverite sminku

    23. ponovo upalite motor koji se ugasio

    24. vozite 5 - 10 kilometara

    25. spustite rucnu kocnicu
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #51

    Odgovor: Muski sovinizam

    Verujem da su muškarci i žene, pored svih osobenosti i razlika, ipak i tek u čvrstoj međusobnoj vezi puna dobitna kombinacija i da tek tada zadovoljavaju nužan uslov da mogu da se osete u punom smislu muškarcima, odnosno ženama. Da ne bude zabune, ovo nikako ne znači da su usamljene jedinke oba pola manje ljudi i manje vredni.

    Pa zašto se onda javlja muški šovinizam? Verujem da su razlozi za ovu pojavu brojni, ali siguran sam da je svaki šovinizam nedvosmisleni izraz primitivizna. U slučaju muškog šovinizma, rakao bih da su katalizatori tog primitivizma - nesugurnost, inhibiranost i frustriranost.

    Izjve tipa: Žene su glupe!- ili - Sve žene su kurve; zatim - Žene su nužno zlo; - Žena je bliža okolina p****, u stvari više govore o nama samima i nemaju baš nikakve veze sa ženama i predstavljaju našu mušku racionalizaciju i bledi pokušaj opradavanja naših nemogućnosti uspostavljanja kvalitetnih relacija sa ženskim polom...

    I za kraj, još jednom bih ponovio repliku iz filma Sjećaš li se Doli Bel - Žene su kao so. Može i bez njih, ali je bljutavo!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #52

    07 Odgovor: Muski sovinizam

    Dame vs. Prave žene





    Dame - Ako slučajno presolite jelo dok se kuva, ubacite jedan oguljeni krompir i on će upiti višak soli za automatski fix-me-up
    Prave žene - Ako presolite jelo dok kuvate, to je jako loše. Molim ponavljajte za mnom moto Pravih žena: "Ja sam to skuvala i ti ćeš to jesti i ne zanima me koliko je loš okus".



    Dame - Lek za glavobolju: Uzmite limun, prepolovite i utrljajte u čelo. Pulsiranje će nestati.
    Prave žene - Uzmite limun, pomešajte s tekilom, ohladite i popijte. Možda ćete još uvijek imati glavobolju, ali koga je briga! Drmnite još jednu tekilu.




    Dame - Na dno korneta stavite mali manchmallow da bi sprečili curenje sladoleda.
    Prave žene - Jednostavno pojedite sladoled odozdo. Ionako verovatno sedite guzicom na kauču s' podignutim nogama.



    Dame - Da bi spriečili klijanje krompira, ubacite jednu jabuku u džak s' kromprima.
    Prave žene - Kupite kutiju gotovog krompir - pirea i nećete morati da brinete o krompiru kom rastu noge i ruke.




    Dame - Kada recept za kolače zahteva pobrašnjivanje kalupa, upotrebite malo suve smese za kolač, pa neće biti belih tragova sa spoljne strane kolača.
    Prave žene - Idite u pekaru / poslastičarnicu - oni će čak i dekosati kolač za vas.



    Dame - Premažite izmućeno belance preko korice pite pre pečenja da bi ste dobili prekrasan sjajni finish.
    Prave žene - Uputstva na gotovim zamrznutim pitama ne uljučuju premazivanje belancima, prema tome, to ne radite.




    Dame - Ako imate problema sa otvaranjem stakleih flaša, pokušajte da upotrebite gumene rukavice za pranje suđa. One onemogućavaju proklizavanje i čine otvaranje flaša lakšim.
    Prave žene - Idite da pitate jako ZGODNOG komšiju da to uradi umesto vas.




    I na kraju, najvažnije....
    Dame - Ne bacajte ostatke vina. Zamrznite u kockice leda za buduću upotrebu u saftovima i gulašima.
    Prave žene - Ostaci vina??!





    ( preuzeto sa neta )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #53

    Odgovor: Muski sovinizam

    Žena-hemijski elemenat

    SIMBOL: Ze

    PRONASAO: Adam

    ATOMSKA TEZINA: Optimalno 54 kg (ali varira od 40-200 kg)

    UCESTALOST: Vece kolicine se mogu naci u urbanim sredinama

    FIZICKE OSOBINE:
    Povrsina obicno presvucena premazom u boji. Prokljuca odjednom, mrzne se bez razloga, topi se ako se primeni odgovarajuci postupak, neukusna je ako se pogresno proba. Element se retko nalazi u devicanski cistom stanju. Vice ako se primeni pritisak na pravo mesto.

    HEMIJSKE OSOBINE:
    Lako se jedini sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim metalima i kamenjem. Apsorbuje velike kolicine skupih metala, moze da eksplodira iznenada bez prethodnog upozorenja i bez poznatog razloga. Ne rastvara se u vodi, ali joj se aktivnost znatno uveca ako se natopi alkoholom. Najefikasniji poznat element za smanjivanje kolicine novca koji covek ima.

    NAJCESCA UPOTREBA:
    Pre svega kao ukras, narocito u skupim sportskim automobilima. Odlican medikament za relaksaciju. Vrlo efikasno sredstvo za ciscenje.

    IZVRSENI OPITI:
    Pocrveni kad se zatekne bez ambalaze. Pozeleni kad se stavi pored boljeg uzorka.

    OPASNOSTI:
    Veoma opasan element osim u rukama strucnjaka. Ilegalno je imati vise od jedne, mada se moze posedovati i vise pod uslovom da se drze na razlicitim lokacijama, sve dotle dok elementi ne dodju u direktan kontakt jedan sa drugim.



  9. #54

    Odgovor: Muski sovinizam

    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  10. #55

    Odgovor: Muski sovinizam

    Žena je raj za oči, pakao za dušu i čistilište za džep
    _________Una16

  11. #56

    Odgovor: Muski sovinizam

    Citat Buba Erdeljan kaže: Pogledaj poruku
    Žena je raj za oči, pakao za dušu i čistilište za džep
    ...ili je raj za dušu, pakao za oči i čistilište za kuću?...

  12. #57

    14 Odgovor: Muski sovinizam

    ŽENA - hemijski element i njeni osnovni podaci



    SIMBOL: Ze

    PRONASAO: Adam


    ATOMSKA TEZINA: Optimalno 54 kg (ali varira od 40-200 kg)


    UCESTALOST: Vece kolicine se mogu naći u urbanim sredinama.


    FIZICKE OSOBINE: Povrsina obicno presvucena premazom u boji. Prokljuca odjednom, mrzne se bez razloga, topi se ako se primeni odgovarajuci postupak, neukusna je ako se pogresno proba. Element se retko nalazi u devicanski cistom stanju. Vice ako se primeni pritisak na pravo mesto.


    HEMIJSKE OSOBINE: Lako se jedini sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim metalima i kamenjem. Apsorbuje velike kolicine skupih metala, moze da eksplodira iznenada bez prethodnog upozorenja i bez poznatog razloga. Ne rastvara se u vodi, ali joj se aktivnost znatno uveca ako se natopi alkoholom. Najefikasniji poznat element za smanjivanje kolicine novca koji covek ima.


    NAJCESCA UPOTREBA: Pre svega kao ukras, narocito u skupim sportskim automobilima. Odlican medikament za relaksaciju. Vrlo efikasno sredstvo za ciscenje.


    IZVRSENI OGLEDI: Pocrveni kad se zatekne bez ambalaze. Pozeleni kad se stavi pored boljeg uzorka.


    OPASNOSTI: Veoma opasan element osim u rukama strucnjaka. Ilegalno je imati vise od jedne, mada se moze posedovati i vise pod uslovom da se drze na razlicitim lokacijama, sve dotle dok elementi ne dodju u direktan kontakt jedan sa drugim.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #58

    Odgovor: Muski sovinizam

    ,



    lepše se smeje na 1. fotki

    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  14. #59

    07 Odgovor: Muski sovinizam

    Kako bi izgledala rubrika Pitanja i Odgovori da muškarci uredjuju Cosmopolitan



    P: Moj suprug želi probati seks u troje sa mnom i s mojom sestrom.
    O: Suprug vam je ocito vrlo odan. Ne može vas se zasititi pa želi isprobati i najbolju posle vas - vašu sestru. To uopšte nije problem, naprotiv, familija ce time postati prisnija. Zašto ne biste ukljucili i neke sestricne? Možda mu dozvolite da ode s nekom od vaših rodjaka, kupite mu lepi, skupi poklon, skuvajte mu fini rucak i ne spominjite taj oblik njegovog ponašanja.

    P: S' mojim suprugom nikad nisam doživela orgazam.
    O: Ženski orgazam je mit ustolicen od strane militantnih feministkinja koje mrze muškarce. Kao takav, opasan je za opstanak porodice. Nemojte ga nikad više spominjati svom suprugu i pokažite mu svoju ljubav s nekim lepim, skupim poklonom i ukusnim zalogajem.

    P: Moj suprug neprestano traži oralni seks.
    O: Udovoljite mu. Sperma nije samo sjajnog ukusa, vec ima i samo 10 kalorija u jednoj kašicici. Hranjiva je, pomaže da ocuvate figuru i daje izuzetan sjaj vašoj koži. Zanimljivo, ali to muškarac dobro zna. Njegova je ponuda za oralni seks potpuno nesebicna. Naportiv, oralni seks je za muškarca ekstremno bolan. On tako samo pokazuje koliko vas voli. Najbolje što možete uciniti je da mu zahvalite, kupite lepi, skupi poklon i skuvate fini rucak.

    P: Moj suprug previše cesto provodi noci sa svojim muškim društvom.
    O: To je normalno ponašanje i treba ga podsticati. Muškarac je lovac i mora se dokazivati medju drugim muškarcima. Daleko od bilo kakvog zadovoljstva, noc s momcima je vrlo stresna i povratak kuci je pravo olakšanje za vašeg partnera. Pogledajte samo kako je raznežen i sretan kad se vrati svom stabilnom domu. Najbolje što možete uciniti je da mu kupite lepi, skupi poklon, skuvate mu fini rucak i ne spominjete taj oblik njegova ponašanja.

    P: Moj suprug ne zna gde se nalazi moj klitoris.
    O: Vaš klitoris nije briga vašeg supruga. Ako se morate igrati s njim, cinite to u svoje slobodno vreme. Da biste pomogli porodicni budžet, možete se snimiti kamerom dok to radite pa potom traku prodavati na buvljaku. Da bi ste ublažili svoju sebicnost kupite lep, skup poklon i spremite mu ukusan obrok.

    P: Mog supruga ne zanima predigra.
    O: Predigra je za muškarca vrlo bolna. To znaci da ga ne volite dovoljno, jer zašto bi se inace morao toliko truditi da vas dovede u pravo raspoloženje. Napustite sve želje u tom podrucju i iskupite se kupovinom skupog i lepog poklona, i kuvanjem finog rucka.

    P: Kako da znam kada sam spremna za seks?
    O: Pitajte svog decka, on ce znati kada je pravi trenutak. Kada su ljubav i seks u pitanju, muškarci su puno odgovorniji, buduci da nisu emotivno konfuzni kao žene. To je dokazana cinjenica.

    P: Da li bi trebalo da se upustim u seks na prvom izlasku s nekim?
    O: Da. I pre, ako je moguce.


    P: Što se zapravo dogadja tokom cina vodjenja ljubavi?
    O: To u potpunosti zavisi od muškarca. Važno je da zapamtite da morate raditi ono što vam on kaže bez ikakvih zapitkivanja. Ponekad od vas može tražiti i stvari koje vam se isprva cine malo cudne. Svejedno ih ucinite.


    P: Koliko bi dugo trebalo da traje cin vodjenja ljubavi?
    O: Ne postoji prosecno vreme, ali sve iznad dva minuta je dobro. Ukoliko seks traje krace od toga, vrlo verovatno vi požurujete svog muškarca. Nakon što je vaš partner završio s vodjenjem ljubavi, dobice prirodnu želju da vas naglo ostavi i ode sa svojim prijateljima igrati golf. Ili se posveti nekoj drugoj aktivnosti, kao na primer odlasku do birtije s društvom u cilju konzumiranja velikih kolicina alkohola i pokretanja intimne diskusije s' ekipom. Nemojte se osecati izostavljenom dok ga nema, zanimajte se peruci mu rublje, cisteci mu stan ili cak možete otici i kupiti mu skupi poklon. Vratice se kad bude spreman.



    ( preuzeto sa neta )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #60

    Odgovor: Muski sovinizam



    Nek im ga neko da... njega...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muski i zenski poslovi i kucne obaveze
    Autor Bishop u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 25.11.2008, 12:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •