Operacija trijumf - Strana 8
Strana 8 od 37 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 547
  1. #106

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jbga ako stignem pogledaću reprizu, sinoć sam samo videla Danijelove šiške na Ajsovoj lobanji i umreh
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #107

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Jbga ako stignem pogledaću reprizu, sinoć sam samo videla Danijelove šiške na Ajsovoj lobanji i umreh
    pukoh od smeha, ludi su sto gradi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: Operacija trijumf

    sestra mi je upravo ispričala,a inače prati OT preko live streama,da su noćas imali incident sa Jasminom koja se vratila u kuću pijana i zatim osula paljbu po svima i povraćala po kući dok su momci išli oko nje sa raširenim peškirima da se ne bi videlo kako baca peglu ,da, i Skaj je obećao Nikoli da će mu napisati pesmu u kojoj će glavni akter za pljuvačinu biti gospođa Marina
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  4. #109

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    sestra mi je upravo ispričala,a inače prati OT preko live streama,da su noćas imali incident sa Jasminom koja se vratila u kuću pijana i zatim osula paljbu po svima i povraćala po kući dok su momci išli oko nje sa raširenim peškirima da se ne bi videlo kako baca peglu ,da, i Skaj je obećao Nikoli da će mu napisati pesmu u kojoj će glavni akter za pljuvačinu biti gospođa Marina
    Znači oni su ostali u kući?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #110

    Odgovor: Operacija trijumf

    Koliko sam ja skontala trebalo bi danas da izađu jer ovi novi navodno danas ulaze unutra,nemam pojma ali znam da će mi biti žao što odlaze
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    ..jer ovi novi navodno danas ulaze unutra..
    Ušli su
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: Operacija trijumf

    Tucakovicku sam pljuvala i u ranijim postovima ali sinoc, nominovavsi Nikolu, za mene je zavrsila za sva vremena..


      Vrh

  8. #113

    Odgovor: Operacija trijumf

    Tucakovicku sam pljuvala i u ranijim postovima ali sinoc, nominovavsi Nikolu, za mene je zavrsila za sva vremena..
    Zar neko poput nje može nekom uopšte da znači nešto? Tekstopisac instant hitova i osoba koja je zaslužna za pesme od koje uši bole(mozak da ne spominjem)? Nije ni vredna spomena...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  9. #114

    Odgovor: Operacija trijumf

    brrrrrate mili.. ko je uopste dosao na ideju da Tucakovicku ubaci u ziri? Jbt, ona pominje Tanju Savic i Baneta Mojicevica kao merilo uspeha ovde.. a za Nikolu.. pa jbt, unisti coveka.. zivota mi, zao mi ga dibidus..
    a Ajs.. jos je i pricao kao Danijel kad su zavrsili nastup zao mi je sto moraju da izadju
    zao mi je za bilo koga sada da ispadne, jer Jasmina peva.. wow a zao mi i Danijel da ispadne, jer peva extra, a i bez njegovih svadja, nece biti toliko interesantno
    a kad mu je Ismeta pricala sta treba a sta ne.. samo da mu gledas facu, da je mogao i ukenjao bi se i poceo bi da place, mukica
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: Operacija trijumf

    Izludela me je ona kičerica od scenografije sinoć... Slošilo mi se od latica ruža i romantičnog ljuljuškanja... A tek one balerine što su plesale i kutijama sa poklopcem... Samo sam gledala kada će kojoj poklopac da završi karijeru... I Kalinić!!! Pobogu, zašto mu neko ne objasni da ovo nije ona debilanu od "Sve za ljubav"... Marinu ne bih da komentarišem, u smislu njenog vrednovanja ovog ili onog takmičara, ali samo malo da je bacila pogled na svoje kolege, možda bi shvatila kako treba da se ponaša... Zašto mi uvek moramo da budemo parametar za merenje neukusa?
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: Operacija trijumf

    mene je odusevio Djordje....odlican je
    svidjaju mi se i Vukasin,Nikola Saric i Sonja.

    Danijel je seljacic,sumnjive seksualne orijentacije,egzibicionist nize vrste i Edipovac...ozbiljno mislim a ima i neku sifru....

    Ona mala sto se muva sa Skajem je vise nego prosek...Ivana ju je oduvala u onoj pesmi
    sto se tice ,Nikole Paunovica,ili kako se vec preziva....decko peva okej ali on definitli nema ni sarm ni harizmu ni posebnost u bilo kom smislu....i da,definitli nikad nece biti zvezda...bezveze je sto ga je Marina tako grubo obeshrabrila,ali mislim da je apsolutno u pravu....


    daklem...kad je Ajs izasao na scenu sa onim opeglanim pramenom preko ociju...umrla sam od smeha....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: Operacija trijumf

    mene je odusevio Djordje....odlican je
    je, je, posebno je sinoc bio dobar, legli mu Gansi k'o samar budali
    ali pored svih, mislim da je Aleksandar najveci favorit.. ali koliko vidim, njega to bas i ne dotice u smislu da je zbog toga digao nos ili da se ponasa tako kao da zna ga publika najvise voli
    a sto se tice DanijelE.. prosle nedelje su mu Ajs i Skaj rekli da u svojim nastupima bude vise hetero
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: Operacija trijumf

    Ne gotivim narodnjake svarno, naročito ne takve, i te tekstove za guzeljanje koje ona piše, a ni nju nešto, niti znam šta će u žiriju, al' dobro... Emotion k'o Emotion... 'oću da kažem, pljunula bih je i ja, al' nisam sigurna da mi se nešto što je ona pisala ne dopada, jer ne znam šta je sve pisala za one koji nisu narodnjaci. Možda ipak neku njenu pesmu gotivim, šta znam. Ima ih na hiljade. Mislim da je samo provalila gde leži debela kinta. A i ja ne tražim u svemu što slušam poeziju pa da sad preterujem, iako volim kompletan utisak, negde mi je samo vajb bez angažovanog teksta dovoljan

    Meni nije jasna jedna stvar ko god da je u žiriju, zašto se ne ocenjuje samo pevanje? Kakve veze ima kako se ponašaju u kući? Ok, Danijel je prdež, al' nema loš glas, a ona mala koja je katastrofa al' kao lutkica, prolazi samo zato. Meni se to ne sviđa
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #119

    Odgovor: Operacija trijumf

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Meni nije jasna jedna stvar ko god da je u žiriju, zašto se ne ocenjuje samo pevanje? Kakve veze ima kako se ponašaju u kući? Ok, Danijel je prdež, al' nema loš glas, a ona mala koja je katastrofa al' kao lutkica, prolazi samo zato. Meni se to ne sviđa
    tako je i prosli put bio, kad su nominovali Sarica i Andreu, posto su oboje izrazili zelju da izadju, kao olaksali su ziriju posao kod nominovanja dva kandidata, bez obzira na pevanje
    ne svidja se ni meni, ali iskreno, verujem da im je izgleda lakse da nominuju tako osim po pevanju, posto je u pevanju sad stvarno sve stvar nijansi.. osim Milice, valjda se tako zove, koja je tu samo zato sto je lepa..
    moje neko misljenje..
    kad izlaze Skaj i Ajs?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #120

    Odgovor: Operacija trijumf

    Jbte ja mešam te Nikole i Đorđa u krug i nikad ne znam ko je ko . Onaj mali što je pevao Whitesnake, smrt u diskoteci za devojčice, on mi je simpa
    A ova dvojica su se pozdravili i otišli, kako sam ukapirala.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 8 od 37 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •