Operacija trijumf - Strana 31
Strana 31 od 37 PrvaPrva ... 212930313233 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 465 od ukupno 547
  1. #451

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam samo stigla čuti da je Tonči napravio već svetsku zvezdu, pa će tako i od nekog od njih napraviti. Mene zanima koju je svetsku zvezdu napravio? Sutra ću da gledam reprizu
    Aha, još pre šest godina, samo ćemo mi tek čuti Bez zez, čula sam hrvatsku rapsodiju u njegovoj izvJedbi, možda još nešto, tko to zna...

    Maksim Mrvica


    "... Kako smo u studiju poslu-
    šali skladbu Gloria, čije su
    snimanje Wherry i hrvatski
    producent Remi Kazinoti bašš
    privodili kraju, nismo mogli
    ne primijetiti da se kroz
    skladbu kao glavna tema
    protežže refren pjesme Strune
    ljubavi, s kojom se Vanna
    predstavila prošle godine
    na Eurosongu.
    Da, malo nalikuje na tu
    pjesmu, no ne znam je li to
    namjerno ili nije, ali meni se
    svia i uope sam oduševljen
    ovakvim nainom rada. To je
    nešto na što dosad nisam navikao,
    budući da se snimanje
    klasičnog albuma uvelike razlikuje
    od ovoga i sada shva-
    ćam zašto glazbenici kažžu da
    su im dani provedeni u studiju
    izuzetno dragi, objasnio
    nam je Mrvica. Huljić je,
    međutim, odmah dodao kako
    je tema iz Struna ljubavi
    uzeta namjerno, a vjeruje i
    da će postati svjetski hit.
    Od te će pjesme, naime,
    nastati dva svjetska hita
    , no
    o tome nekom drugom prilikom
    , rekao je Tonči Huljić.
    Jedina žželja Maksima Mrvice
    je da ne zapostavi karijeru
    klasičara, jer to mu je
    ipak prva ljubav, a s ovim je
    nainom rada oduševljen.
    To je poput spoja techna i
    klasike, a to su jedine dvije
    glazbene grane koje obožavam
    , za kraj nam je rekao Mrvica."

    Vjesnik, 25. siječnja 2002.
      Vrh

  2. #452

    Odgovor: Operacija trijumf

    Na polufinalnoj večeri 4. januara gosti će biti Yu grupa i Aki Rahimovski
    I'm floating on air..
      Vrh

  3. #453

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat ognjen56 kaže: Pogledaj poruku
    Na polufinalnoj večeri 4. januara gosti će biti Yu grupa i Aki Rahimovski
    Jeeeeee

    Večeras u 23h ima emisija uživo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #454

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ovu vest upravo pročitah na nekom sajtu OT-a i ostadoh .Doduše, stvarno su svašta pričale prilikom izbacivanja...

    Učesnice „Operacije trijumf“ Jasmina Midžić i Mirjana Kostić Mika stavljene su na „crnu listu“ u produkcijskoj kući „Imoušn“. Naime, ove dve devojke su posle napuštanja Kuće na Košutnjaku preko medija širom regiona osule pravu paljbu po voditeljima, žiriju, produkciji i svemu što ima veze sa „Imoušnom“. To je bio dovoljan razlog da producenti odluče da isključe Miku i Jasminu iz svih planova koje su imali sa studentima. Znači nećemo moći da ih gledamo u finalnoj večeri kada je predviđeno da se svi studenti pojave zajedno na bini i biće im uskraćena bilo kakva pomoć u daljoj karijeri.


    Polufinale:


    Nothing compares to you - Sinead O'Connor - Nina
    Yu Grupa - Kao Mornar - Aleksandar
    Moloko - Sing it back/Familiar feeling - Ana
    Zdravko Čolić - Ti si mi u krvi - Aleksandar
    Aki Rahimovski(gost) - Ugasi me - Vukašin
    Robbie Wiliams - Angels - Vukašin
    Gibonni - Tempera - Adnan
    Yu Grupa - Dunavom jos šibaju vetrovi - Adnan
    Hari Mata Hari - Strah me da te volim - Danijel
    Aki Rahimovski - Kada me dotakneš - Danijel
    ET - Tek je 12 sati/Sve bi dala da znam - Nina & Ana
    Gosti Yu grupa i Aki Rahimovski
    pesme za polufinale,4.januar

    Studenti su dobili po 3 pesme. Jednu novu i dve po ocenama akademije koje su najbolje izveli kako bi se u finalu predstavili u što boljem svetlu. Pesmu su sledeće:

    Nove pesme:
    Nina - "Nađi me" Oktobar 1864
    Aleksandar - "Krasiva" Zdravko Čolić
    Danijel - "Milo moje" K2 (Sestre Kovač)
    Adnan - "Kopriva" Al Dino
    Ana - "Frozen" Madonna
    Vukašin - "Faith no more" Easy

    Drugi krug pesama:
    Adnan - "Pratim te" Toše Proeski
    Danijel - "Hipnotiziran" Dino Dvornik
    Ana - "Tridesete" Severina
    Vukašin - "More than words" Extreme
    Aleksandar - "Tamara" Boris Novković
    Nina - "Care" Magazin

    Treći krug pesama:
    Vukašin - "Highway to hell" AC/DC
    Ana - "True Colors" Cindy Lauper
    Adnan - "Tebi je lako" Bojan Marović
    Aleksandar - "Čija si" Toše Proeski
    Nina - "My heart will go on" Celine Dion
    Danijel - "Pogledi u tami" Sergej Ćetković
      Vrh

  5. #455

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Ovu vest upravo pročitah na nekom sajtu OT-a i ostadoh .Doduše, stvarno su svašta pričale prilikom izbacivanja...

    Učesnice Operacije trijumf Jasmina Midžić i Mirjana Kostić Mika stavljene su na crnu listu u produkcijskoj kući Imoušn. Naime, ove dve devojke su posle napuštanja Kuće na Košutnjaku preko medija širom regiona osule pravu paljbu po voditeljima, žiriju, produkciji i svemu što ima veze sa Imoušnom. To je bio dovoljan razlog da producenti odluče da isključe Miku i Jasminu iz svih planova koje su imali sa studentima. Znači nećemo moći da ih gledamo u finalnoj večeri kada je predviđeno da se svi studenti pojave zajedno na bini i biće im uskraćena bilo kakva pomoć u daljoj karijeri.
    Ne bi me iznenadilo, Mika ni u kući nije imala dlake na jeziku, a Jasmina je očigledno bila ogorčena, iz njoj poznatih razloga (već sam skoro i zaboravila o kome se radi ).
    Mika je ostavila pečat, tako da za nju nema problema. Sigurno su je zapazili pojedini ljudi sa naše estrade ( ). Naša estrada .

    Posle svih dešavanja, više nisam sigurna koliko ''Emotion'' zaista pomaže studentima, a koliko im odmaže. Ovde sam takođe natrčala na par komentara o voditeljima, žiriju doduše o produkciji nisam .
    Tako da verujem da nisu govorile neistine, ali prekršena načela ugovora će očito da proizvedu sankcije.
    Svakako, šta god da su rekle, napravile su reklamu i sebi, i ''Emotionu''.

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Polufinale:


    Nothing compares to you - Sinead O'Connor - Nina
    Yu Grupa - Kao Mornar - Aleksandar
    Moloko - Sing it back/Familiar feeling - Ana
    Zdravko Čolić - Ti si mi u krvi - Aleksandar
    Aki Rahimovski(gost) - Ugasi me - Vukašin
    Robbie Wiliams - Angels - Vukašin
    Gibonni - Tempera - Adnan
    Yu Grupa - Dunavom jos šibaju vetrovi - Adnan
    Hari Mata Hari - Strah me da te volim - Danijel
    Aki Rahimovski - Kada me dotakneš - Danijel
    ET - Tek je 12 sati/Sve bi dala da znam - Nina & Ana
    Gosti Yu grupa i Aki Rahimovski
    pesme za polufinale,4.januar

    Studenti su dobili po 3 pesme. Jednu novu i dve po ocenama akademije koje su najbolje izveli kako bi se u finalu predstavili u što boljem svetlu. Pesmu su sledeće:

    Nove pesme:
    Nina - "Nađi me" Oktobar 1864
    Aleksandar - "Krasiva" Zdravko Čolić
    Danijel - "Milo moje" K2 (Sestre Kovač)
    Adnan - "Kopriva" Al Dino
    Ana - "Frozen" Madonna
    Vukašin - "Faith no more" Easy

    Drugi krug pesama:
    Adnan - "Pratim te" Toše Proeski
    Danijel - "Hipnotiziran" Dino Dvornik
    Ana - "Tridesete" Severina
    Vukašin - "More than words" Extreme
    Aleksandar - "Tamara" Boris Novković
    Nina - "Care" Magazin

    Treći krug pesama:
    Vukašin - "Highway to hell" AC/DC
    Ana - "True Colors" Cindy Lauper
    Adnan - "Tebi je lako" Bojan Marović
    Aleksandar - "Čija si" Toše Proeski
    Nina - "My heart will go on" Celine Dion
    Danijel - "Pogledi u tami" Sergej Ćetković
    Samo čekam da prođe, samo čekam da prođe

    Vukašine, drž' se
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  6. #456

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Maksim Mrvica
    Ljubim ga u ime a i u menadžera

    Sad ću da ga upalim na tubi baš da ga čujem.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #457

    Odgovor: Operacija trijumf

    Adnan najviše glasova oni mora da se šale pa ja ne vjerujem u to

    Vukašin

    Ana ispade ...to baš nisam očekivala...

    Ali Adnan oooooooo ljudi moji
    I'm floating on air..
      Vrh

  8. #458

    Odgovor: Operacija trijumf

    mislila sam da ce Nina da ispadne, a ne Ana, ali opet.. bilo mi je dvoumljenje koja ce od njih dve
    cudi me da je Aleksandar tek cetvrti po broju sms-ova.. ali ako Adnan bude pobedio, to ce biti sok meni bar..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  9. #459

    Odgovor: Operacija trijumf

    Prvo, ne mogu da verujem da Adnan ima najviše glasova... Ljudi, pa on može da snima samo narodnjake, u to su se svi noćas uverili...
    A na činjenicu da je ispala Ana, stvarno nemam komentar . Nina je mnogo lošija od nje...al' nije prvi put da u ispadanju nema logike...

    Sad mi preostaje samo da i dalje navijam za Vukašina. Kako je otpevao Angel od Robija...ej...to je bilo stvarno wooow...

    Nije mi jasno kako to da je Aleksandar svo vreme favorit publike , a sad tek četvrti po broju glasova...
      Vrh

  10. #460

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku

    Nije mi jasno kako to da je Aleksandar svo vreme favorit publike , a sad tek četvrti po broju glasova...

    I mi smo o tome diskutovali i "mudro" zakljucili da je verovatno dosta glasova koji su odlazili na Sajka, Nikolu P, Djoleta, Sonju sada pripalo Vukasinu.
    Vukasin se takodje vodi kao bosanski predstavnik tako da uz glasove iz Srbije i ono malo razumnije Bosne mislim da ima dobre sanse..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  11. #461

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Prvo, ne mogu da verujem da Adnan ima najviše glasova...
    Pridružujem se
    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Ljudi, pa on može da snima samo narodnjake, u to su se svi noćas uverili...
    A na činjenicu da je ispala Ana, stvarno nemam komentar . Nina je mnogo lošija od nje...al' nije prvi put da u ispadanju nema logike...
    Ne znam da li si pratila VIP VB, kada je pobedila, Mimi - čini mi se (ne kapiram na koju foru, ali 'ajde), devojka iz CG. Sada već nije u igri talenat, ''fantastične glasovne mogućnosti'', harizma.. Već regionalna pripadnost.
    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Sad mi preostaje samo da i dalje navijam za Vukašina. Kako je otpevao Angel od Robija...ej...to je bilo stvarno wooow...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  12. #462

    Odgovor: Operacija trijumf

    Misslim, prosto ne mogu da verujem da Adnan ima najviše glasova, izgleda se Makedonija istrošila i umorila od slanja SMS.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #463

    Odgovor: Operacija trijumf

    slichan se slichnom raduJe....tako da....

    DaniJel.....DaniJel.....DaniJel.....


    elem....
    mislim da bosancheros ipak nema shaJe.....sinoc su se malo igrali i lozzili....
    tipuJem na Vukashina....na mogucu napeTos' ko u mideRu sa DaniJelom....
    shto je sasvim u PeDu....
      Vrh

  14. #464

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Misslim, prosto ne mogu da verujem da Adnan ima najviše glasova, izgleda se Makedonija istrošila i umorila od slanja SMS.
    05.01.2009
    PRESS

    SKANDAL

    Hrvatska TV Nova objavila pogrešne brojeve za glasanje za pobednika „Operacije Trijumf", svi glasovi za Makedonca Aleksandra otišli Crnogorki Nini

    Dan pred veliko finale „Operacije Trijumf" ovaj rijaliti-šou potresao je skandal koji je izazvala hrvatska TV Nova, a koji preti da ugrozi regularnost čitavog takmičenja. Naime, od utorka, kada je započelo glasanje za pobednika na TV Nova, objavljeni su pogrešni telefonski brojevi, pa je tako nekoliko dana svaki glas koji je upućen Makedoncu Aleksandru Belovu zapravo odlazio na konto Crnogorke Nine Petković.

    TV Nova objavila je broj telefona 060 88 88 13 pored imena Aleksandra i Nine. I dok su pozivi na ovaj broj zapravo gomilali glasove Crnogorki, Aleksandar je ostao bez svojih glasova. Njegov pravi broj 060 88 88 03 nije objavljen sve do subote, i to nakon više intervencija gledalaca „Operacije Trijumf". Dosadašnji apsolutni favorit publike koja je glasala iz svih pet država koje prenose OT oštećen je, jer se tačan broj glasova pristiglih za ovih nekoliko dana ne može sa sigurnošću utvrditi.

    I dok se na forumu „Operacijatrijumf.net" spekuliše da je možda u pitanju i namerna greška, fanovi Aleksandra Belova od TV Nova dobili su izvinjenje i odgovor da im je tako javljeno iz Beograda i da oni nisu odmah mogli da isprave grešku dok im iz Beograda nije javljeno da to učine.

    PR služba TV Nova i produkcija „Emoušn" juče nisu imale komentar na ovaj skandal.

    Aleksandar Belov, prema nezvaničnim saznanjima Pressa, do sada je posle Makedonije imao najviše fanova upravo u Hrvatskoj.

    Ništa od Rijane, Olivera, Džibonija, Štulića...

    Večerašnje finale „Operacije Trijumf" proći će bez gostovanja eks-Ju muzičara, ali i bez poznatih svetskih zvezda. Iako je bilo očekivano da će se među specijalnim gostima naći Neli Furtado, Rijana i Dejvid Bizbal, najuspešniji takmičar OT u svetu, čini se da je slabija gledanost od očekivane učinila da glavni junaci poslednjeg Gala koncerta budu upravo studenti akademije. Goran Stamenković, prvi čovek „Emoušna", na početku serijala najavio je dolazak Olivera Dragojevića, Džibonija, Olivera Mandića, „Zabranjenog pušenja", i izrazio želju da ponovo aktivira Branimira Džonija Štulića. Oni se ipak nisu pojavili a, kako saznaje Press, među onima koji su odbili da gostuju u „Operaciji Trijumf" su Nina Badrić, Bebi Dol, sestre Kovač, grupa „Van Gog"...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  15. #465

    Odgovor: Operacija trijumf

    znaci ipak Tonci laze da su Hrvati lenji kad treba da se glasa...
    a da je bilo sve OK, mozda bi upravo Nina ispala, a Ana ostala...

      Vrh

Strana 31 od 37 PrvaPrva ... 212930313233 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •