Bazarov - Strana 6
Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 145

Tema: Bazarov

  1. #76

    Odgovor: Bazarov

    Srecna nova,zelim ti sve naj,naj a i mrvicu ti zelim u novoj godini
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #77

    Odgovor: Bazarov

    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #78

    Odgovor: Bazarov

    sretna nova godina jevgeni
    p.s vidimo se na brodu

  4. #79

    Odgovor: Bazarov

    Hvala svim dobrim ljudima koji me se setiše. Nemam vremena da svraćam na vaše teme (eto, vidite vi kakvom čoveku poklanjate svoju pažnju), samo ću vam reći da ste mi svi jako ulepšali i prošlu godinu i ovaj dan.
    Srećna i vama svima Nova godina, da mi budete zdravi, lepi, veseli, pametni, jaki, uspešni, ostvareni, zaljubljeni.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  5. #80

  6. #81

    Odgovor: Bazarov

    Hvala, također sve najbolje... i jedan Najgori
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  7. #82

    Odgovor: Bazarov

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Hvala svim dobrim ljudima koji me se setiše. Nemam vremena da svraćam na vaše teme (eto, vidite vi kakvom čoveku poklanjate svoju pažnju), samo ću vam reći da ste mi svi jako ulepšali i prošlu godinu i ovaj dan.
    Srećna i vama svima Nova godina, da mi budete zdravi, lepi, veseli, pametni, jaki, uspešni, ostvareni, zaljubljeni.
    nemas kad,a?
    a?
    znas kad cu da ti cestitam?
    ....a mozda ni tad

    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #83

    Odgovor: Bazarov

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nemas kad,a?

    Vidiš da sexy glitter pali

  9. #84

    Odgovor: Bazarov

    ovo bi palilo i kod mrtvih....


    nego,de da mu malo istumbam temu dok nije tu da me otera na hod bez povratka po brodskoj dasci.....
    Poruku je izmenio believer, 02.01.2009 u 00:04
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #85

    Odgovor: Bazarov

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nemas kad,a?
    a?
    znas kad cu da ti cestitam?
    ....a mozda ni tad

    Dobro, ajde, neću da lažem: nije da nemam vremena, nego me mrzi
    Pa i ne moraš da čestitaš. Ni ja tebi neću da kažem "hvala" ni da ti poželim da me još dugo nerviraš svojom iritantnom pojavom, uhoparajućim smehom, frustrirajućom dovitljivošću, neću da ti poželim ni da imaš svega što ti je neophodno za sreću, ni da te poljubim triput kao pečat na sve to.

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Vidiš da sexy glitter pali
    Pali i sex, i y, i glit i ter. Pa što niste ranije pitali, ja bih vam sam rekao.
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ovo bi palilo i kod mrtvih....


    nego,de da mu malo istumbam temu dok nije tu da me otera na hod bez povratka po brodskoj dasci.....
    Dobro, dokle, majka mu stara?! Hod po dasci, a? Ti bi to htela, znam, ali, neće moći ove noći, prijatelju... Palubu da mi ribaš da se sija, da u odrazu na njoj mogu svoje trepavice da prebrojim.
    Čitaš Fantea?
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  11. #86

    Odgovor: Bazarov




    Yevgeny Bazarov & Anna Odintsov



  12. #87

    Odgovor: Bazarov

    Pa,dobro,tovarišć Bazarov...zar se nismo lepo dogovorili da ne uzimaš svakakve pilule koje liče na aspirin kako bi lečio mamurluk...?I druga stvar,savetujem ti lepo da počeneš sa konzumiranjem žubruvke,umesto one kalašnjikov vodke.
    Želim ti da se što pre rastrezniš i odmah svratiš na konspirativni razgovor u vezi sa postavljanjem dinamita na sledeću Novu godinu...kako bismo uspostavili novi,sasvim pravedni Sistem,mi nećemo ukidati Državu,prvo ćemo ukinuti Vreme,a sa njima će adio..otići i Autoriteti..
    Želim ti da što pre počneš da pišeš pamflete u ovoj 2009 jer uskoro neće biti Vremena...
    Kad budeš ponovo na palubi,kucni tri puta...lozinku ću ti reći drugi put!Žurim..
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  13. #88

    Odgovor: Bazarov

    @zrNce
    A da Jevgenije malo trgne ovom rukom


    @hilihili
    Može. Samo, u startu da se dogovorimo da se odričemo Staljina, Nabokova, Gorbačova. Ivan Karamazov je počasni član našeg kružoka. A Karenjina počasni predsednik, u inat malograđanima. To su moji uslovi, ja mislim da nije mnogo
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  14. #89

    Odgovor: Bazarov




    sekundanti su tu negde...

  15. #90

    Odgovor: Bazarov

    ako niJe problem....samo tiho....

    ....chitam zapise iz mrtvog doma....

    ....ne uznemiravaJ.....







Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •