Operacija trijumf - Strana 30
Strana 30 od 37 PrvaPrva ... 202829303132 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 436 do 450 od ukupno 547
  1. #436

    Odgovor: Operacija trijumf

    I meni je drago što je ostao, mada mogu priznati da je i Igor bio odličan. Iznenadila sam se kako su Nina i Ana odpevale Oro sa Jelenom, a Jelena? ne da peva nego rastura
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #437

    Odgovor: Operacija trijumf

    Igor ... pa taj čovjek je svaku pjesmu uništio pa i Aerosmith večeras
    ...drago mi je da je Vukašin ostao... ipak on mi je favorit

    A sada...
    Aleksandar......toliko...
    Adnan...po meni on je večeras bio bolji nego ikad ali svejedno
    Djevojke Ana mi je opet bila bolja od Nine...i sva mi je simpatična i draga pa je možda zato više gotivim...
    I naravno šlag na tortu...Danijel
    Meni lično se dopalo kako je otpjevao Magdalenu...a i on je standardno dobar tako da... Danijel
    Danijel
    I'm floating on air..
      Vrh

  3. #438

    Odgovor: Operacija trijumf

    Igor mi pevao ko da je u nekoj dalmatinskoj klapi...
    Vukasin je bio odlican,
    Ana i Nina stvarno su me iznenadile...alal vera...
    Adnan...joj ko da je pevao narodno....
    Aleksandar...mogao je i bolje...

      Vrh

  4. #439

    Odgovor: Operacija trijumf

    nisam pratiJo fabulu radnje....
    ok....dalmosh fala qrcu te ispade....
    a jel bilo ove nedelje imuniteta....
    jel neko nominovan....
    dajte ljudi neku informaciJu....
      Vrh

  5. #440

    Odgovor: Operacija trijumf

    Nema imuniteta i nema nominacija...sad su svi finalisti...
    I'm floating on air..
      Vrh

  6. #441

    Odgovor: Operacija trijumf

    moguce je finale da bude u nedelju (ovo ja iz pouzdanih izvora, a dal je definitivno javljamkad saznam)

    muka mi je sto se danas setio urednik da predlozi da idem za BG i napisem reportazu u vezi OT, za nas magazin...ali sad je kasno...
    e kako bi sve ispalo super...al sta je tu je...cekacemo sledecu sezonu
    Poruku je izmenio Bombica, 30.12.2008 u 00:13

      Vrh

  7. #442

    Odgovor: Operacija trijumf

    sledece nedelje kraJ

    e vala vreme je bilo


    DaniJel....DaniJel....DaniJel....DaniJel....
    Poruku je izmenio zrNce, 30.12.2008 u 00:15
      Vrh

  8. #443

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ostao Vukašin!


    Posle su negodovali sto je Sakis trazio da peva na plej bek.. Svidja mi se sto ne podrzavaju te prevare..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #444

    Odgovor: Operacija trijumf

    zrnce ne sledece nedelje, nego moguce je u nedelju 4tog januara...
    ali ipak kazem nije sigurno...

    e nisam iskomentirala Danijela....veceras je bio najbolji kad je pevao Magdalenu..

      Vrh

  10. #445

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ja sam samo stigla čuti da je Tonči napravio već svetsku zvezdu, pa će tako i od nekog od njih napraviti. Mene zanima koju je svetsku zvezdu napravio? Sutra ću da gledam reprizu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #446

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam samo stigla čuti da je Tonči napravio već svetsku zvezdu, pa će tako i od nekog od njih napraviti. Mene zanima koju je svetsku zvezdu napravio? Sutra ću da gledam reprizu
    pa, zavisi šta je po Tončiju svetska zvezda...
      Vrh

  12. #447

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam samo stigla čuti da je Tonči napravio već svetsku zvezdu, pa će tako i od nekog od njih napraviti. Mene zanima koju je svetsku zvezdu napravio? Sutra ću da gledam reprizu
    E taj deo nisam ni ja čula, baš me zanima
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #448

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam samo stigla čuti da je Tonči napravio već svetsku zvezdu, pa će tako i od nekog od njih napraviti. Mene zanima koju je svetsku zvezdu napravio? Sutra ću da gledam reprizu
    Reče Tonči sinoć da je od nekog lika iz Šibenika mislim Mrvica da je čoveku prezime (ali ja nemam pojma ko je to ) napravio svetsku zvezdu i obećao je Igoru da će on biti drugi iz Šibenika kojeg će on napraviti zvezdom...
    Samo nek je Šime otišao jer ono njegovo sistematsko uništavanje svih, meni dragih pesama, više nisam mogla slušati a ni gledati

    Vukašin je bio standardno ok, Adnanu treba ugovor dati sa Grandom iliti nekom sličnom kućom, Aleksandar je mogao i bolje, Danijel je standardno dobar, čak se malo i opustio i nije baš onoliko zajeb.
    Od dve devojke, bolja mi je Ana, Nina bi mogla

    Koliko sam ja razumela u nedelju izlazi jedan takmičar sa najmanje glasova, a u ponedeljak je veliko finale...Ali, nemojte me baš držati za reč...
      Vrh

  14. #449

    Odgovor: Operacija trijumf

    valjda zato sto ih je ostalo malo, meni je ova Gala bila od losijih sa svim pohvalama Tomasevicki i Vucicki
    nije mi preterano zao sto je Igor ispao, svakako je sacuvan do kraja.. i Tonci je lepo obrazlozio veceras njegovo favorizovanje, malo uvijeno.. ali lepo
    elem, favorit mi ostaje Vukasin, ali navijam za Danijela.. po meni, ima najbolji glas unutra i zasluzuje da pobedi..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #450

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jaaao ja zaboravila opet nisam gledala

    Od dve devojke, bolja mi je Ana, Nina bi mogla
    I meni je Ana od starta simpatična, al' šta se ta devojka napevala glupih pesama k'o što niko nije ja mislim u celoj operaciji ko to za nju bira i zašto pojma nemam, al' valjda u svakom od njih oni već vide profil neke postojeće zvezde, pa tako u njoj konstantno forsiraju našu Pink ili Gven Stefani... tako nešto, čini mi se
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 30 od 37 PrvaPrva ... 202829303132 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •