Operacija trijumf - Strana 21
Strana 21 od 37 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 547
  1. #301

    Odgovor: Operacija trijumf

    Starsice, velika je verovatnoća da si u pravu, ali ne znam ko to toliko glasa za njega. Sve više ide na nerve sa svojim smernim ponašanjem, a pritom opšta kultura je problem, što bi shacky rekla.
    A što se tiče sledeće gale, bome, zarad jedne pesme je vredi gledati , a i interesuje me hoće li onaj Igor opet pevati u nekom svom fazonu jer je ona pesma od Aerosmitha mnogo dobra u originalu... A tu je i Aleksandra Radović i čekam duet sa Danijelom...
      Vrh

  2. #302

    Odgovor: Operacija trijumf

    Zaista ne razumem kako napraviti regionalnu zvazdu od osobe koja nije čula za U2 ili ne zna ko su Bitlsi.Pa kakav primer to daje deci koja će ga slušati.
    Ne bi škodilo, kako se približava kraj, da se malo neka pravila promene, npr. da nema favorita publike

    Danijel je toliko samoživo stvorenje da ja to u životu nisam videla.

    Mislim da je ipak trebalo obratiti pažnju i na neke druge stvari kod kandidata za ulazak na akademiju pored glasovnog potencijala, jer se sada ispostavlja da nije sve u pevanju.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  3. #303

    Odgovor: Operacija trijumf

    Meni ga je sada pomalo žao jer je u celoj ovoj priči on najviše na gubitku... Mislim da je sada i sam svestan da mu je učinjena magareća usluga...Sve više i više iritira ljude, a u principu i nije loš momak... Svako ima pravo da bude neobavešten pa tako i on... Ko zna i gde je rastao i šta je slušao... Ako neko konstantno sluša, ne znam, Vasiliju Radojčić, naravno da pojma neće imati ni ko su Stonsi, ni ko Bitlsi u krajnjoj liniji... A što se ostalih tiče... Meni ostaju Vukašin, Sonja... Danijel je talentovan za pevanje, ali je užasno iritantna osoba... Možda bi to sve malo i prigušio da nema tako očiglednu podršku gospođe Tucaković...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  4. #304

    Odgovor: Operacija trijumf

    Meni su takođe Vukašin i Sonja favoriti u svakom pogledu.
    Ana mi je nekako cool lik, onako kao osoba, ne bih volela da ona ispadne u ponedeljak.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  5. #305

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jeste, i meni Alexandra donekle žao. Mada, uz ovakvu podršku publike, ne bi trebalo da ima problema sa opstankom.
    Da li mi se čini ili su Nikola Sarić i Vukašin, nešto neUrozni u poslednje vreme?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  6. #306

    Odgovor: Operacija trijumf

    U vezi Aleksandra.. Od pocetka su oni znali koliko je decko neobavesten ali su sad resili da i mi to vidimo, verovatno je i nekom u produkciji malo dosadilo sto je favorit, racunaju da ce se manje glasati za njega.. bla bla.
    Jeste, svi su malo nervozni, sad su vec dugo zatvoreni, a i pomalo uvidjaju po onim vristacicama na gali da su vec pomalo i zvezde.. Mogu misliti koja im je frka u glavi.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  7. #307

    Odgovor: Operacija trijumf



    Pa da l' su oni normalni Bože Bože daj breeee ma daj breee Marina ne zajebavaj... puši...

    Poštovanjeeeeee Dobro večeeeeee

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #308

    Odgovor: Operacija trijumf

    Al kad je reko: Adnan??? Adnan ga je razvalio
    Kakav lik...valjala sam se od smeha...
      Vrh

  9. #309

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Jeste, i pljuckanje po Bojanu Maroviću (verovatno ga je dečko šutnuo, kada je menadžerski posao u pitanju, pa je ''malo'' ogorčen)

    Poslednja scena ... Kakav rudar ... Ne mogu da verujem

    Ako sledeće godine bude OT, Saša Dragić iz keca u kec, neće biti direktor.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  10. #310

    Odgovor: Operacija trijumf

    "Je li, a je l' i Djole sad glasa..?" koji lik nanu mu naninu..
    koja sujeta bljuje iz ovog lika, juju..

    "Pusi breeeee kurac.."
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  11. #311

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    a bice zesce interesantno gledati Anu i Nikolu kako dzuskaju kao DzonTra i Olivija Njutn Dzon
    Slušala sam ih, i oduševila se sa Anom extra je pevala.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A zar ne treba da pevaju Help od Bitlsa?
    Moguće, onda je izgleda greška.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #312

    Odgovor: Operacija trijumf

    joj,jbt,pa sace opet gala! vec subota
    anyway,jedva cekam,bice zanimljivo
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.
      Vrh

  13. #313

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku



    Moguće, onda je izgleda greška.
    Izgleda da nije. Pevaju obe pesme Hard days night i ''Help''...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  14. #314

    Odgovor: Operacija trijumf

    E sad je bas zestoka borba za ostanak i Ana i Nikola su podjednako dobri..al ipak bolje NIkola da ostane......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  15. #315
    Album s pesmama svih ukućana



    Autor: Marija Radojković | Foto:A.Dimitrijević | 29.11.2008. - 05:00


    Iako će samo jedan student na kraju najvećeg regionalnog muzičkog serijala „Operacija trijumf” moći da se pohvali ponosnom titulom pobednika, izvesno je da najbolje, najharizmatičnije i najpopularnije čeka blistava karijera. Producentska kuća „Emotion” koja realizuje ovaj šou ima u planu da svojim takmičarima izda nekoliko kompilacija, pojedinačne albume, spremi ih za „Evroviziju”, da naprave bendove i organizuju turneju u svim zemljama regiona…

    Već ovog vikenda studenti ulaze u studio jer je trenutno u planu izrada kompilacije na kojoj će se naći izvedbe većine takmičara. Planirano je da prva kompilacija izađe do Nove godine, dok se objavljivanje druge očekuje u martu sledeće godine.
    - Tokom ove i sledeće godine uradiće se tri kompilacije pesama i krenućemo na turneju. Tu će studenti sami isplivati i tako ćemo oceniti kome će se prvo odraditi album. Rekli smo svim značajnim autorima iz bivše Jugoslavije da nam treba oko osamdeset dobrih pesama - počinje priču za „Blic” Goran Stamenković, čelni čovek producentske kuće „Emotion”,
    koja trenutno radi na opipavanju terena te ispituju kakve pesme leže kojim učesnicima….
    - Nikada se nije desilo da je neko ovoliki projekat pokrenuo odjednom i nije lako u kratkom roku dobiti te pesme. Već smo pitali studente s kim bi voleli da rade pesme i sada ulazimo u studio i isprobavamo kako kome koja pesma leži. Recimo, od našeg kompozitora Vlade Grajića, pobednika na „Evroviziji” prošle godine, autora pesme „Molitva”, probaće se pesma za Nikolu Sarića, Nikolu Paunovića i Đorđa Gogova i odlučiće se kome će pripasti. Kada je u pitanju Danijel, on već ima fenomenalnu stvar koju mu je uradio Skaj Vikler - objašnjava Stamenković.
    Iako su odlukom publike ispali iz kuće, Milica i Đorđe nisu izostavljeni iz ovih planova. I oni će tokom ovog vikenda ući u studio.
    - Đorđe Gogov je nama veoma interesantan jer dugo nismo imali pevača sa toliko pozitivne energije. I za nega je urađena pesma i on, kao i Milica, ovoga vikenda ulazi u studio - naglašava on.
    Pobedniku „Operacije trijumf”, kome je svakako zagarantovan album, CD će biti urađen na proleće 2009. godine, dok se izrada ostalih albuma drugih takmičara planira do kraja naredne godine. Publika će biti u prilici da prati svaki korak nastajanja karijere sadašnjih studenata, a budućih zvezda.
    - Na albumima za studente sarađivaćemo sa gotovo svima koji u ovom poslu nešto znače. Rad u studiju ćemo snimati preko lajv strima (prenos uživo, prim. nov.) tako da će gledaoci imati prilike da uživo vide kako nastaju pesme i kako izgleda rad - objašnjava Stamenković.
    Podsećamo da će iz „Operacije trijumf” najverovatnije nastati i jedan dobar muški bend, a u planu je da bude sastavljen od Nikole Sarića, Đorđa Gogova, Vukašina Brajića i Nikole Paunovića.
    - Još ništa nije definitivno jer tek sada ulazimo u studio. Probamo, eksperimentišemo i do kraja će se sve iskristalisati - priča Stamenković.
    Osim kompilacija, albuma i bendova, „Emotion” planira i koncertnu turneju. Kako saznajemo, ova kuća je već dobila pozive za koncerte u celoj bivšoj Jugoslavije, a trenutno su pregovori da se koncerti održe u Makedoniji i Banjaluci odmah po završetku šoua. Od marta, najverovatnije, zvanično i kreće turneja gde će studenti imati sopstveni repertoar i goste, i plan je da koncerti produkcijski izgledaju kao gala veče, sa specijalnim efektima i skupocenom opremom.

    Idu i na „Evroviziju”
    Kao što je i najavljeno na početku šoua, studenti će biti pripremani i za „Evroviziju”.
    - Nina ide na takmičenje u Crnoj Gori, Aleksandar u Makedoniji i to je lako odlučiti. Igor Curkov je trenutno bliži za Hrvatsku jer za Anu još nismo dobili adekvatnu pesmu. Za Bosnu je, takođe, teško odlučiti i tu ćemo izabrati kada dobijemo pesme. Idemo sa Adnanom ili Vukašinom. U Srbiji nije lako jer ima dosta kandidata koji mogu pobediti. Možda spojimo trojku, možda naš rok bend. To ćemo odlučiti kada vidimo koje pesme imamo, ali rokovi su zaista kratki - ističe Stamenković.

    Prilika za izbačene
    Što se tiče studenata koji su se na Akademiji kratko zadržali poput Antonije, Andree, Mike, Kristijana i drugih koji nisu imali priliku da se istaknu, oni će najverovatnije dobiti još jednu priliku.
    - Naravno da razmišljamo o njima. Postoji mogućnost da se još koji put pojave na gala večeri do kraja šoua.

    Blic
    Studenti šampioni gluposti!
    Subota, 29. novembar 2008. 23:26

    Studenti Akademije Operacija trijumf možda imaju talenat za pevanje, ali im je nivo inteligencije na, najblaže rečeno, niskom stepenu!

    Jedan od voditelja OT Dragan Marinković-Maca odlučio je da testira studente, postavljajući im neka pitanja za koja im nije toliko bilo potrebno znanje, koliko čista logika i samo malo "mućkanje" glavom. Ali, studenti su pokazali zapanjujući stepen gluposti.

    Od nekih pitanja izdvajamo samo neka, kao i spektakularno glupe odgovore.

    Jedno od pitanja je bilo: "Gde će biti sahranjeni PREŽIVELI putnici iz avionske nesreće na kanadsko-američkoj granici?". Studenti su listom odgovarali: "U Americi!", "U Kanadi", a Vukašin je pokušao da bude lucidan: "Na groblju!". Nikola Puanović je pokušao da razmisli i odna lupio: "Hm, bilo bi lako da kažem da će se neki sahraniti u Kanadi, a neki u Americi...".

    Naravno, nikome nije ni palo na pamet da preživele putnike ne treba sahranjivati, hvala Bogu.

    Bilo je i pitanje: "Šta piše na novčiću od tri dinara?". Odgovori su bili: "Pa, tri dinara" ili "Ne znam". Naravno, novčić od tri dinara ne postoji.

    Ipak, najspektakularniji odgovor dao je Adnan Babajić na pitanje: "Šta je bilo pre 1945. godine?" (odgovor je bio 1944. godina). Adnan je, posle kraćeg razmišljanja, rekao: "Šta je bilo, joooj? Ma, šta je bilo - bilo je!".

    Popularni Babaja je ubdljivo pobedio, a od Mace je dobio epitet: "Vrlo opasan za okolinu".
    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Pa da l' su oni normalni Bože Bože daj breeee ma daj breee Marina ne zajebavaj... puši...

    Poštovanjeeeeee Dobro večeeeeee

    Evo šta kaže Saša Dragić, na sve ovo

    Dragić je gostovao u emisiji "Najgori od sve dece" i opokušao da ublaži neprijatnost koju je priredio, ali i koja je njemu (nenamerno) priređena iz produkcije Emotion.


    "Kad imam analizu nastupa na Gala večeri, ja sam sa studentima otvoren i tražim od njih da mi kažu sve što misle. Ovo je bilo nešto što je trebalo da ostane među nama, ali eto...Nikada ne bih to rekao javno, na ovakav način, ali bih u jednom normalnom razgovoru bio otvoren...Sve je to rok end rol", rekao je Dragić.
    Direktor Akademije kaže i da se Bojan Marović ne ljuti na njega i da je pokazao da je veliki čovek. Ipak, ostao je pri tvrdnji da Marović treba da dođe na Akademiju. "Pa, šta? Može nešto da nauči i ne samo on, nego i druge zvezde".

    "Sreo sam ga baš u Knez Mihailovoj ulici, snimao je neku emisiju. Prišao sam mu, rukovali smo se i ispričali. Otvoreno sam mu rekao da treba da dođe na Akademiju", rekao je Dragić.
    Poruku je izmenio silvia, 30.11.2008 u 10:01 Razlog: zaboravih
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 21 od 37 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •