Operacija trijumf - Strana 26
Strana 26 od 37 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 547
  1. #376

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam zasto ne zovu bolje goste.
    Pa zato sto ih bas briga da dodju...Smatraju da nemaju nikakve koristi od toga...Lovu im ne daju za gostovanje, a promocija nekome ko ima posla i dovoljno popularnosti, nije potrebna...
      Vrh

  2. #377

    Odgovor: Operacija trijumf

    ne daju lovu za gostovanje? Pa onda niko ni ne treba da im dodje kad ce doci samo dundjeri koji bi pevali i na svadbi nekoj samo da se pojave..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #378

    Odgovor: Operacija trijumf

    ...mene su zvali al' slabo plaćaju...


      Vrh

  4. #379

    Odgovor: Operacija trijumf

    Pa bre ovaj Aleksandar peva Tošeta. Sad kad krenu da smsaju i talasaju u publici neće ispasti nikad
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #380

    Odgovor: Operacija trijumf

    Videla sam i ja kako peva, sinoć u onoj dnevnoj emisiji...Bude li tako pevao i na gali, devojčice ima da transiraju i nesvestiraju do kraja OT-a za njim!!!
    Ali, sad mi je nekako i žao njega...
    Na gali, koji god od one dvojice momaka izađe, biće mi žao...
      Vrh

  6. #381

    Odgovor: Operacija trijumf


    Kako god da otpeva Aleksandar, a otpevaće dobro... gomiletina sms glasova mu ''ne gine''.
    Šta je sa Vukašinom? Zašto nije bio na probi? Koliko sam pratila, trebalo je da ga pregleda specijalista za ORL?
    Prija mi da ih gledam koliko su složni, bez obzira na sitne čarke, koje su neizbežne. Kao jedna porodica su, bez predrasuda i neopterećni prošlošću i podelama.
    Kada bi izašao Cukrov i Adnan ne bi mi ni sekudne bilo žao.
    Što se tiče ostalih... Već me muka hvata od pomisli na Gala veče, i odlazak Vuleta ili Sajka...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #382

    Odgovor: Operacija trijumf

    ovo je da popizdish....

    usRanu moTku pa po direKtoRu....
      Vrh

  8. #383

    Odgovor: Operacija trijumf

    Sajko

    Adnan

    Aleksandar

    Igor

    Ovo nema smisla ni gledati više...
    I'm floating on air..
      Vrh

  9. #384

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ništa nisam odgledala, tačnije malo baš, moram sutra. Čula sam da je Aleksandar katastrofa, kakvo brzinsko falširanje od par minuta Nina je super pevala onu prvu pesmu ali posle se malo ispostavilo u drugoj da je pevala bez pratećih ne znam što je ostala.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #385

    Odgovor: Operacija trijumf

    Pfff... Ma sigurno sam pristrasna kada kažem da je ono kako je Vukašin danas pevao skroz ok... Ili nisam, nego žiri kaki... Šta su očekivali, da Teen spirit otpeva baš kao Kurt Kobejn ili Balkan u dlaku isto kao Džoni B. ? Svašta... Pevao je skroz ok, i mislim da je pevao obe stvari pre ove dvojice da bi pesme prošle kao hitovi... I opet sačuvali Acu "facu", malu Anu koja je davno trebala "izić" i Ninu koja brrrate ko zna šta tu radi... Adnan? Hihihihi... Šime?... Brotherrrr Ako su ikad i zaslužili te nominacije, danas jesu... Danijel... Koliko god mi se želudac okretao od njega, moram da priznam da pevaaaa... Baš, baš peva... Sve mi se čini da je sledeći ponedeljak Sonjin red da izadje... S...e...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  11. #386

    Odgovor: Operacija trijumf

    vratite nam Djoleta,vratite nam Djoleta!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #387

    Odgovor: Operacija trijumf

    Aleksandar me je razocarao... intonacija... mozda trema... ne znam... al mi se ne svidZa...
    Sonja mi je odlicno pevala... Vukasin... refren je bio odlican... strofe su mogle i bolje...
    Nina i Igor su mi bili ok... samo je bilo vise emocija sa Igorove strane... Nina je bila hladna...
    ostalo... prosecno..
    Citius, Altius, Fortius.
      Vrh

  13. #388

    Odgovor: Operacija trijumf

    Vukasin je do sada imao toliko dobrih momenata da jednu galu i odzvizdi, zasluzuje da prodje

    Mozda je trebalo Graso da sedi za klavirom dok je pevao sa Danijelom, izgledao bi manje smesno, mislim Danijel
    Bila mi je malo bolja gala od prethodnih par.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  14. #389

    Odgovor: Operacija trijumf

    Aleksandar je bio jaaako loš, toliko falša u jednoj pesmi Sonja extra, nije mi jasno što su je nominirali, a Šimeta nisu, a trebali su Žao mi je, jako, što će verovatno Sonja da ispadne
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #390

    14 Odgovor: Operacija trijumf

    Odgledala sam reprizu.
    Danijel je odličan, mada nije moj favorit, niti će ikada biti. Sviđa mi se što otpeca pesmu na neki svoj način. ''Utorak'' mu je baš ''legao''. Baš me zanima kako bi se snašao u sferi ''tvrđeg zvuka''.
    Za Igora nemam komentar, kao ni za Adnana, o Ani da ne pričam, sve već postaje smehotresna olimpijada, sa unapred poznatim završetkom.
    Kapiram zašto su studenti ''iščupali'' Ninu, donekle... Valjda su hteli da neznamnijašta - prsitrasna sam..
    Saša Dragić prodaje jeftine fazone. No, to je njegov način ''igre'' .
    Sonja i Vukašin apsolutno nezasluženo nominovani.
    Da li žiri sedi na ušima?
    Aleksandar, možda sam previše očekivala... Loše... Jako loše...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 26 od 37 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •