Operacija trijumf - Strana 18
Strana 18 od 37 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 547
  1. #256

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    najkrvaviji je kad poteze svoja mudanca i kad salje poljupce publici u prvim redovima.....
    odavno se ovako nisam ismijala...ne znam koji dio mi je komičniji... tek ono skakutanje i zavraćanje majice
    I'm floating on air..
      Vrh

  2. #257

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    bio je ovde napisan spisak kad je on trebao da izvodi pesmu "Zbog tebe bih tucao kamen" i onda odjednom ispao sa "PoludIcu" i ono njegova riba na bini nije fora, to je fa vorizaovanje ucesnika, a po nacionalno j osnovi je pocelo jos od kako je Nikolina rekla Igoru "Proud to be Croat" posle njegovog nastupa kad je otpevao Bocelija..
    glupo, mada ocekivano..
    'ajde da ne kudim druge ... koliko ko zna toliko i piše,oni i serviraju nešto da bi se takav utisak stekao,takođe prate forume svoje,sumnjam da ovaj prate,neki likovi iza bek stejdža i u samom projektu rade za mene,pa malo više znam,ali isto tako ne smem ni da lajem nije ni poslovno ni moralno... ali Goga i citirana pametnica,kojoj ću 'ebati kevu zbog sinoć,su najbliže istini ako pretpostavljaju već da se zna zašto je Milica baš sada ispala i zašto neki naslućuju i ko će pobediti...pošteniji je VB , a nije ni on poštena operacija... Apsurd je očekivati da neko uloži 7 miliona evra,očekuje 21 milion,a da sve bude prepušteno narodu ili sms-ovima,tj. sudbini,pa čak i žiriju i upravi akademije,jer svi su oni na platnom spisku Imoušna...

    Pozdrav,od mene toliko na ovoj temi,a vi mislite o tome zašto ste nekog zavoleli i zašto je neko ovakav ili onakav i zašto menjate mišljenje o favoritima i što je nešto ovako ispalo,a niko se nije nadao...Mnogo toga je providno za one koji znaju kako se manipuliše masama,pa od Gebelsa su svi marketing izučili...a čovek nije imao ni 160 cm visine...
      Vrh

  3. #258

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    najkrvaviji je kad poteze svoja mudanca i kad salje poljupce publici u prvim redovima.....
    Što bi bilo dobro ovo isto na gali
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #259

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Što bi bilo dobro ovo isto na gali

    samo sto ce na Gali biti veseo, nece izigravati majmuna.. za ovo je mislio, pa sta niko ga u kuci ne vidi.. samo 5 milona ljudi koji to gledaju preko TV-a

    a kolega.. kojeg necu citirati.. kontam ja da je sve to o manipulaciji masama i zgrtanju para, ali brate mili, kad nije fer onda nije fer ne moze dva puta da promeni pesmu koja mu se ne dopada a da svi ostali, evo Milica npr. koja je ispala, stalno se zalila da ne dobija pesme koje zeli i niko joj zelju nije uslisio, cak ni za narednu Galu da se izbor pesama makar promeni, a ovom na prvi skok, oni rekli HOP.. ma 'ajde.. nije fer, i tacka
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #260

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Da li se to samo meni čini da podseća na Džeja u ovom spotu?
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  6. #261

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    samo sto ce na Gali biti veseo
    Meni i gore deluje prilično razdragano

    Da li se to samo meni čini da podseća na Džeja u ovom spotu?
    Ono dizanje noge savijene u kolenu na zvuk činele podseća me na svakog narodnjaka sa pinka (muškarca + Zorica Marković), to im dođe neki refleks... kao da su ugacali u nešto.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #262

    Odgovor: Operacija trijumf

    To dizanje noge je patentirao Nedeljko Bajic (Ginem, ginem da ti skinem..), tacno se secam tog reflexa
    Ma Danijel je shvatio kome treba da se ushlihta da bi ga taj neko doveo do zvezda.. zvezda granda i to mu je ok. Za bolje i nije.
      Vrh

  8. #263

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ja čekam galu da čujem More then words... mislim da će biti skrouz diiivno.
    Nadam se i da će Sonja dobro otpevati, a za ostale ćemo videti...
    Pošto je ovo neka vrsta šoua, a ne akademije, normalno je da postoji i dežurni cirkusant. S početka je to bio Adnan sa svojim skakutanjem, a sad je to Danijel. Samo što već opasno ide na živac, al
      Vrh

  9. #264

    Odgovor: Operacija trijumf

    i ja isto jedva cekam 'more than words' :-)

    od njih mi je najveci favorit sajko. msm,nikola s... al' niko mi nije toliko los. jedino sto me cesto nervira vukasin. al' aj'.. sta da radim.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.
      Vrh

  10. #265

    Odgovor: Operacija trijumf

    ispade Djole.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #266

    Odgovor: Operacija trijumf

    Navijala sam za Vukašina, mada mi je žao što je Đole izašao.
    Opet Aleksandar zaštićen kao beli medved
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  12. #267

    Odgovor: Operacija trijumf

    Aleksandar,da...
    vec me nervira ta njegova skromnost i smeran osmeh s kojim prima cestitke...

    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #268

    Odgovor: Operacija trijumf

    U jeeee koliko se hvale svi redom počeće da liči na muzički tobogan

    Aleksandra (kakav komplet bezvezan nastup) i NikoluP bih izbacila ovaj put.

    Adnan je meni bio ubedljiviji od Marovića a evo sad slušam kritikuju ga za pevanje. Cukrov može da otpeva šta hoće ide mu sve dobro. I ostali su bili ok. Drago mi je da je Vukašin ostao iako ima ko da ispadne pre Đoleta
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #269

    Odgovor: Operacija trijumf

    ovako

    zzao mi Djoleta....kani suzo izdaJice
    i ako nadrkan neka je ostao Vukashin
    napolje Aleksandar....Adnan....Igor....
    ja ne znam engleski....bla..bla....bla....ja necu tu pesmu....bla...bla...bla...
    pa shta znash i hocesh pizda ti materina
    i jadna mala Ninica...pa onaj Nikola je bar nauchiJo da djuska...a ona ostade ko motka za vesh...josh seksipilna....
    pa chak je i DaniJel je za nju MonikaBeluchi....

    sve u svemu....

    DaniJel....DaniJel....DaniJel...DaniJel....
      Vrh

  15. #270

    Odgovor: Operacija trijumf

    sami su krivi za peder bal poizbacivace devojke.. pa nek' se karaju u bulju..
    Djoleeeeeeeeeeeee mislim.. Coverdale ti nije ni do kolena
    navijala sam za Djoleta, ali je Vukasin stvarno bio extra svaka cast za kompletan utisak
    NikolaP. :down: stvarno bi mogao da ispadne sad vec
    Aleksandar jebo ga ko mu smisli natup
    Sonja mi se dopala Nina i Ana ne toliko.. ali prolaze..
    DanijelA.. joj covece, pa koji si ti sou.. dobar je, pocinje i da mi se svidza.. njemu se najvise doduse i smejem..
    Igor, po obicaju, peva super.. ali dobija minus zbog povlascenosti
    Adnan.. ide mi na jaje majke mi.. ali sam mu se smejala.. imao je neku odvalu za Deda Mraza..
    sve u svemu.. utisak nije los.. ali peder bal ne gine..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

Strana 18 od 37 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •