Operacija trijumf - Strana 28
Strana 28 od 37 PrvaPrva ... 182627282930 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 547
  1. #406

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    dzaba sto ce da rasturi kad ce ispasti ne moze ostati pored Vukasina.. steta, navijam za oboje, i jaaaaaaaaaako mi je velik bedak.. jer kad Sonja ispadne, nemam zasto vise da gledam

    Ma sigurno će ispasti, ali ono...sve se nadam možda ipak neće, možda se desi neko čudo i ostane
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #407

    Odgovor: Operacija trijumf

    Igrali smo siguricu i na Đoleta, pa je ispao...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  3. #408

    Odgovor: Operacija trijumf

    Poslednja u nizu Danijelovih "smicalica" i "pošalica" dogodila se na času fitnesa tokom ćaskanja sa profesorom Sašom Plećevićem, alijas dr. Feelgood .

    Tema njihovog razgovora bio je Holivud i Britni Spirs, inače "velika Danijelova prijateljica".

    "Profesore, kad ćemo u Ameriku, u Los Anđeles?", pitao je Danijel profesora fitnesa, a ovaj ga je upitao: "Šta si zapeo za LA? Što ne San Francisko?" .

    "Pa, profesore zbog Holivuda, tamo su mi sve kolege! "
    , odgovorio je Danijel kroz smeh.

    Saša Plećević je prihvatio Danijelovu igru, pa je tako saznao i da je jedna od najpopularnijih pevačica na svetu Britni Spirs prijateljica mladog Kragujevčanina.

    "Ooo, pa Britni i ja smo veliki prijatelji! Često joj čuvam decu! Kad je na turneji, mnogo je zauzeta i onda ona sedne (pošalje) decu na avion i ja ih sačekam i onda ih čuvam. A nekada i ona dođe, pa je sačekam na autobuskoj stanici u Kragujevcu ...Nego, mnogo voli da pije..." , "poverio" se Danijel profesoru fitnesa.

    Kad ga je profesor upitao da li ostali studenti znaju da on poznaje Britni Spirs, Danijel je imao spreman odgovor: "Pa, čoveče, što misliš da me mrze!?" .



    Ala odvaljuje
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #409

    Odgovor: Operacija trijumf

    Auuuuuuu ma extra su otpevali i Sonja i Vukašin
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #410

    Odgovor: Operacija trijumf

    kakva shteta bre ljudi shto jedano od njih mora da ispadne....
      Vrh

  6. #411

    Odgovor: Operacija trijumf

    I ispade Sonjica....................
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  7. #412

    Odgovor: Operacija trijumf

    Žao mi je što je Sonja ispala ali...

    Vukašin je bio fenomenalan večeras

    Adnan...aj ti jarane u Živinice,mikrofon u ruke i pod šator

    Ana mi je bila bolja za nijansu od Nine ali...

    Danijel standardno dobar

    Aleksandar...ona pjesma sa Karanom što je pjevao po meni je bila katastrofa

    A žiri pa dokle više...a da neće ih biti od sad...ali nominovati opet Vukašina
    I'm floating on air..
      Vrh

  8. #413

    Odgovor: Operacija trijumf

    ocekivano za Sonju jako mi je zao sto je ispala, cak sam i glasala za nju da posle ne mogu da se zalim kako mi favoriti ispadaju a ja nista ne preduzimam
    Adnan ne dopada mi se
    Igor mi se dop'o veoma
    Ana mislim da je na ovoj Gali bila najbolja do sada (osecam se kao Ismeta ) i da je zaista parirala Radovicki
    Nina.. tute-mute nit' svidza nit' ne
    Aleksandar mi se dopao
    Vukasin.. standardno dobar, ne mogu da kazem da nije zasluzio da ostane, ali nije zasluzio da bude nominovan..
    Danijel mi se nije svideo sa Karanom, ali jeste u duetu..

    nominacije.. to mi je jedini kometar..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #414

    Odgovor: Operacija trijumf

    Potpuno se slažem sa onim što je Tonči rekao Sonji za Junior Jacka. Ali skroz isto mislim.
    Ninu su nabudžili do jaja za večeras, samo je Džuli upropasti.
    Vukašin mi je bio super, Adnan takođe sasvim ok.
    Ana mi se nije dopala večeras, kao ni Aleksandar nešto specijalno.
    Kod Igora mi nešto žešće smeta, ima nešto tezgaroško u sebi i kao neku kuglu u grlu dok peva koja me nervira. A dečko peva, nije da nije.
    Da se i namešta kojim slučajem da Danijel pobedi ne bih imala ništa protiv peva najbolje od njih
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #415

    Odgovor: Operacija trijumf

    poshto je sFe postalo totalno smeshno....imam samo da izJavim....

    DaniJel....DaniJel....DaniJel.....DaniJel....DaniJ el....
      Vrh

  11. #416

    Odgovor: Operacija trijumf

    pa zaista sad najbolje i peva Danijel iako mi nije favorit, niti ce mi biti, priznajem da je najjaci po glasu tamo..
    aliiiii.. posto od sledece nedelje nema vise nominovanja i spasavanja.. vec samo publike..
    Aleksandar moze da odahne..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #417

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Adnan je ostavio mučan utisak, barem na mene. Nikakve emocije, samo trileri.
    Danijel već standardno dobar.
    Sonja je odlična, kao i Vukašin.
    Ana sasvim ok, šta joj smeta, pa ne može skroz da se opusti, čak i posle toliko vremena?
    Nina je imala mnogo svetlije momente.
    Igor sve pesme peva na isti fazon, nekako sterilno.
    Aleksandar... šta reći...

    Uaaa za direktora, uaaa za žiri!!!
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  13. #418

    Odgovor: Operacija trijumf

    elem...
    Sonja....greota,riba odlicno peva....
    Adnan je bio okej...jeste da je malo seljace i da mu sevdalinke leze najbolje ali je u duetu bio odlican
    Ana je meni ko secer....harizmaticna skroz ....nema ona neki glas al ima harizmu
    Vukasin je odlican
    Dalmos je bezveze
    Makedonac je siroma pod pritiskom
    Nina....ja na nju nikako da obratim paznju
    Danijel....decko s dijagnozom.....da l je sizofrenija ili neuroza ili neki drugi andrak,ali definitli on nije ni musko ni zensko....ONO.....pored kogsa god da stane ko je iole visi od metarsedamdeset on izgleda ko siroma...ali peva odlicno
    ne bih volela da pobedi a sve me tome vodi
    ne bih volela jer ce likovati
    ne bih volela jer zelim da vidim sou koji nastati ako izgubi:treskanje,plakanje,ludilo,sizenje....


    nego



    onaj Tonci Huljic.....ko nadrkano govedo......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #419

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    elem...
    .....pored kogsa god da stane ko je iole visi od metarsedamdeset on izgleda ko siroma...ali peva odlicno

    Ja sam pomislila da Karan nece ni ustajati sa onih stepenica s' pocetka pesme sa Danijelom

    Ipak, peva sjajno.

    Sve nekako ali Adnan.. Ne svidja mi se. Potpuno se slazem sa Ognjenkom u vezi Adnana.

    Na sledecoj gali Sakis Ruvas?
    BogmeubiJo ako na finale ne dovedu Ruslanu..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  15. #420

    Odgovor: Operacija trijumf

    e to zaboravih Sakis
    brrrrrate, molim te da sa njim peva Adnan pa da mu uvale neku pesmu na grckom, ubio bi se mukica garant na licu mesta
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

Strana 28 od 37 PrvaPrva ... 182627282930 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •