Operacija trijumf - Strana 14
Strana 14 od 37 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 547
  1. #196

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    "Adnane, tebi već sedam večeri bezuspešno tražimo pravu pesmu. Ovo je pop emisija, a ti si, nekako, više narodnjak. Nominovan si", rekao je Tonči "Elvisu iz Tuzlanskog kantona".
    Da nije trebalo da mu otpeva: ''Minus i plus... ''
    Mislim da mu je ovo rekao, zato što u kući, stalno peva narodnjake, možda i grešim, ne znam.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #197

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ne dopada mi se, ne gledam.
    Gvirnem samo kad je tu Sasha Dragić
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  3. #198

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Sonja dobra mada mi se čini da je izbegavala teže delove...

    I ja sam sinoć stekla takav utisak. Verovatno je problem bio da otpeva one visoke tonove, jer od ulaska u kuću, stalno ima problema sa glasom. A činjenica je i da se ne čuva ni malo... Svejedno, ona je i dalje moj br.1!
      Vrh

  4. #199

    Odgovor: Operacija trijumf

    Nova šansa



    Saša Dragić je došao u posetu studentima, kako bi im podelio nove pesme.



    Direktor ih bodri rečima da na novu Galu treba da gledaju kao na novu šansu. Na sastanku, koji je on danas imao sa profesorima, Snežana Vukomanović je rekla da joj je posebno žao što je Mika ispala iz daljeg takmičenja, jer smatra da je jako talentovana, vredna i radna. Sa njenim mišljenjem su se složilii i ostali profesori, posebno profesor Pajević.

    Neke od pesama, koje je direktor dao studentima su: Adnan - "Tebi je lako" (Bojan Marović), Đorđe - Motori (Divlje jagode), Nina - Mirno more (Colonia), Ana - Let the party started (Pink), Aleksandar - Pjesmo moja (Zdravko Colic), Vukašin - Highway to Hail (AC/DC).

    www.operacijatrijumf.rs
      Vrh

  5. #200

    Odgovor: Operacija trijumf

    ja se jos uvek iskreno nadam da ce Miku da vrate na Akademiju
    mislim da je Ani opet uvaljena koska sa pesmom.. Djordje standard Aleksandar isto, mislim da ce biti veoma dobar.. a Nina.. mislim, mogli su joj dati onda "Oci boje duge" od Dr. Igija pa da peva u duetu sa npr. Paunovicem..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #201

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Nova šansa

    Saša Dragić je došao u posetu studentima, kako bi im podelio nove pesme.

    Direktor ih bodri rečima da na novu Galu treba da gledaju kao na novu šansu. Na sastanku, koji je on danas imao sa profesorima, Snežana Vukomanović je rekla da joj je posebno žao što je Mika ispala iz daljeg takmičenja, jer smatra da je jako talentovana, vredna i radna. Sa njenim mišljenjem su se složilii i ostali profesori, posebno profesor Pajević.

    Neke od pesama, koje je direktor dao studentima su: Adnan - "Tebi je lako" (Bojan Marović), Đorđe - Motori (Divlje jagode), Nina - Mirno more (Colonia), Ana - Let the party started (Pink), Aleksandar - Pjesmo moja (Zdravko Colic), Vukašin - Highway to Hail (AC/DC).

    www.operacijatrijumf.rs
    U ponedeljak gostuju Colonia i Divlje jagode
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #202

    Odgovor: Operacija trijumf

    Evo spisak pesama za galu :

    Adnan - Tebi je lako - B.Marović
    Đorđe - Motori - D.Jagode
    Nina - Mirno more - Kolonija
    Nikola S. - Kada sanjamo - Piloti
    Sonja - Plamen od ljubavi - Kolonija
    Milica - neku pesmu od Ane Okse
    Igor - Yesterday
    Ana - Get the party started - Pink
    Aleksandar - Pjesmo moja
    Vukašin - Highway to hell
    Danijel - Bacila je sve niz rijeku
    Nikola P. - Krivo je more
      Vrh

  8. #203

    Odgovor: Operacija trijumf

    navijala sam za Miku ali ispade moj favorit
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  9. #204

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jedva čekam da čujem taj Highway to hell!!!
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  10. #205

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Jedva čekam da čujem taj Highway to hell!!!
    I ja!
      Vrh

  11. #206

    Odgovor: Operacija trijumf

    Mozda je sramota da to kazem,ali ja ne gledam OPERACIJU...i u kuci se svadjamo,moji prate pa ih ja nerviram sto nisam u toku.
      Vrh

  12. #207

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    Mozda je sramota da to kazem,ali ja ne gledam OPERACIJU...i u kuci se svadjamo,moji prate pa ih ja nerviram sto nisam u toku.
    Nije sramota što? to je tvoj izbor, neko voli neko ne voli
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #208

    Odgovor: Operacija trijumf

    Malopre sam gledala kad su igrali pantomimu. Jbte kakvi antitalenti Đorđe objašnjava "Sav taj džez". Adnan se ubi od pogađanja

    Zajedno džez?
    Sveukupno taj džez?
    Ukupan džez???
    Sasvim ukupan džez!!!!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #209

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Malopre sam gledala kad su igrali pantomimu. Jbte kakvi antitalenti Đorđe objašnjava "Sav taj džez". Adnan se ubi od pogađanja

    Zajedno džez?
    Sveukupno taj džez?
    Ukupan džez???
    Sasvim ukupan džez!!!!

    I ja ludi su 100 gradi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #210

    Odgovor: Operacija trijumf

    Pronadjoh na jednoj internet televiziji kako mogu da odgledam preglede i gale. Odgledala par gali... Nesto nisam pretjerano odusevljena pjevanjem... onako prosjecno. Par njih se izdvaja. Valjda sam se navikla na drugacije standarde gledajuci American Idol. Ono sto mi najvise smeta je velika sujeta kod takmicara. Prosto je nevjerovatno kako reaguju na kritiku, bila pozitivna ili negativna, bilo da su nezadovoljni ovim ili onim. Mada, moram da priznam da su neki su veoma profesionalni i koriste svojih 5 minuta. Ziri je posebna prica. Marina je potpuno zalutala, a Tonci ponekad i da dobar komentar. Jedina svijetla tacka u ziriju je Ismeta. Ona je davala konstruktivan komentar, bila kulturna i odmjerena, bar do sad.

    Voditelji su u prosjeku OK. Maca je zalutao u emisiju, jer srozava kvalitet svojim nekulturnim malogradjanskim komentarima, vikanjem na publiku i favorizovanjem odredjenih takmicara.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 14 od 37 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •