Operacija trijumf - Strana 9
Strana 9 od 37 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 547
  1. #121

    Odgovor: Operacija trijumf

    definitivno nece pobediti neko ko je najbolji pevac....zvezda i nije uvek najbolji pevac...zvezdu cini jos stosta...harizma,pre svega,energija,lucidnost.....nemojte mi samo reci da je Madona najbolja pevacica medju pevacicama....

    niko od devojaka mi ne poseduje neku posebnost....Jasmina ima neku sposobnost da se iz totalne prosecnosti van scene preobrazi u wow! na sceni...ostale jok....

    Aleksandar ,da...ima razoruzavajuci osmeh....cini mi se kao da Makedonija vapi za novim Tosetom....ne sumnjam da je gomila glasova otud....ali je simpa,svakako...i deluje vaspitano....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ma jasno, sve to otprilike sam i ja rekla u prethodnim postovima i to isto mislim, i ja i ne znam ko je najbolji pevač od njih nekolicine koja mi se dopada, nego ono - nema veze da li će pobediti najbolji, al' ne znam što ne bi prolazili oni koji znaju, kad je već na ispadanje, što ne bi pevanje bilo malo više ispred svih drugih utisaka. Samo to.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Operacija trijumf

    Izgleda da definitivno neće pobediti onaj ko najbolje peva. Ipak sve ostaje na publici, i to pomalo i nije ok, jer je normalno da ljudi glasaju i po drugim merilima.

    O žiriju na gali, nemam komentara...Onakvo ponašanje i onakav način razgovora je bio vrlo neukusan i uvredljiv. A, s obzirom da se kaže da se ovde ta mlada deca uče da budu i da se ponašaju kao zvezde, onda definitivno onaj Danijelčić treba još mnogo da uči...Džaba mu glas kada je pred onolikim ljudima izjavio:

    -Ko kaže da su oni moji prijatelji?

    To je bilo vrlo ružno i neumereno i samo odraz njegove (ne)kulture.

    Moji favoriti i po pevanju i po celokupnom utisku su i dalje nepromenjeni...
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Operacija trijumf

    JUče pre podne sam ih gledala (slušala) preko LS-a, direktor je dao predlog da ih vode večeras na koncert Queen-a i da Sajko i nisam sigurna još ko, mislim da je Vukašin, budu u bekstejdžu, ako sam dobro čula . Dobili su nove pesme, Jasmina i Danijel su dobili pesme koje su tražili "Kao so u moru" od Aleksandre Radović i "Jedina" od Tošeta, Milica je dobila pesmu "Soba 23", Nina "Bez promene" (Negativ), Ana - "Ti me ne voliš" (Negativ), Aleksandar - "Voli me još ovu noć" (Denis & Denis). Ovi ostali ne znam šta su dobili
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Operacija trijumf

    Našla na netu:

    Nina Petković:Negativ "Bez promene"
    Ana Bebić:Negativ "Ti me ne voliš"
    Milica Majstorović:Denis & Denis "Soba 23"
    Aleksandar Belov:Denis & Denis "Voli me još ovu noć"
    Danijel Pavlović:Toše Proeski "Jedina"
    Jasmina Midzić:Aleksandra Radović "Kao so u moru"
    Danijel Pavlović & Jasmina Midzić:Madonna & Justin "4 minutes"
    Adnan Babajić:Bjelo Dugme "Pristao sam biću sve sto hoćeš"
    Djordje Gogov & Nikola Paunović:Azra "A šta da radim"
    Nikola Sarić & Vukasin Brajić:Metak "Da mi je biti morski pas" & Psihomodo pop "Ja volim samo sebe"
    Sonja Bakić & Mirjana Kostić:"En vouge" & "Free your mind"
    Kristijan Jovanov:Sergej Ćetković "1000 razloga"
    Igor Cukrov:Andrea Bocelli "Time to say goodbye"

    Gosti:grupa Negativ i Marina Perazić
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sonja Bakić & Mirjana Kostić:"En vouge" & "Free your mind"
    posto sam ja Miku slusala kad je pevala "Free your mind", ostaje da vidimo da li je Sonja dorasla zadatku, mada cisto sumnjam da ne moze da se meri sa tim, znaci da ce ovo biti veoma interesantno, i garant ce da oduvaju
    Igor Cukrov:Andrea Bocelli "Time to say goodbye"
    sve se nesto mislim i nikako mi u glavu ne ide kako on to peva valjda zato sto ne mogu Bocelija da izbacim iz glave, ali mislim da nema glas za to.. cemo da vidimo..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    sve se nesto mislim i nikako mi u glavu ne ide kako on to peva valjda zato sto ne mogu Bocelija da izbacim iz glave, ali mislim da nema glas za to.. cemo da vidimo..
    Takođe, no dobro, videćemo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Operacija trijumf

    Volim Denis & Denis, iako su im ove pesme nekako ''mrtve'',
    ali zahtevaju određenu vrstu emocija..
    Kako li će se izboriti sa tim?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Operacija trijumf

    e ako sad Milica ne bude nominovana, ne znam kad ce meni je Kristijan mukica, toliko izgubljen, da izgleda kao da su ga posadili tamo da bitise i cuti ili sam ja stekla pogresan utisak
    mene vise interesuje kako ce skinuti Negativ i Ivanu za Denis & Denis takodje se mislim.. Marina Perazic ima specifican glas, sa onim "peskom" koji je njoj svojstven (kao i Ceci ) pa ae da vidimo cudo.. Milica ce da peva, pa nek' joj legne neka pesma vise posto se stalno zali kako joj pesme ne leze ali za nju kotnam, da joj glas nije istreniran, posto valjda samo ona nema iskustva u nekom bendu a i mlada je jos..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Operacija trijumf

    Dok je Igor na gali pevao, rekla sam slatkoj da sam ga zamislila u italijanskoj pesmi-serenadi, u gondoli... ova pesma jeste zahtevna, ali momak je za sad pokazao da zna da peva...

    A kud onom Danijelu dadoše onakvu pesmu? (mislim od Tošeta)

    Kombinacija Đorđa i Nikole mi se svidža... verujem u njih...

    sad još da dočekam ponedeljak...
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Operacija trijumf

    gledam sad sto pise makili..

    Nina Petković:Negativ "Bez promene"
    Ana Bebić:Negativ "Ti me ne voliš"
    Milica Majstorović:Denis & Denis "Soba 23"
    Aleksandar Belov:Denis & Denis "Voli me još ovu noć"
    Danijel Pavlović:Toše Proeski "Jedina"
    Jasmina Midzić:Aleksandra Radović "Kao so u moru"
    Danijel Pavlović & Jasmina Midzić:Madonna & Justin "4 minutes"
    Adnan Babajić:Bjelo Dugme "Pristao sam biću sve sto hoćeš"
    Djordje Gogov & Nikola Paunović:Azra "A šta da radim"
    Nikola Sarić & Vukasin Brajić:Metak "Da mi je biti morski pas" & Psihomodo pop "Ja volim samo sebe"
    Sonja Bakić & Mirjana Kostić:"En vouge" & "Free your mind"
    Kristijan Jovanov:Sergej Ćetković "1000 razloga"
    Igor Cukrov:Andrea Bocelli "Time to say goodbye"
    kako Jasmina i DanijelA izvode po dve pesme, odnosno, imaju i duet?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    gledam sad sto pise makili..



    kako Jasmina i DanijelA izvode po dve pesme, odnosno, imaju i duet?
    Verovatno zato što su nominovani... ja bar tako mislim...
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Operacija trijumf

    E pa ova Jasmina treba da leti napolje k'o leteći ćilim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Operacija trijumf

    Uopšte mi se ne svidža kako je Šima otpevao "Time to say goodbye"... Mislim da je bilo prilično pretenciozno dati je momku da je peva... Ljudi se školuju godinama za ovakve pesme, ne možeš samo stati i otpevati je kao neki pop pesmičuljak... Evo i slatka mi šalje sms i kaže mi da mislim na Bocellia pa da zbog toga tako reagujem... Ne, samo mislim da toj pesmi nije uopšte mesto u "Trijumfu"...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  15. #135

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E pa ova Jasmina treba da leti napolje k'o leteći ćilim.
    Odletela...

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Uopšte mi se ne svidža kako je Šima otpevao "Time to say goodbye"... Mislim da je bilo prilično pretenciozno dati je momku da je peva... Ljudi se školuju godinama za ovakve pesme, ne možeš samo stati i otpevati je kao neki pop pesmičuljak...
    Ni trunku emocije nisam osetila.
    Pesma nikako nije za OT, teška je, zahtevna.
    Naravno, Šima nije početnik,
    ali je ova pesma ipak prevelik zalogaj za njega.
    Poruku je izmenio Goga, 03.11.2008 u 22:46 Razlog: edit
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 9 od 37 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •