Operacija trijumf - Strana 36
Strana 36 od 37 PrvaPrva ... 2634353637 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 526 do 540 od ukupno 547
  1. #526

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Mene zanima da l' se njima njihove pesmice sviđaju il' je daj šta daš da se nekako krene. Ana ima najnormalniju pesmu od ovih koje sam čula, a čula sam tri.
    kontam da je ovo drugo, da se samo krene, posto vise pesama ne dobijaju od Emoushna ovo ce se slusati samo tako, meni Djoletova pesma nije toliko losa, valjda zato sto je to Djole.. a Milica se toliko bunila protiv sveg onog silnog seksEpila koji su joj nametali na Akademiji a pesma joj je upravo takva doduse, ne verujem da su oni birali pesme, da su ih samo dobili i snimili, mislim da se oni nesto mnogo nisu ni pitali oko svega toga
    i da, Milicina pesma se vrtela po diskoteci gde ja izlazim..
    Anina pesma mi je bas bas dobra sto se tice Ane, stekla sam utisak da se ona opustila na tek dve-tri Gale pre ispadanja
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  2. #527

    Odgovor: Operacija trijumf

    E, neka se zavrsila i ta glupost i zamlacivanje sirokih narodnih masa na B92
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  3. #528

    Odgovor: Operacija trijumf

    Мда
    Viva la Pink енд ертеесови и тако ти другачији од других



    Citat Дуд кога волим kaže:
    Ријелити блоу

    Чујем како комшија отвара прозор.
    - Еееееее, Велики брат ју је позвао на разговор, брзо кући да гледатееее!!!

    Устајем са столице, одлазим у купатило, успут дохватим чекић са полице. Отворим веш машину, извадим напоље бубањ, ротор, статор, шта све има...
    Изнесем лимарију на улицу. Људи престају да гледају Великог брата и окупљају се око моје чауре веш машине, диве се и запрепашћују.

    Бацам мрежу, хватам их на лицу места. Узимам бонсек, сечем их на комаде. Комаде убацујем у машину за веш. Вадим зољу (купио у Сремским Карловцима), корачам сто метара, окрећем се, нишаним...

    Долазе мурјаци, апсе ме. Суди ми се, добијам 40 година. Брију ми главу, прегледају ми рчма, дају ми сиво одело. Улазим у ћелију. Ладно Чуме унутра.

    - Де си бре Чуме јеботе, не да си асфалтиро онај део до путарине, опро си!
      Vrh

  4. #529

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Citat ravnicarkin muz kaže: Pogledaj poruku
    Šta kasti. Adnan je Babajić pobedio. A i na kvizu se baš pokazao. Pesma svetom putuje, a opšta kultura...

    Ma ništa. Pobedio Adnan, negde sam već napisala da se njegov dečački san ostvario. Limuzina dugačka deset metara, bre...
    Nego još uvek ne mogu da se setim ko je izvođač pesme ''Kopriva'', koju je Babaja pevao u finalu - finala?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #530

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nego još uvek ne mogu da se setim ko je izvođač pesme ''Kopriva'', koju je Babaja pevao u finalu - finala?
    Mislim da je pitanju Al Dino
    I'm floating on air..
      Vrh

  6. #531

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ja izguglala da izvornu verziju peva Al Dino, a obradio Dzenan Loncarevic, ima i na jutjubu obe izvedbe ali me sramota od obe pa ti ovaj put necu lepiti ovde, moras sama to da nadjes
    Uglavnom, obojica su u Babaja fazonu, zato ju je i 'doneo' na gali tako uverljivo, znas vec.. slican se slicnom raduje
      Vrh

  7. #532

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ja izguglala da izvornu verziju peva Al Dino, a obradio Dzenan Loncarevic, ima i na jutjubu obe izvedbe ali me sramota od obe pa ti ovaj put necu lepiti ovde, moras sama to da nadjes
    Uglavnom, obojica su u Babaja fazonu, zato ju je i 'doneo' na gali tako uverljivo, znas vec.. slican se slicnom raduje
    nema zasto da te bude sramota, pesmu "Kopriva" izvodi u originalu Al Dino i ne znam za nijednu drugu izvedbu meni je ta pesma jako lepa iako generalno ne slusam tu vrstu muzike

    ovo je link za Al Dinovu poesmu, iako vidim da ima jos verzija na tubi.. po meni je ova najbolja i bas zato sto je on prvi ispevao pesmu
    ali, ukusi su ukusi, meni je ova pesma jako tuzna i zavolela sam je po prvom slusanju
    sve u svemu.. zacin C..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #533

    Odgovor: Operacija trijumf

    Još me i natera da je odslušam Pa meni ovo kao one pesme što se svi odma' uhvate za ruke i dignu ih u vis i onda đuskaju u krug malo na jednu malo na drugu stranu kao da kače veš.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #534

    Odgovor: Operacija trijumf

    pa po ritmu i jeste ali meni je lepa nije ovo pesma za djuskanje, ovo ti je bre za sevdah
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #535

    Odgovor: Operacija trijumf

    Znas kad ti je nesto toliko glupo da pomalo osecas blam dok gledas onog ko se blamira U tom smislu me je bilo sramota.
    Uopste nije bitno, u redu je da ti se svidja, ja to ne volim.
      Vrh

  11. #536

    Odgovor: Operacija trijumf

    ili ti...autoblam.....
      Vrh

  12. #537

    Odgovor: Operacija trijumf

    Dakle sad sam pročitala da će se za plasman na Eurosong kao predstavnici Srbije okušati Milica i Danijel...
    Za Hrvate će pokušati Ana i Igor...
    Lepo baš lepo...

    Posle svega čekam samo da i zvezde granda pošalju svog kandidata...

    I na kraju-pobediće Adnan
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...
      Vrh

  13. #538

    Odgovor: Operacija trijumf

    koliko me secanje sluzzi...neki grandovci su vec ''pokushavali'' da preDstavljaJu srbiJu na eurosongu....
      Vrh

  14. #539

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    koliko me secanje sluzzi...neki grandovci su vec ''pokushavali'' da preDstavljaJu srbiJu na eurosongu....
    Da, jesu ali su nešto do kraja odustali ali evo nove šanse...

    Ma sve je postalo... Ne postoji pravi izraz u ovom momentu...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...
      Vrh

  15. #540

    Odgovor: Operacija trijumf

    Kaya "pojačanje" za bend Operacije trijumf



    Učesnica VIP Velikog Brata nastupiće na Beoviziji zajedno sa "boj bendom" Operacije trijumf.

    Nikola Sarić Sajko, Vukašin Brajić, Đorđe Gogov i Nikola Paunović ipak će biti spojeni u muški bend - bar za potrebe Beovizije. "Press" piše da će i Katarina Ostojić, poznatija kao Kaya, nastupiti zajedno sa momcima.

    Pevačica Kaya bila je jedna od omiljenijih učesnica VIP Velikog Brata, a najviše pažnje privukla je burnom vezom sa Sky Viklerom iz grupe Bad Copy.

    Još uvek se ne zna kako će se zvati pesma, ali Kaya je potvrdila da će pevati sa momcima iz OT.

    I Nina Petković iz Tivta odmeriće snage sa ostalim OT studentima - jedina Crnogorka koja je ostala na Akademiji prijavila se na konkurs RTCG za izbor predstavnika na Eurosongu.


    Mondo


    Eeee, svašta će izmisliti napravili su igricu Napravi Maci devojku http://tracara.com/napravi-maci-devojku/
    Poruku je izmenio silvia, 21.01.2009 u 10:28
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 36 od 37 PrvaPrva ... 2634353637 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •