Operacija trijumf - Strana 37
Strana 37 od 37 PrvaPrva ... 27353637
Prikaz rezultata 541 do 547 od ukupno 547
  1. #541

    Odgovor: Operacija trijumf

    tako mi je glupo sto ce da ih spajaju, kad su vec sami rekli da to ne zele i da najbolje funkcionisu kao pojedinci a ova Kaja kao jebena mirodjija, nema gde se nece strpati

    a igrica samo da se pohvalim da sam nasla kombinaciju 100% za Macu
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  2. #542

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    a igrica samo da se pohvalim da sam nasla kombinaciju 100% za Macu
    Ja 75%
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #543

    14 Odgovor: Operacija trijumf



    OT Bend predgrupa Džejmsu Blantu

    Četvorka iz Operacije trijumf otvoriće koncert britanskog muzičara u EXPO centru.

    Finalista Vukašin Brajić i studenti Akademije OT Nikola Sarić, Nikola Paunović i Đorđe Gogov imaće polučasovni nastup pred izlazak na binu Džejmsa Blanta.

    OT Bend predstaviće se i na izboru za domaćeg predstavnika na Eurosongu, pesmom "Blagoslov za kraj".

    Džejms Blant, koji je potukao sve rekorde u diskografiji, trenutno na turneji promoviše album "Back to Bedlam".

    Koncert će održati u ponedeljak, 23. februara.

    (MONDO)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #544

    Odgovor: Operacija trijumf

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  5. #545

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ja jutros čula pesmu i........nemam pojma,nije mi ušla u uši
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  6. #546

    Odgovor: Operacija trijumf

    Igor Cukrov: Hrvatski predstavnik na Evrosongu!


    Šarmanti Dalmatinac Igor Cukrov pobedio je večeras na hrvatskom takmičenju za predstavnika na pesmi Evrovizije u Moskvi. Igor je trijumfovao sa pesmom Lijepa Tena koju je za njega napisao Tonči Huljić. To je za sada prvi učesnik Operacije trijumf koji je obezbedio put u Rusiju. Aleksandar Belov je u Makedoniji završio sedmi, a OT bend kao i Milica, Danijel i Sonja tek treba da okuse Beoviziju. Naravno, ni pobednik Adnan Babajić neće praviti društvo Igoru u Moskvi jer će BiH predstavljati Regina.

      Vrh

  7. #547

    Odgovor: Operacija trijumf

    pa niJe Tonchi pisao za dz pesmu....koJi ce da bude nego prvi....

    za BabaJu....a nalozzili ga bili da je stvar reshena vec.....

    za nashu beoviziJu mislim da je favorit vec izvestan....da ne kazzem nameshten...
      Vrh

Strana 37 od 37 PrvaPrva ... 27353637

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •